Autobus od mjesta Zračna luka Hamburg (HAM) do mjesta Kiel

Pronađite povoljne transfere iz mjesta Zračna luka Hamburg u mjesto Kiel: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji transfer na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultate.

Činjenice o autobusu od mjesta Zračna luka Hamburg (HAM) do mjesta Kiel

Povoljniji autobusni prijevoz151,45 kn
Najbrži autobus1h 17m
Najraniji autobus0:05
Najkasniji autobus10:15
Dnevne autobusne linije5 Ø
Udaljenost77,1 km
Autobusno poduzećeAutokraft GmbH (Kielius)
Želite li putovati autobusom od mjesta Zračna luka Hamburg do mjesta Kiel?
Uz CheckMyBus sve je lako! Uspoređujemo sve dostupne transfere između mjesta Zračna luka Hamburg i Kiel, i pokazujemo vam termine odlaska i dolaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i, naravno, najpovoljnije cijene karata. Pomoći ćemo vam pri uspoređivanju autobusnih prijevoznika koji nude ovu rutu, uključujući Autokraft GmbH (Kielius). Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li transfer do i od zračne luke klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici možete vidjeti najpraktičniju liniju transfera na relaciji Kiel - Zračna luka Hamburg sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o autobusnim stanicama u mjestu Zračna luka Hamburg i mjestu Kiel kako biste mogli bezbrižno putovati. Također možete pronaći nekoliko opcija za nastavak vašeg putovanja iz mjesta Kiel, uz alternativna odredišta iz mjesta Zračna luka Hamburg.

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Hamburg do Kiel

Danas
od 151,45 kn
Sutra
od 151,45 kn
04.12
od 151,45 kn
05.12
od 151,45 kn
06.12
od 151,45 kn
07.12
od 151,45 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Autokraft GmbH (Kielius)
    10:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    11:45
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    3:00
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    4:30
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    4:00
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    5:30
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    0:05
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 17m
    1:22
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    5:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    6:45
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    6:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 40m
    7:55
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    7:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 40m
    8:55
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    7:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 42m
    8:57
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    8:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    9:45
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    8:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 32m
    9:47
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    9:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 32m
    10:47
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    9:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 30m
    10:45
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    9:55
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 50m
    11:45
    Kiel - Schwedenkai
    od151,45 kn
  • Autokraft GmbH (Kielius)
    10:15
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 32m
    11:47
    Kiel - ZOB (central bus station)
    od151,45 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Hamburg prema Kiel.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    8:23
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 47m
    10:10
    Kiel
    od135,55 kn
  • Deutsche Bahn
    8:33
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 37m
    10:10
    Kiel
    od135,55 kn
  • Deutsche Bahn
    9:43
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 40m
    11:23
    Kiel
    od135,55 kn
  • Deutsche Bahn
    12:03
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 40m
    13:43
    Kiel
    od135,55 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Hamburg prema Kiel.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 20m
    19:50
    Kiel
    od45,43 kn
  • Movacar
    7:30
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 7m
    8:37
    Kiel
    od446,02 kn
  • Movacar
    8:30
    Zračna luka Hamburg
    Trajanju 1h 7m
    9:37
    Kiel
    od446,02 kn

Zračna luka Hamburg - Kiel Autobus: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja mjesto Zračna luka Hamburg već je postavljeno kao vaše mjesto polaska, a mjesto Kiel kao vaše odredište. Ako je vaš transfer u obrnutom smjeru, odnosno od mjesta Kiel do mjesta Zračna luka Hamburg, samo kliknite na strelice kako biste preokrenuli rezultate.
Također smo unijeli zadani datum putovanja. Obično mnogo ljudi rezervira karte 3-7 dana prije putovanja. Ako želite odabrati određeni dan, sve što trebate učiniti je odabrati vaš željeni datum u kalendaru kako biste ažurirali svoje pretraživanje.
Planirate li povratno putovanje od mjesta Kiel do mjesta Zračna luka Hamburg? Zatim možete provjeriti povratak tako da odaberete datum vašeg povratnog putovanja.
Putujete li s drugima? Zatim odaberite točan broj putnika koji su vam se pridružili i počnite svoje pretraživanje.
Možete usporediti sve autobusne karte za autobusnu rutu Zračna luka Hamburg - Kiel. Zatim možete odabrati putovanje koje vam najviše odgovara. Najpovoljnije putovanje može se pronaći po cijeni od 151,45 kn preko prijevoznika Autokraft GmbH (Kielius), a najbrža linija traje 1h 17m. Bilo da prednost dajete najpovoljnijoj karti, najbržem putovanju ili transferu s najviše sadržaja, možemo vam pomoći pronaći najbolju ponudu!
Optimirajte svoje rezultate odabirom raspona cijene, termina polaska i dolaska. Filtrima također možete preciznije definirati svoje rezultate po stanicama ili određenim tvrtkama kako biste prilagodili traženje idealnog putovanja.
Za autobusnu rutu Zračna luka Hamburg - Kiel također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, poput vlakova, dijeljenja putovanja automobilom i letova.

