Autobusne linije Madrid do Malaga i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Malaga do Madrid i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.224 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Madrid do Malaga

Povoljniji autobusni prijevoz82,62 kn
Najbrži autobus7h 16m
Najraniji autobus11:30
Najkasniji autobus23:59
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost415,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Interbus

Najjeftinije autobusne linije od Madrid do Malaga grada.

Danas
Sutra
16.07
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    11:30
    Madrid
    Trajanju 21h 5m
    8:35
    Malaga
    od82,62 kn
  • Interbus
    23:59
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 7h 16m
    7:15
    Malaga - Central bus station
    od126,94 kn

Najbolje željezničke veze od Madrid prema Malaga.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    21:20
    Madrid
    Trajanju 2h 25m
    23:45
    Malaga
    od362,70 kn
  • Renfe
    20:35
    Madrid
    Trajanju 2h 50m
    23:25
    Malaga
    od362,70 kn

Najbolji carshare od Madrid prema Malaga.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Madrid
    Trajanju 5h 40m
    14:40
    Malaga
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    7:30
    Madrid
    Trajanju 5h 50m
    13:20
    Malaga
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    15:30
    Madrid
    Trajanju 5h 40m
    21:10
    Malaga
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Madrid
    Trajanju 6h 0m
    13:00
    Malaga
    od135,45 kn

Najjeftinije autobusne linije od Malaga do Madrid grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    21:35
    Malaga
    Trajanju 20h 10m
    17:45
    Madrid
    od120,25 kn
  • Interbus
    23:15
    Malaga - Central bus station
    Trajanju 6h 0m
    5:15
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od126,94 kn
  • Interbus
    22:30
    Malaga - Central bus station
    Trajanju 7h 25m
    5:55
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od126,94 kn

Najbolje željezničke veze od Malaga prema Madrid.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    20:05
    Malaga
    Trajanju 2h 57m
    23:02
    Madrid
    od362,70 kn
  • Renfe
    21:20
    Malaga
    Trajanju 2h 36m
    23:56
    Madrid
    od362,70 kn

Najbolji carshare od Malaga prema Madrid.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Malaga
    Trajanju 5h 50m
    22:50
    Madrid
    od112,87 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Malaga
    Trajanju 5h 40m
    23:40
    Madrid
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    12:00
    Malaga
    Trajanju 5h 50m
    17:50
    Madrid
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Malaga
    Trajanju 6h 0m
    16:00
    Madrid
    od135,45 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Madrid - Malaga ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Madrid - Malaga te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Malaga - Madrid za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Madrid i Malaga, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Malaga do alternativnih odredišta iz mjesta Madrid, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Madrid i Malaga.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Madrid i odredište Malaga. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Malaga do mjesta Madrid, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Malaga - Madrid.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Madrid - Malaga prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Madrid - Malaga.

Autobusne postaje u Madrid i Malaga

Kolodvori
Av. de Cervantes , 29016 Malaga (Španija)
Calle Eguiluz 1, 29006 Malaga (Španija)
Av. de Blas Infante , 29006 Malaga (Španija)
Héroe de Sostoa 5, 29002 Malaga (Španija)
Calle Blas de Lezo 21, 29011 Malaga (Španija)
Calle iménez Fraud , 29071 Malaga (Španija)
Plaza Obispo 5, 29015 Malaga (Španija)
Malaga (Španija)
Av. de Jorge Silvela 70, 29014 Malaga (Španija)

U usporedbi

30,10 kn
41,57 kn
Madrid
Malaga
Taksi vožnja je u Madrid 28% povoljnije kao u Malaga.
11,29 kn
9,78 kn
Madrid
Malaga
Autobusna karta je u Madrid 14% skuplje kao u Malaga.
22,57 kn
15,05 kn
Madrid
Malaga
Veliko pivo je u Madrid 34% skuplje kao u Malaga.
5,26 kn
4,23 kn
Madrid
Malaga
Boca vode je u Madrid 20% skuplje kao u Malaga.
76,75 kn
67,32 kn
Madrid
Malaga
Glavno jelo je u Madrid 13% skuplje kao u Malaga.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.