Autobusne linije Graz do Vienna i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Vienna do Graz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.684.760 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Graz do Vienna

Povoljniji autobusni prijevoz9,03 kn
Najbrži autobus2h 0m
Najraniji autobus4:50
Najkasniji autobus23:30
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost144,6 km
Autobusno poduzećeINFOBUS, Eurolines Suisse, Črnja Tours, Eurolines Germany, Greyhound US, Southeastern Stages, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Graz do Vienna grada.

Danas
od 218,25 kn
Sutra
od 188,06 kn
18.07
od 112,93 kn
19.07
od 203,12 kn
20.07
od 218,25 kn
21.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    5:25
    Graz
    Trajanju 2h 35m
    8:00
    Vienna
    od9,03 kn
  • Eurolines Suisse
    4:50
    Graz - Central bus station
    Trajanju 2h 20m
    7:10
    Vienna - Karlsplatz
    od60,23 kn
  • Črnja Tours
    20:15
    Graz
    Trajanju 2h 0m
    22:15
    Vienna
    od70,24 kn
  • Eurolines Germany
    13:00
    Graz - Central bus station
    Trajanju 2h 15m
    15:15
    Vienna - Erdberg VIB
    od112,93 kn
  • Eurolines Germany
    9:25
    Graz - Central bus station
    Trajanju 2h 20m
    11:45
    Vienna - Erdberg VIB
    od112,93 kn
  • Greyhound US
    23:30
    Graz - Liebenau Murpark
    Trajanju 8h 15m
    7:45
    Vienna - Karlsplatz
    od204,63 kn
  • Southeastern Stages
    6:15
    Graz - Liebenau Murpark
    Trajanju 5h 25m
    11:40
    Vienna - Karlsplatz
    od217,83 kn
  • FlixBus
    16:00
    Graz - Liebenau Murpark
    Trajanju 6h 15m
    22:15
    Vienna - Matzleinsdorfer Platz
    od218,25 kn
  • Greyhound US
    19:20
    Graz - Liebenau Murpark
    Trajanju 5h 0m
    0:20
    Vienna - Karlsplatz
    od224,43 kn
  • FlixBus
    21:25
    Graz - Liebenau Murpark
    Trajanju 7h 40m
    5:05
    Vienna - Matzleinsdorfer Platz
    od225,71 kn

Najbolje željezničke veze od Graz prema Vienna.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    17:39
    Graz
    Trajanju 3h 56m
    21:35
    Vienna
    od105,40 kn
  • ÖBB
    18:45
    Graz
    Trajanju 3h 17m
    22:02
    Vienna
    od187,46 kn
  • ÖBB
    20:26
    Graz
    Trajanju 3h 14m
    23:40
    Vienna
    od187,46 kn

Najbolji carshare od Graz prema Vienna.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Graz
    Trajanju 2h 0m
    18:00
    Vienna
    od60,23 kn
  • BlaBlaCar
    6:30
    Graz
    Trajanju 2h 30m
    9:00
    Vienna
    od75,29 kn
  • BlaBlaCar
    2:40
    Graz
    Trajanju 2h 0m
    4:40
    Vienna
    od75,29 kn
  • BlaBlaCar
    14:30
    Graz
    Trajanju 2h 30m
    17:00
    Vienna
    od75,29 kn

Najjeftinije autobusne linije od Vienna do Graz grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    23:05
    Vienna
    Trajanju 2h 20m
    1:25
    Graz
    od9,03 kn
  • INFOBUS
    22:40
    Vienna
    Trajanju 2h 45m
    1:25
    Graz
    od9,03 kn
  • Eurolines Suisse
    23:00
    Vienna - Karlsplatz
    Trajanju 2h 15m
    1:15
    Graz - Central bus station
    od60,23 kn
  • Eurolines Germany
    15:00
    Vienna - Erdberg VIB
    Trajanju 2h 15m
    17:15
    Graz - Central bus station
    od112,93 kn
  • FlixBus
    12:15
    Vienna - Karlsplatz
    Trajanju 5h 40m
    17:55
    Graz - Liebenau Murpark
    od120,46 kn
  • FlixBus
    16:45
    Vienna - Karlsplatz
    Trajanju 7h 28m
    0:13
    Graz - Liebenau Murpark
    od165,48 kn
  • FlixBus
    16:25
    Vienna - Karlsplatz
    Trajanju 5h 30m
    21:55
    Graz - Liebenau Murpark
    od165,63 kn
  • FlixBus
    16:45
    Vienna - Karlsplatz
    Trajanju 5h 10m
    21:55
    Graz - Liebenau Murpark
    od165,63 kn
  • GoOpti
    23:30
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    2:00
    Graz
    od248,44 kn
  • GoOpti
    18:45
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    21:15
    Graz
    od248,44 kn

Najbolje željezničke veze od Vienna prema Graz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    21:20
    Vienna
    Trajanju 3h 13m
    0:33
    Graz
    od187,46 kn
  • ÖBB
    17:36
    Vienna
    Trajanju 3h 39m
    21:15
    Graz
    od187,46 kn

Najbolji carshare od Vienna prema Graz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    20:00
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    22:30
    Graz
    od60,23 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    12:30
    Graz
    od67,76 kn
  • BlaBlaCar
    8:30
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    11:00
    Graz
    od75,29 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Vienna
    Trajanju 2h 30m
    10:30
    Graz
    od75,29 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Graz - Vienna ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Graz - Vienna te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Vienna - Graz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Graz i Vienna, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Vienna do alternativnih odredišta iz mjesta Graz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Graz i Vienna.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Graz i odredište Vienna. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Vienna do mjesta Graz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Vienna - Graz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Graz - Vienna prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Graz - Vienna.

Autobusne postaje u Graz i Vienna

Kolodvori
Südtiroler Platz / Wiedner Gürtel , 1040 Vienna (Austrija)
Wiedner Gürtel , 1040 Vienna (Austrija)
Erdbergstraße  200A, 1030 Vienna (Austrija)
Keißlergasse 18, 1130 Vienna (Austrija)
Karlsplatz 1-3, 1010 Vienna (Austrija)
Triester Straße 2, 1100 Vienna (Austrija)
Eichenstraße 25, 1120 Vienna (Austrija)
Landstraßer Hauptstraße 1B, 1030 Vienna (Austrija)
Lassallestraße 1, 1020 Vienna (Austrija)
Landstraßer Gürtel 5, 1100 Vienna (Austrija)
Ungargasse 66, 1030 Vienna (Austrija)
Simmeringer Hauptstr. , 1110 Vienna (Austrija)
Olympiapl. 2, 1020 Vienna (Austrija)
Europaplatz 2, 1070 Vienna (Austrija)
Felberstraße 4, 1150 Vienna (Austrija)

U usporedbi

37,27 kn
39,30 kn
Graz
Vienna
Taksi vožnja je u Graz 6% povoljnije kao u Vienna.
16,56 kn
16,56 kn
Graz
Vienna
Autobusna karta je u Graz 0% skuplje kao u Vienna.
26,35 kn
28,61 kn
Graz
Vienna
Veliko pivo je u Graz 8% povoljnije kao u Vienna.
5,35 kn
3,45 kn
Graz
Vienna
Boca vode je u Graz 36% skuplje kao u Vienna.
79,99 kn
75,06 kn
Graz
Vienna
Glavno jelo je u Graz 7% skuplje kao u Vienna.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.