Autobusne linije Madrid do Marseille i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Marseille do Madrid i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Madrid do Marseille

Povoljniji autobusni prijevoz225,52 kn
Najbrži autobus16h 30m
Najraniji autobus10:00
Najkasniji autobus23:59
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost816,3 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, Rede Expressos, FlixBus, Union Ivkoni, ALSA, Busbud

Najjeftinije autobusne linije od Madrid do Marseille grada.

Danas
Sutra
od 376,17 kn
15.07
od 846,17 kn
16.07
od 376,17 kn
17.07
od 846,17 kn
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    20:00
    Madrid
    Trajanju 20h 30m
    16:30
    Marseille - St Charles bus station
    od225,52 kn
  • BlaBlaBus
    19:30
    Madrid
    Trajanju 21h 0m
    16:30
    Marseille - St Charles bus station
    od300,85 kn
  • Rede Expressos
    13:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 18h 5m
    7:05
    Marseille - St Charles bus station
    od303,18 kn
  • Rede Expressos
    14:00
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 17h 5m
    7:05
    Marseille - St Charles bus station
    od303,18 kn
  • FlixBus
    15:30
    Madrid
    Trajanju 18h 50m
    10:20
    Marseille - St Charles bus station
    od376,17 kn
  • Union Ivkoni
    10:00
    Madrid
    Trajanju 16h 30m
    2:30
    Marseille
    od600,79 kn
  • ALSA
    15:45
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 20h 10m
    11:55
    Marseille - St Charles bus station
    od752,49 kn
  • Busbud
    15:15
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 20h 40m
    11:55
    Marseille - St Charles bus station
    od752,49 kn
  • ALSA
    23:59
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 16h 56m
    16:55
    Marseille - St Charles bus station
    od846,17 kn
  • ALSA
    23:45
    Madrid - Bus Station Avenida America
    Trajanju 17h 10m
    16:55
    Marseille - St Charles bus station
    od846,17 kn

Najbolje željezničke veze od Madrid prema Marseille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    12:30
    Madrid
    Trajanju 9h 2m
    21:32
    Marseille
    od1.471,12 kn
  • Renfe
    7:20
    Madrid
    Trajanju 9h 9m
    16:29
    Marseille
    od1.608,82 kn
  • Renfe
    7:00
    Madrid
    Trajanju 9h 29m
    16:29
    Marseille
    od1.621,61 kn

Najbolji carshare od Madrid prema Marseille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    22:00
    Madrid
    Trajanju 11h 30m
    9:30
    Marseille
    od474,07 kn

Najjeftinije autobusne linije od Marseille do Madrid grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Rede Expressos
    21:00
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 18h 50m
    15:50
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od303,18 kn
  • BlaBlaBus
    22:55
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 7h 50m
    6:45
    Madrid
    od330,94 kn
  • Rede Expressos
    21:00
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 17h 50m
    14:50
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od333,28 kn
  • Rede Expressos
    16:00
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 16h 50m
    8:50
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od363,38 kn
  • BlaBlaBus
    22:55
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 7h 15m
    6:10
    Madrid
    od376,09 kn
  • Union Ivkoni
    13:30
    Marseille
    Trajanju 18h 30m
    8:00
    Madrid
    od464,36 kn
  • FlixBus
    15:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 18h 20m
    9:50
    Madrid
    od489,04 kn
  • ALSA
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 20h 25m
    13:40
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od737,44 kn
  • ALSA
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 20h 40m
    13:55
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od737,44 kn
  • Busbud
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 20h 25m
    13:40
    Madrid
    od737,44 kn
  • Busbud
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 20h 40m
    13:55
    Madrid
    od737,44 kn
  • ALSA
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 21h 25m
    14:40
    Madrid - Bus Station Avenida America
    od757,76 kn
  • Busbud
    17:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 21h 25m
    14:40
    Madrid
    od757,76 kn

Najbolje željezničke veze od Marseille prema Madrid.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    8:01
    Marseille
    Trajanju 7h 44m
    15:45
    Madrid
    od752,49 kn
  • SNCF
    11:23
    Marseille
    Trajanju 8h 32m
    19:55
    Madrid
    od1.530,56 kn
  • Renfe
    8:02
    Marseille
    Trajanju 8h 8m
    16:10
    Madrid
    od1.715,68 kn

Najbolji carshare od Marseille prema Madrid.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Marseille
    Trajanju 11h 40m
    23:40
    Madrid
    od474,07 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Madrid - Marseille ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Madrid - Marseille te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Marseille - Madrid za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Madrid i Marseille, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Marseille do alternativnih odredišta iz mjesta Madrid, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Madrid i Marseille.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Madrid i odredište Marseille. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Marseille do mjesta Madrid, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Marseille - Madrid.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Madrid - Marseille prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Madrid - Marseille.

Autobusne postaje u Madrid i Marseille

Kolodvori
Rue Peyssonnel 133, 13002 Marseille (Francuska)
Place Victor Hugo 3, 13003 Marseille (Francuska)
Marseille (Francuska)
Quai de la Tourette 13002 , 12 Marseille (Francuska)
13008 Marseille (Francuska)
Rue Jacques Bory , 13003 Marseille (Francuska)
Marseille (Francuska)

U usporedbi

30,10 kn
54,86 kn
Madrid
Marseille
Taksi vožnja je u Madrid 46% povoljnije kao u Marseille.
11,29 kn
12,04 kn
Madrid
Marseille
Autobusna karta je u Madrid 7% povoljnije kao u Marseille.
22,57 kn
37,62 kn
Madrid
Marseille
Veliko pivo je u Madrid 41% povoljnije kao u Marseille.
5,26 kn
5,42 kn
Madrid
Marseille
Boca vode je u Madrid 3% povoljnije kao u Marseille.
76,75 kn
88,83 kn
Madrid
Marseille
Glavno jelo je u Madrid 14% povoljnije kao u Marseille.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.