Zračna luka Hamburg i Kiel: Sve autobusne stanice

Kolodvori
Kiel - Ellerbek
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Elmschenhagen
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Hassee CITTI-PARK
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Norwegenkai
Norwegenkai 1, 24143  Kiel  (Njemačka)
Kiel - Oppendorf
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Russee
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Schulen am Langsee
Kiel  (Njemačka)
Kiel - Schwedenkai
Schwedenkai , 24103  Kiel  (Njemačka)
Kiel - Suchsdorf
Kiel  (Njemačka)
Kiel - ZOB (central bus station)
Auguste-Viktoria-Str. 8, 24103  Kiel  (Njemačka)
Kiel Glavni kolodvor
Kiel  (Njemačka)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Zračna luka Hamburg do mjesta Kiel

Koliko košta autobusna karta na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel?

Među drugim faktorima, to ovisi o danu i vremenu putovanja. Cijena za najpovoljniju autobusnu kartu za ovu rutu kreće od 151,45 kn, a ponuda traje 1h 30m do mjesta Kiel. Uštedite novac uspoređivanjem autobusnih karata!

Koliko mogu uštedjeti uspoređivanjem karata za autobusnu liniju Zračna luka Hamburg - Kiel?

Za ovu rutu 1 autobusni prijevoznik prijevoznik(a) nudi cijene karata u rasponu od 151,45 kn do 151,45 kn. Stoga predlažemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najpovoljniji transfer do mjesta Kiel.

Koliko je prosječno autobusnih ruta dostupno od mjesta Zračna luka Hamburg do mjesta Kiel u jednom danu?

Svaki dan autobusnu rutu od mjesta Zračna luka Hamburg do mjesta Kiel nudi sljedeći Broj linija: 5 prijevoznik(a). Možete usporediti raspored autobusa kako biste pronašli idealno putovanje koristeći našu tražilicu.

Koliko traje putovanje autobusom na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel?

Autokraft GmbH (Kielius) nudi najbrži transfer na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel, a putovanje može trajati 1h 17m. Karte za ovu liniju koštaju 151,45 kn. Međutim, imajte na umu da autobusna ruta može trajati dulje što je veći promet.

Postoji li izravna ruta od mjesta Zračna luka Hamburg do mjesta Kiel?

Za autobusnu rutu Zračna luka Hamburg - Kiel naša tražilica trenutačno uspoređuje %Izravnih autobusnih linija: 2, preko ovih tvrtki: Autokraft GmbH (Kielius)

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Zračna luka Hamburg za mjesto Kiel?

Najraniji autobus do mjesta Kiel iz mjesta Zračna luka Hamburg kreće u 0:05. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Zračna luka Hamburg za mjesto Kiel?

Posljednji autobus na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel kreće u 10:15. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koje tvrtke voze na autobusnoj ruti Zračna luka Hamburg - Kiel?

Kada uzmu autobusnu rutu Zračna luka Hamburg - Kiel, putnici mogu odabrati između tvrtki, primjerice Autokraft GmbH (Kielius). Iskoristite našu tražilicu da biste usporedili sve dostupne transfere i pronašli onaj koji vam najviše odgovara.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel?

Različiti autobusni prijevoznici imaju različita ograničenja u vezi s time što je dopušteno ponijeti sa sobom u autobus. Obično bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnu rutu Zračna luka Hamburg - Kiel. Pronađite autobus koji najbolje udovoljava vašim zahtjevima za putovanje koristeći našu tražilicu u koju trebate unijeti željeni datum putovanja.

Koja je oprema dostupna u autobusu na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel?

Koja se oprema u autobusu razlikuje među različitim prijevoznicima. Općenito uzevši, mnogi međugradski autobusi nude WiFi kako biste tijekom putovanja prijateljima mogli slati svoju lokaciju. Sustavi klimatizacije omogućavaju ventilaciju za maksimalnu udobnost tijekom putovanja. Našom tražilicom možete pronaći točne informacije o opremi u autobusu na relaciji Zračna luka Hamburg - Kiel na vaš željeni datum putovanja.

Autobusne rute iz mjesta Zračna luka Hamburg i iz mjesta Kiel

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.