Autobusne linije Las Vegas do Los Angeles i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Los Angeles do Las Vegas i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Las Vegas do Los Angeles

Povoljniji autobusni prijevoz62,90 kn
Najbrži autobus3h 0m
Najraniji autobus9:00
Najkasniji autobus23:55
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost364,7 km
Autobusno poduzećeWanda Coach, FlixBus, CoachRun, Tufesa, Greyhound US, GotoBus, megabus US

Najjeftinije autobusne linije od Las Vegas do Los Angeles grada.

Danas
Sutra
od 63,48 kn
08.08
od 123,23 kn
09.08
od 123,23 kn
10.08
od 153,10 kn
11.08
od 123,23 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Wanda Coach
    23:00
    Las Vegas, NV - BTC
    Trajanju 3h 0m
    2:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    od62,90 kn
  • FlixBus
    23:55
    Las Vegas, NV - Downtown / S 1st St
    Trajanju 5h 35m
    5:30
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    od63,48 kn
  • CoachRun
    11:40
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    Trajanju 5h 35m
    17:15
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    od81,77 kn
  • CoachRun
    11:20
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    Trajanju 5h 55m
    17:15
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    od81,77 kn
  • Tufesa
    10:00
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    Trajanju 4h 30m
    14:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od245,32 kn
  • Greyhound US
    23:45
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Trajanju 5h 0m
    4:45
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od251,61 kn
  • GotoBus
    18:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Trajanju 0h 0m
    18:00
    Los Angeles, CA - Tufesa
    od308,22 kn
  • megabus US
    9:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    Trajanju 5h 55m
    14:55
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od412,66 kn

Najbolji carshare od Las Vegas prema Los Angeles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    7:30
    Las Vegas
    Trajanju 15h 50m
    23:20
    Los Angeles
    od351,02 kn

Najjeftinije autobusne linije od Los Angeles do Las Vegas grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Wanda Coach
    23:00
    Los Angeles, CA - Union Station
    Trajanju 3h 0m
    2:00
    Las Vegas, NV - BTC
    od62,90 kn
  • CoachRun
    7:00
    Los Angeles, CA - LAX Holiday Inn
    Trajanju 5h 45m
    12:45
    Las Vegas, NV - Bally's Hotel
    od69,19 kn
  • FlixBus
    0:35
    Los Angeles, CA - University of Southern California (curbside)
    Trajanju 5h 0m
    5:35
    Las Vegas, NV - Caesars Palace / Strip
    od93,36 kn
  • Greyhound US
    18:40
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 5h 55m
    0:35
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    od163,55 kn
  • Tufesa
    14:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 5h 15m
    19:45
    Las Vegas, NV - Greyhound Station
    od245,32 kn
  • Greyhound US
    18:45
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 6h 5m
    0:50
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od251,61 kn
  • GotoBus
    8:00
    Los Angeles, CA - Tufesa
    Trajanju 0h 0m
    8:00
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od308,22 kn
  • megabus US
    16:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 5h 45m
    21:45
    Las Vegas, NV - South Strip Terminal
    od412,66 kn

Najbolji carshare od Los Angeles prema Las Vegas.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Los Angeles
    Trajanju 9h 10m
    18:10
    Las Vegas
    od82,15 kn
  • BlaBlaCar
    14:20
    Los Angeles
    Trajanju 4h 10m
    18:30
    Las Vegas
    od194,18 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Los Angeles
    Trajanju 4h 40m
    14:40
    Las Vegas
    od209,12 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Los Angeles
    Trajanju 4h 10m
    18:10
    Las Vegas
    od209,12 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Las Vegas - Los Angeles ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Las Vegas - Los Angeles te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Los Angeles - Las Vegas za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Las Vegas i Los Angeles, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Los Angeles do alternativnih odredišta iz mjesta Las Vegas, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Las Vegas i Los Angeles.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Las Vegas i odredište Los Angeles. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Los Angeles do mjesta Las Vegas, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Los Angeles - Las Vegas.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Las Vegas - Los Angeles prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Las Vegas - Los Angeles.

Autobusne postaje u Las Vegas i Los Angeles

Kolodvori
Alameda Street 738-788, 90012 Los Angeles (SAD)
E Olympic Blvd 4425 , 90023 Los Angeles (SAD)
N Main St 512, 90012 Los Angeles (SAD)
E 7Th St 1716, 90021 Los Angeles (SAD)
N Highland Ave  2005, 90068 Los Angeles (SAD)
Hollywood Blvd 5951 , 90028 Los Angeles (SAD)
Schrader Blvd 1624 , 90028 Los Angeles (SAD)
La Cienega Blvd , 9901 Los Angeles (SAD)
Magnolia Blvd 11239, 91601 Los Angeles (SAD)
Ramirez St 530, 90012 Los Angeles (SAD)
Maple Ave 611, 90014 Los Angeles (SAD)
Ramirez Street 401-479, 90012 Los Angeles (SAD)
Universal Hollywood Dr 555, 91608 Los Angeles (SAD)
Gayley Ave 592, 90024 Los Angeles (SAD)
Hoover St & Jefferson Blvd , 90007 Los Angeles (SAD)
W Jefferson Blvd and Flower Street , 90089 Los Angeles (SAD)
Palms Station , 90034 Los Angeles (SAD)
S Figueroa St 404, 90071 Los Angeles (SAD)

U usporedbi

32,83 kn
29,42 kn
Las Vegas
Los Angeles
Taksi vožnja je u Las Vegas 11% skuplje kao u Los Angeles.
15,73 kn
11,01 kn
Las Vegas
Los Angeles
Autobusna karta je u Las Vegas 31% skuplje kao u Los Angeles.
25,16 kn
31,45 kn
Las Vegas
Los Angeles
Veliko pivo je u Las Vegas 21% povoljnije kao u Los Angeles.
10,02 kn
10,33 kn
Las Vegas
Los Angeles
Boca vode je u Las Vegas 4% povoljnije kao u Los Angeles.
55,45 kn
70,89 kn
Las Vegas
Los Angeles
Glavno jelo je u Las Vegas 22% povoljnije kao u Los Angeles.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.