Autobusne linije Zračna luka Katowice (KTW) do Ostrava i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Ostrava do Zračna luka Katowice i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Zračna luka Katowice do Ostrava

Povoljniji autobusni prijevoz120,74 kn
Najbrži autobus2h 10m
Najraniji autobus13:50
Najkasniji autobus18:10
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost92,8 km
Autobusno poduzećeFlixBus, AGAT

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Katowice do Ostrava grada.

Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    18:10
    Katowice - Zračna luka
    Trajanju 3h 20m
    21:30
    Ostrava
    od120,74 kn
  • AGAT
    13:50
    Katowice - Zračna luka
    Trajanju 2h 10m
    16:00
    Ostrava
    od169,21 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Katowice prema Ostrava.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Leo Express
    20:35
    Katowice - Zračna luka
    Trajanju 1h 55m
    22:30
    Ostrava
    od112,96 kn
  • Leo Express
    17:35
    Katowice - Zračna luka
    Trajanju 1h 55m
    19:30
    Ostrava
    od112,96 kn
  • Leo Express
    4:35
    Katowice - Zračna luka
    Trajanju 1h 55m
    6:30
    Ostrava
    od118,63 kn
  • Leo Express
    13:55
    Zračna luka Katowice
    Trajanju 1h 55m
    15:50
    Ostrava
    od125,43 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Katowice prema Ostrava.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    22:00
    Zračna luka Katowice
    Trajanju 1h 30m
    23:30
    Ostrava
    od37,78 kn

Najjeftinije autobusne linije od Ostrava do Zračna luka Katowice grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    7:45
    Ostrava
    Trajanju 3h 55m
    11:40
    Katowice - Zračna luka
    od139,63 kn
  • AGAT
    1:10
    Ostrava
    Trajanju 2h 30m
    3:40
    Katowice - Zračna luka
    od169,21 kn

Najbolje željezničke veze od Ostrava prema Zračna luka Katowice.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Leo Express
    2:10
    Ostrava
    Trajanju 1h 55m
    4:05
    Katowice - Zračna luka
    od112,96 kn
  • Leo Express
    12:30
    Ostrava
    Trajanju 1h 55m
    14:25
    Katowice - Zračna luka
    od112,96 kn

Najbolji carshare od Ostrava prema Zračna luka Katowice.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Ostrava
    Trajanju 1h 20m
    16:20
    Zračna luka Katowice
    od22,67 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Ostrava
    Trajanju 1h 40m
    16:40
    Zračna luka Katowice
    od22,67 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Zračna luka Katowice - Ostrava ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Zračna luka Katowice - Ostrava prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Ostrava do mjesta Zračna luka Katowice za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Zračna luka Katowice i zračnoj luci Ostrava, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Ostrava, kao i alternativna odredišta iz mjesta Zračna luka Katowice.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Zračna luka Katowice i odredište Ostrava. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Ostrava do mjesta Zračna luka Katowice, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Ostrava u mjesto Zračna luka Katowice? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Zračna luka Katowice - Ostrava prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Zračna luka Katowice i Ostrava

Kolodvori
Nádražní 88/192, 702 00 Ostrava (Češka Republika)
Porážková 3204/28, 702 00 Ostrava (Češka Republika)
Vítkovická 3083/1, 702 00 Ostrava (Češka Republika)
Peterkova 132, 721 00 Ostrava (Češka Republika)

U usporedbi

15,99 kn
15,57 kn
Zračna luka Katowice
Ostrava
Taksi vožnja je u Zračna luka Katowice 3% skuplje kao u Ostrava.
5,41 kn
7,22 kn
Zračna luka Katowice
Ostrava
Autobusna karta je u Zračna luka Katowice 26% povoljnije kao u Ostrava.
10,15 kn
7,93 kn
Zračna luka Katowice
Ostrava
Veliko pivo je u Zračna luka Katowice 22% skuplje kao u Ostrava.
2,63 kn
3,46 kn
Zračna luka Katowice
Ostrava
Boca vode je u Zračna luka Katowice 24% povoljnije kao u Ostrava.
30,61 kn
39,48 kn
Zračna luka Katowice
Ostrava
Glavno jelo je u Zračna luka Katowice 23% povoljnije kao u Ostrava.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.