Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

✈ Autobus Dubrovnik → Zračna luka Dubrovnik (DBV)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik raznih autobusnih prijevoznika kao što je Platanus ili Libertas Dubrovnik za sljedeće dane.
danas
od 10 €
sutra
od 5 €
nedjelja
od 10 €
ponedjeljak
od 10 €
utorak
od 10 €
srijeda
od 10 €
četvrtak
od 5 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Platanus
    0h 38m
    03:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    03:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 23m
    04:00
    Dubrovnik
    Cable Car Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    04:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    04:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    08:00
    Dubrovnik
    08:40
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    08:00
    Dubrovnik
    08:40
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    08:00
    Dubrovnik
    08:40
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Platanus
    0h 38m
    03:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    03:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Platanus
    0h 38m
    04:40
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:18
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    05:50
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    06:28
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    06:50
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    07:28
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    07:50
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    08:28
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    08:25
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    09:03
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Platanus
    0h 38m
    03:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    03:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 23m
    04:00
    Dubrovnik
    Cable Car Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    04:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    04:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Platanus
    0h 38m
    03:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    03:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 23m
    04:00
    Dubrovnik
    Cable Car Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    04:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    04:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Platanus
    0h 38m
    03:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    03:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 23m
    04:00
    Dubrovnik
    Cable Car Station
    04:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 38m
    04:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    04:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    06:04
    Dubrovnik
    06:44
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    08:00
    Dubrovnik
    08:40
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Libertas Dubrovnik
    0h 40m
    10:00
    Dubrovnik
    10:40
    Zračna luka Dubrovnik
    Libertas Dubrovnik
    Economy
    5 €
  • Platanus
    0h 38m
    04:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €
  • Platanus
    0h 33m
    04:50
    Dubrovnik
    Grawe Station
    05:23
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Platanus
    Economy
    10 €

Učestalost autobusnih veza između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 174 dnevnih autobusa od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 83 dnevnim autobusima između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik.
Najprometnije doba dana je jutro, s 317 autobusima iz grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik, dok noć vidi najmanje veza između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik, s 96 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik (DBV)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Platanus i Libertas Dubrovnik koji dnevno putuju 123 puta autobusom od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik počevši od 5 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 5 €
Najbrži autobus 0h 18m
Najraniji autobus 03:30
Najkasniji autobus 21:15
Dnevne autobusne linije 123 Ø
Udaljenost 17,4 km
Autobusno poduzeće Platanus i Libertas Dubrovnik

Najjeftinije autobusne veze od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Svaki dan, 123 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
10 €
subota 13.07
10 €
nedjelja 14.07
10 €
ponedjeljak 15.07
10 €
utorak 16.07
10 €
srijeda 17.07
13 €
četvrtak 18.07
10 €
petak 19.07
10 €
subota 20.07
10 €
nedjelja 21.07
10 €
ponedjeljak 22.07
10 €
utorak 23.07
10 €
srijeda 24.07
10 €
četvrtak 25.07
petak 26.07
10 €
subota 27.07
10 €
nedjelja 28.07
10 €
ponedjeljak 29.07
10 €
utorak 30.07
10 €
srijeda 31.07
10 €
četvrtak 01.08
10 €
petak 02.08
5 €
subota 03.08
10 €
nedjelja 04.08

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 5 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 10 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik, s 5 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 10 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Dubrovnik i u blizini mjesta Zračna luka Dubrovnik

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Dubrovnik i u blizini mjesta Zračna luka Dubrovnik.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik košta 5 € i traje 0h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 5 € do 12 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Dubrovnik.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik?

Svaki dan autobusnu rutu Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik prometuje otprilike 123 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Dubrovnik prema mjestu Zračna luka Dubrovnik?

Najbrži autobus iz grada Dubrovnik prema mjestu Zračna luka Dubrovnik nudi prijevoznik Platanus, a vožnja traje 0h 18m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 12 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Dubrovnik iz grada Dubrovnik kreće u 03:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Dubrovnik prema mjestu Zračna luka Dubrovnik?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Dubrovnik prema mjestu Zračna luka Dubrovnik kreće u 21:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik?

Na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Platanus i Libertas Dubrovnik. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Dubrovnik i mjesta Zračna luka Dubrovnik pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Platanus i Libertas Dubrovnik.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Dubrovnik Zračna luka Dubrovnik opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Dubrovnik - Zračna luka Dubrovnik

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Jeftini zajednički prijevoz od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Dubrovnik do mjesta Zračna luka Dubrovnik za sljedeće dane.
  • Dubrovnik Transport
    0h 30m
    02:30
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    03:00
    Zračna luka Dubrovnik
    Zračna luka Dubrovnik
    Dubrovnik Transport
    Premium Economy
    od 88 €

Više autobusnih ruta iz grada Dubrovnik i od mjesta Zračna luka Dubrovnik

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Dubrovnik i od mjesta Zračna luka Dubrovnik. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.