Autobusne linije Los Angeles do San Francisco i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja San Francisco do Los Angeles i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Los Angeles do San Francisco

Povoljniji autobusni prijevoz123,23 kn
Najbrži autobus7h 25m
Najraniji autobus6:00
Najkasniji autobus23:30
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost558,2 km
Autobusno poduzećeFlixBus, megabus, Hoang Express, Greyhound US, OurBus

Najjeftinije autobusne linije od Los Angeles do San Francisco grada.

Danas
od 320,81 kn
Sutra
od 153,10 kn
08.08
od 123,23 kn
09.08
od 153,10 kn
10.08
od 308,22 kn
11.08
od 301,93 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    23:15
    Los Angeles, CA - Union Station
    Trajanju 7h 25m
    6:40
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od123,23 kn
  • FlixBus
    7:00
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    Trajanju 7h 55m
    14:55
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od125,68 kn
  • FlixBus
    23:25
    Los Angeles, CA - Union Station
    Trajanju 7h 35m
    7:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od153,10 kn
  • megabus
    6:00
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 8h 20m
    14:20
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od247,56 kn
  • megabus
    8:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 8h 50m
    17:20
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od247,56 kn
  • Hoang Express
    10:25
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    Trajanju 7h 35m
    18:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od283,06 kn
  • Greyhound US
    23:30
    Los Angeles, CA - Greyhound
    Trajanju 8h 45m
    8:15
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    od301,93 kn
  • OurBus
    12:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    Trajanju 8h 15m
    20:30
    San Francisco, CA - Autobusni kolodvor Transbay
    od471,77 kn

Najbolji carshare od Los Angeles prema San Francisco.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Los Angeles
    Trajanju 6h 20m
    3:20
    San Francisco
    od141,90 kn

Najjeftinije autobusne linije od San Francisco do Los Angeles grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:05
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 35m
    5:40
    Los Angeles, CA - Union Station
    od123,23 kn
  • FlixBus
    22:10
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 30m
    5:40
    Los Angeles, CA - Union Station
    od123,23 kn
  • FlixBus
    8:15
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 40m
    15:55
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od157,19 kn
  • FlixBus
    11:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 35m
    19:05
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od157,19 kn
  • FlixBus
    15:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 15m
    22:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od157,19 kn
  • FlixBus
    16:40
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 7h 19m
    23:59
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od157,19 kn
  • FlixBus
    11:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 6h 55m
    18:25
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od157,19 kn
  • megabus
    6:00
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 8h 20m
    14:20
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od247,56 kn
  • megabus
    8:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 8h 25m
    16:55
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od247,56 kn
  • OurBus
    12:45
    San Francisco, CA - Autobusni kolodvor Transbay
    Trajanju 8h 30m
    21:15
    Los Angeles, CA - University of Southern California
    od283,06 kn
  • Greyhound US
    21:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 8h 45m
    6:15
    Los Angeles, CA - Greyhound
    od301,93 kn
  • GotoBus
    7:30
    San Francisco, CA - 5th/Townsend
    Trajanju 0h 0m
    7:30
    Los Angeles, CA - North Hollywood
    od345,97 kn

Najbolji carshare od San Francisco prema Los Angeles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    18:00
    San Francisco
    Trajanju 5h 20m
    23:20
    Los Angeles
    od141,90 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    San Francisco
    Trajanju 6h 20m
    14:20
    Los Angeles
    od268,87 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Los Angeles - San Francisco ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Los Angeles - San Francisco te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije San Francisco - Los Angeles za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Los Angeles i San Francisco, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta San Francisco do alternativnih odredišta iz mjesta Los Angeles, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Los Angeles i San Francisco.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Los Angeles i odredište San Francisco. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta San Francisco do mjesta Los Angeles, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji San Francisco - Los Angeles.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Los Angeles - San Francisco prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Los Angeles - San Francisco.

Autobusne postaje u Los Angeles i San Francisco

Kolodvori
Townsend St 400, 94107 San Francisco (SAD)
Folsom Street 200, 94105 San Francisco (SAD)
Passenger Loading Zone in front of Ferry Building on Embarcadero. Bus will stop near Marketbar Cafe. , 94105 San Francisco (SAD)
Buckingham Way 501, 94132 San Francisco (SAD)
Post St 470, 94102 San Francisco (SAD)

U usporedbi

29,42 kn
32,77 kn
Los Angeles
San Francisco
Taksi vožnja je u Los Angeles 11% povoljnije kao u San Francisco.
11,01 kn
14,15 kn
Los Angeles
San Francisco
Autobusna karta je u Los Angeles 23% povoljnije kao u San Francisco.
31,45 kn
37,74 kn
Los Angeles
San Francisco
Veliko pivo je u Los Angeles 17% povoljnije kao u San Francisco.
10,33 kn
15,33 kn
Los Angeles
San Francisco
Boca vode je u Los Angeles 33% povoljnije kao u San Francisco.
70,89 kn
100,15 kn
Los Angeles
San Francisco
Glavno jelo je u Los Angeles 30% povoljnije kao u San Francisco.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.