Autobus na liniji London - Manchester

Bus na liniji London - Manchester: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji London - Manchester

Povoljniji autobusni prijevoz23,86 kn
Najbrži autobus4h 10m
Najraniji autobus8:00
Najkasniji autobus22:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost262,0 km
Autobusno poduzećeNational Express, FlixBus, megabus
Želiš li putovati autobusom na liniji London - Manchester?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije London - Manchester te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije London - Manchester za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima London i Manchester, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Manchester, alternativna odredišta iz mjesta London, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima London i Manchester.

Najjeftinije autobusne linije od London do Manchester

Danas
od 22,55 kn
Sutra
od 23,86 kn
24.09
od 22,55 kn
25.09
od 23,86 kn
26.09
od 23,86 kn
27.09
od 23,86 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • National Express
    9:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 30m
    14:30
    Manchester - Coach Station
    od23,86 kn
  • National Express
    9:40
    London - Golders Green Coach Station
    Trajanju 4h 50m
    14:30
    Manchester - Coach Station
    od23,86 kn
  • National Express
    15:30
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 30m
    21:00
    Manchester - Coach Station
    od23,86 kn
  • FlixBus
    16:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 15m
    21:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od24,60 kn
  • FlixBus
    16:35
    London - Finchley Road
    Trajanju 4h 40m
    21:15
    Manchester - Shudehill Interchange
    od24,60 kn
  • FlixBus
    8:30
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 15m
    13:45
    Manchester - Shudehill Interchange
    od24,60 kn
  • FlixBus
    14:30
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 15m
    19:45
    Manchester - Shudehill Interchange
    od24,60 kn
  • FlixBus
    15:05
    London - Finchley Road
    Trajanju 4h 40m
    19:45
    Manchester - Shudehill Interchange
    od24,60 kn
  • National Express
    17:30
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 10m
    22:40
    Manchester - Coach Station
    od74,06 kn
  • megabus
    22:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 50m
    3:50
    Manchester - Corporation Street
    od125,90 kn
  • megabus
    18:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 5h 30m
    23:30
    Manchester - Shudehill Interchange
    od144,01 kn
  • megabus
    14:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 4h 30m
    18:30
    Manchester - Shudehill Interchange
    od144,01 kn
  • megabus
    14:20
    London - Finchley Road
    Trajanju 4h 10m
    18:30
    Manchester - Shudehill Interchange
    od144,01 kn
  • megabus
    8:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 4h 50m
    12:50
    Manchester - Shudehill Interchange
    od150,59 kn

Najbolji carshare od London prema Manchester.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    London
    Trajanju 4h 30m
    12:30
    Manchester
    od123,43 kn
  • BlaBlaCar
    22:40
    London
    Trajanju 4h 10m
    2:50
    Manchester
    od164,58 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    London
    Trajanju 4h 50m
    12:50
    Manchester
    od172,81 kn
  • BlaBlaCar
    14:15
    London
    Trajanju 4h 10m
    18:25
    Manchester
    od181,04 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Manchester - London

Autobus na liniji London - Manchester: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište London i odredište Manchester. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Manchester - London.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju London - Manchester prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji London - Manchester.

Autobusne postaje u mjestima London i Manchester

Kolodvori
New Bridge St , M3 Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Liverpool Rd 43, M3 4NQ Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Chorlton St 14, M1 3HY Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Great Bridgewater St 56, M1 5LE Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Alan Turing Way 2002, Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
M40 8DE Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Talbot Rd , M16 9AL Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
United Road , M16 Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Princess Road , M14 7FS Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Portland St 55, M1 3HP Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Shudehill , Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Regent Rd 157, Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)
M22 5UN Manchester (Ujedinjeno Kraljevstvo)

London i Manchester u usporedbi

61,63 kn
39,25 kn
London
Manchester
Taksi vožnja je u London 37% skuplje kao u Manchester.
20,57 kn
21,40 kn
London
Manchester
Autobusna karta je u London 4% povoljnije kao u Manchester.
37,03 kn
28,80 kn
London
Manchester
Veliko pivo je u London 23% skuplje kao u Manchester.
7,30 kn
9,19 kn
London
Manchester
Boca vode je u London 21% povoljnije kao u Manchester.
51,60 kn
41,32 kn
London
Manchester
Glavno jelo je u London 20% skuplje kao u Manchester.

Autobusne veze iz London i iz Manchester

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.