Autobusne linije Melbourne do Sydney i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Sydney do Melbourne i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Melbourne do Sydney

Povoljniji autobusni prijevoz419,61 kn
Najbrži autobus11h 30m
Najraniji autobus19:00
Najkasniji autobus22:00
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost713,4 km
Autobusno poduzećeFirefly Express, Greyhound Australia

Najjeftinije autobusne linije od Melbourne do Sydney grada.

Danas
Sutra
06.07
od 419,61 kn
07.07
od 419,61 kn
08.07
od 419,61 kn
09.07
od 554,82 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Firefly Express
    19:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Trajanju 11h 35m
    6:35
    Sydney Glavni kolodvor
    od419,61 kn
  • Greyhound Australia
    22:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Trajanju 11h 30m
    9:30
    Sydney, NSW
    od554,82 kn
  • Greyhound Australia
    22:00
    Melbourne
    Trajanju 12h 0m
    10:00
    Sydney
    od576,52 kn

Najbolje željezničke veze od Melbourne prema Sydney.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • NSW Trainlink
    19:50
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Trajanju 11h 9m
    6:59
    Sydney Glavni kolodvor
    od546,57 kn
  • NSW Trainlink
    8:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Trajanju 11h 17m
    19:47
    Sydney Glavni kolodvor
    od546,57 kn
  • NSW Trainlink
    19:50
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    Trajanju 10h 57m
    6:47
    Sydney Glavni kolodvor
    od546,57 kn

Najjeftinije autobusne linije od Sydney do Melbourne grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Greyhound Australia
    15:30
    Sydney, NSW
    Trajanju 15h 35m
    7:05
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od400,97 kn
  • Firefly Express
    19:00
    Sydney Glavni kolodvor
    Trajanju 11h 35m
    6:35
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od419,61 kn
  • Greyhound Australia
    18:00
    Sydney, NSW
    Trajanju 11h 0m
    5:00
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od554,82 kn
  • Greyhound Australia
    18:00
    Sydney, NSW
    Trajanju 11h 30m
    5:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od554,82 kn
  • Greyhound Australia
    18:00
    Sydney
    Trajanju 12h 0m
    6:00
    Melbourne
    od580,88 kn

Najbolje željezničke veze od Sydney prema Melbourne.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • NSW Trainlink
    7:40
    Sydney Glavni kolodvor
    Trajanju 10h 50m
    18:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od546,57 kn
  • NSW Trainlink
    20:42
    Sydney Glavni kolodvor
    Trajanju 10h 48m
    7:30
    Melbourne, VIC - Southern Cross Terminal
    od546,57 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Melbourne - Sydney ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Melbourne - Sydney te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Sydney - Melbourne za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Melbourne i Sydney, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Sydney do alternativnih odredišta iz mjesta Melbourne, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Melbourne i Sydney.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Melbourne i odredište Sydney. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Sydney do mjesta Melbourne, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Sydney - Melbourne.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Melbourne - Sydney prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Melbourne - Sydney.

Autobusne postaje u Melbourne i Sydney

Kolodvori
Sydney (Australija)
Sydney (Australija)
Sydney (Australija)
Eddy Ave 1, 2000 Sydney (Australija)

U usporedbi

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.