Autobus na liniji Split - Frankfurt na Majni

Bus na liniji Split - Frankfurt na Majni: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Split - Frankfurt na Majni

Povoljniji autobusni prijevoz303,17 kn
Najbrži autobus19h 55m
Najraniji autobus1:20
Najkasniji autobus22:45
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost941,1 km
Autobusno poduzećeFlixBus, CROATIA BUS d.o.o.
Želiš li putovati autobusom na liniji Split - Frankfurt na Majni?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Split - Frankfurt na Majni te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Split - Frankfurt na Majni za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Split i Frankfurt na Majni, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Frankfurt na Majni, alternativna odredišta iz mjesta Split, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Split i Frankfurt na Majni.

Najjeftinije autobusne linije od Split do Frankfurt na Majni

Danas
Sutra
07.03
08.03
09.03
10.03

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    16:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 45m
    13:45
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od303,17 kn
  • FlixBus
    22:45
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 25m
    22:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od325,84 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 19h 55m
    8:25
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od439,56 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 50m
    22:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od439,56 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Frankfurt na Majni - Split

Autobus na liniji Split - Frankfurt na Majni: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Split i odredište Frankfurt na Majni. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Frankfurt na Majni - Split.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Split - Frankfurt na Majni prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Split - Frankfurt na Majni.

Autobusne postaje u mjestima Split i Frankfurt na Majni

Kolodvori
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60433 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt na Majni (Njemačka)
65929 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60314 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt na Majni (Njemačka)
65931 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Frankfurt na Majni (Njemačka)

Split i Frankfurt na Majni u usporedbi

33,00 kn
39,80 kn
Split
Frankfurt na Majni
Taksi vožnja je u Split 18% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
11,00 kn
21,23 kn
Split
Frankfurt na Majni
Autobusna karta je u Split 49% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
17,50 kn
28,43 kn
Split
Frankfurt na Majni
Veliko pivo je u Split 39% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
5,86 kn
4,60 kn
Split
Frankfurt na Majni
Boca vode je u Split 22% skuplje kao u Frankfurt na Majni.
58,75 kn
82,13 kn
Split
Frankfurt na Majni
Glavno jelo je u Split 29% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.

Autobusne veze iz Split i iz Frankfurt na Majni

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.