Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Dubrovnik → Primošten od 25 €

Usporedi 2 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Dubrovnik do grada Primošten

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Dubrovnik do grada Primošten raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva ili Autotrans za sljedeće dane.
danas
od 32 €
sutra
nedjelja
ponedjeljak
utorak
od 25 €
srijeda
četvrtak

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    6h 5m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    14:05
    Primošten
    Burnji Bilo
    Arriva
    Economy
    32 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    6h 1m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    14:01
    Primošten
    Zagrebačka ulica
    Autotrans
    Economy
    25 €
  • Arriva
    6h 1m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    14:01
    Primošten
    Dalmatinska ulica
    Arriva
    Economy
    30 €

Činjenice o autobusima od grada Dubrovnik do grada Primošten

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva i Autotrans koji dnevno putuju 1 puta autobusom od grada Dubrovnik do grada Primošten! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do grada Primošten počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 6h 1m
Najraniji autobus 08:00
Najkasniji autobus 08:00
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 204,7 km
Autobusno poduzeće Arriva i Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Dubrovnik do grada Primošten

Svaki dan, 1 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Dubrovnik za grad Primošten: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
32 €
subota 13.07
nedjelja 14.07
ponedjeljak 15.07
utorak 16.07
25 €
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
petak 19.07
subota 20.07
nedjelja 21.07
ponedjeljak 22.07
utorak 23.07
srijeda 24.07
četvrtak 25.07
petak 26.07
subota 27.07
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
utorak 30.07
srijeda 31.07
četvrtak 01.08
petak 02.08
subota 03.08
25 €
nedjelja 04.08

Kako uštedjeti novac putujući od grada Dubrovnik do grada Primošten

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Dubrovnik do grada Primošten unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Dubrovnik do grada Primošten, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Dubrovnik do grada Primošten također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Dubrovnik i Primošten

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Dubrovnik i gradu Primošten.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Dubrovnik do grada Primošten

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Dubrovnik do grada Primošten? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Dubrovnik do grada Primošten? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Dubrovnik - Primošten

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Dubrovnik - Primošten?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Dubrovnik i Primošten košta 25 € i traje 6h 1m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Dubrovnik - Primošten?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 25 € do 32 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Primošten.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Dubrovnik - Primošten?

Svaki dan na autobusnj ruti Dubrovnik - Primošten prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Dubrovnik prema gradu Primošten?

Najbrži autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Primošten nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 6h 1m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 25 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Dubrovnik za grad Primošten?

Najraniji autobus koji stiže u grad Primošten iz grada Dubrovnik kreće u 08:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Primošten?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Dubrovnik prema gradu Primošten kreće u 08:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Dubrovnik - Primošten?

Na relaciji Dubrovnik - Primošten autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva i Autotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Dubrovnik i Primošten?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Dubrovnik i Primošten pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva i Autotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Dubrovnik - Primošten?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Dubrovnik - Primošten ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Dubrovnik Primošten opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Dubrovnik - Primošten na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Dubrovnik do Primošten

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Dubrovnik i Primošten

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Dubrovnik i iz grada Primošten. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.