Autobusne linije Zračna luka Faro (FAO) do Lisabon i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Lisabon do Zračna luka Faro i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Zračna luka Faro do Lisabon

Povoljniji autobusni prijevoz14,73 kn
Najbrži autobus2h 0m
Najraniji autobus8:00
Najkasniji autobus17:00
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost215,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Flybus

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Faro do Lisabon grada.

Danas
Sutra
05.08
06.08
07.08
08.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    13:45
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 11h 55m
    1:40
    Lisabon - Stanica Oriente
    od14,73 kn
  • FlixBus
    13:45
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 12h 55m
    2:40
    Lisabon - Stanica Oriente
    od14,73 kn
  • Flybus
    15:00
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 2h 0m
    17:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    od2.790,17 kn
  • Flybus
    17:00
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 2h 0m
    19:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    12:00
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 2h 0m
    14:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    8:00
    Faro - Zračna luka
    Trajanju 2h 0m
    10:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    od2.792,11 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Faro prema Lisabon.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Zračna luka Faro
    Trajanju 2h 40m
    8:40
    Lisabon
    od89,29 kn

Najjeftinije autobusne linije od Lisabon do Zračna luka Faro grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    2:20
    Lisabon - Stanica Oriente
    Trajanju 12h 0m
    14:20
    Faro - Zračna luka
    od14,73 kn
  • Flybus
    9:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 3h 0m
    12:00
    Faro - Zračna luka
    od1.731,84 kn
  • Flybus
    9:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 2h 0m
    11:00
    Faro - Zračna luka
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    8:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 2h 0m
    10:00
    Faro - Zračna luka
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    15:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 2h 0m
    17:00
    Faro - Zračna luka
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    11:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 2h 0m
    13:00
    Faro - Zračna luka
    od2.792,11 kn
  • Flybus
    12:00
    Lisabon - Fontes Pereira de Melo
    Trajanju 2h 0m
    14:00
    Faro - Zračna luka
    od2.792,11 kn

Najbolji carshare od Lisabon prema Zračna luka Faro.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Lisabon
    Trajanju 2h 40m
    23:40
    Zračna luka Faro
    od89,29 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Lisabon
    Trajanju 2h 50m
    9:50
    Zračna luka Faro
    od96,73 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Lisabon
    Trajanju 2h 50m
    19:50
    Zračna luka Faro
    od111,61 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Zračna luka Faro - Lisabon ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Zračna luka Faro - Lisabon prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Lisabon do mjesta Zračna luka Faro za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Zračna luka Faro i zračnoj luci Lisabon, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Lisabon, kao i alternativna odredišta iz mjesta Zračna luka Faro.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Zračna luka Faro i odredište Lisabon. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Lisabon do mjesta Zračna luka Faro, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Lisabon u mjesto Zračna luka Faro? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Zračna luka Faro - Lisabon prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Zračna luka Faro i Lisabon

Kolodvori
Lisabon (Portugal)
Lisabon (Portugal)
Av. da Liberdade  182, 1250-096 Lisabon (Portugal)
Av. da República  36, 1000-290 Lisabon (Portugal)
Estr. de Telheiras , 1600-616 Lisabon (Portugal)
Av. da República 2804, 1050-099 Lisabon (Portugal)
Av. República 74 A, 1700-162 Lisabon (Portugal)
Av. Fontes Pereira de Melo 7, 1050-21 Lisabon (Portugal)
Sete Rios Praça Marechal Humberto Delgado , 1549-004 Lisabon (Portugal)
R. Joaquim António de Aguiar 1, 1250-096 Lisabon (Portugal)
Praça do Comércio , 1100-083 Lisabon (Portugal)
Av. Fontes Pereira de Melo 30A, 1050-010  Lisabon (Portugal)
Praça Restauradores , 1250-096 Lisabon (Portugal)
Praça Dom Pedro IV , 1100-197 Lisabon (Portugal)
Av. República 13B, 1050-053 Lisabon (Portugal)
Rua de Campolide , 1070-041 Lisabon (Portugal)
Avenida Dom João II Estação do Oriente , 1980-999 Lisabon (Portugal)
Largo Revista Militar , Lisabon (Portugal)
Largo das Olarias, 20 , 1100-374 Lisabon (Portugal)

U usporedbi

34,97 kn
28,43 kn
Zračna luka Faro
Lisabon
Taksi vožnja je u Zračna luka Faro 19% skuplje kao u Lisabon.
15,62 kn
11,16 kn
Zračna luka Faro
Lisabon
Autobusna karta je u Zračna luka Faro 29% skuplje kao u Lisabon.
7,44 kn
11,16 kn
Zračna luka Faro
Lisabon
Veliko pivo je u Zračna luka Faro 34% povoljnije kao u Lisabon.
1,53 kn
4,06 kn
Zračna luka Faro
Lisabon
Boca vode je u Zračna luka Faro 63% povoljnije kao u Lisabon.
59,49 kn
55,18 kn
Zračna luka Faro
Lisabon
Glavno jelo je u Zračna luka Faro 8% skuplje kao u Lisabon.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.