Autobusne linije Frankfurt na Majni do Zračna luka Frankfurt na Majni (FRA) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Frankfurt na Majni do Frankfurt na Majni i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Frankfurt na Majni do Zračna luka Frankfurt na Majni

Povoljniji autobusni prijevoz37,55 kn
Najbrži autobus0h 20m
Najraniji autobus7:05
Najkasniji autobus23:15
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost11,8 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, IC Bus

Najjeftinije autobusne linije od Frankfurt na Majni do Zračna luka Frankfurt na Majni grada.

Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    7:05
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    7:25
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    20:50
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    21:10
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 25m
    21:55
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    22:15
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    22:35
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    22:25
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    22:45
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    22:55
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    23:15
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    23:15
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 0h 20m
    23:35
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    od37,55 kn
  • IC Bus
    23:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 25m
    23:25
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od56,44 kn

Najbolje željezničke veze od Frankfurt na Majni prema Zračna luka Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    23:24
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 13m
    23:37
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    11:42
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 14m
    11:56
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    6:43
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 12m
    6:55
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    5:42
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 12m
    5:54
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od56,44 kn

Najbolji carshare od Frankfurt na Majni prema Zračna luka Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 16h 10m
    6:10
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    od22,57 kn

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Frankfurt na Majni do Frankfurt na Majni grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    6:00
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 25m
    6:25
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od22,50 kn
  • BlaBlaBus
    6:25
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    6:45
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od22,50 kn
  • BlaBlaBus
    6:30
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    6:50
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od22,50 kn
  • BlaBlaBus
    9:20
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    9:40
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od22,50 kn
  • BlaBlaBus
    22:00
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    22:20
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od22,50 kn
  • BlaBlaBus
    18:40
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    19:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od37,55 kn
  • BlaBlaBus
    23:05
    Frankfurt na Majni - Zračna luka
    Trajanju 0h 20m
    23:25
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od37,55 kn
  • IC Bus
    6:45
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 25m
    7:10
    Frankfurt na Majni
    od56,44 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Frankfurt na Majni prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:02
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 11m
    0:13
    Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    23:01
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 9m
    23:10
    Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    18:02
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 11m
    18:13
    Frankfurt na Majni
    od56,44 kn
  • Deutsche Bahn
    6:48
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 0h 14m
    7:02
    Frankfurt na Majni
    od56,44 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Frankfurt na Majni prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 0m
    11:00
    Frankfurt na Majni
    od30,10 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Frankfurt na Majni - Zračna luka Frankfurt na Majni ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Frankfurt na Majni - Zračna luka Frankfurt na Majni prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Frankfurt na Majni do mjesta Frankfurt na Majni za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Frankfurt na Majni i zračnoj luci Zračna luka Frankfurt na Majni, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Frankfurt na Majni, kao i alternativna odredišta iz mjesta Frankfurt na Majni.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Frankfurt na Majni i odredište Zračna luka Frankfurt na Majni. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Frankfurt na Majni do mjesta Frankfurt na Majni, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Frankfurt na Majni u mjesto Frankfurt na Majni? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Frankfurt na Majni - Zračna luka Frankfurt na Majni prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Frankfurt na Majni i Zračna luka Frankfurt na Majni

Kolodvori
Terminals , 60549 Zračna luka Frankfurt na Majni (Njemačka)

U usporedbi

39,51 kn
39,51 kn
Frankfurt na Majni
Zračna luka Frankfurt na Majni
Taksi vožnja je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Zračna luka Frankfurt na Majni.
21,07 kn
21,07 kn
Frankfurt na Majni
Zračna luka Frankfurt na Majni
Autobusna karta je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Zračna luka Frankfurt na Majni.
28,22 kn
28,22 kn
Frankfurt na Majni
Zračna luka Frankfurt na Majni
Veliko pivo je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Zračna luka Frankfurt na Majni.
4,57 kn
4,57 kn
Frankfurt na Majni
Zračna luka Frankfurt na Majni
Boca vode je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Zračna luka Frankfurt na Majni.
81,52 kn
81,52 kn
Frankfurt na Majni
Zračna luka Frankfurt na Majni
Glavno jelo je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Zračna luka Frankfurt na Majni.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.