Autobus Metković → Makarska

Svi autobusi na relaciji Metković - Makarska: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Metković do grada Makarska

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Metković do grada Makarska raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Promet Makarska ili Nomago za sljedeće dane.
danas
od 12 €
sutra
od 11 €
srijeda
četvrtak
od 6 €
petak
subota
od 6 €
nedjelja
od 6 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Promet Makarska
    1h 42m
    09:40
    Metković
    11:22
    Makarska
    Promet Makarska
    Economy
    12 €
  • Nomago
    1h 35m
    16:15
    Metković
    17:50
    Makarska
    Nomago
    Economy
    13 €
  • Promet Makarska
    1h 40m
    03:10
    Metković
    04:50
    Makarska
    Promet Makarska
    Economy
    14 €
  • Nomago
    1h 35m
    05:10
    Metković
    06:45
    Makarska
    Nomago
    Economy
    15 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    1h 3m
    05:19
    Metković
    06:22
    Makarska
    Nomago
    Economy
    11 €
  • Nomago
    1h 20m
    15:56
    Metković
    17:16
    Makarska
    Nomago
    Economy
    11 €
  • Nomago
    1h 3m
    16:24
    Metković
    17:27
    Makarska
    Nomago
    Economy
    12 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 35m
    20:00
    Metković
    Bus Station
    21:35
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 25m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    00:05
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    1h 30m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    14:45
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    8 €
  • Promet Makarska
    1h 42m
    09:40
    Metković
    11:22
    Makarska
    Promet Makarska
    Economy
    12 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 30m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    14:45
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 35m
    20:00
    Metković
    Bus Station
    21:35
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 25m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    00:05
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • Promet Makarska
    1h 42m
    09:40
    Metković
    11:22
    Makarska
    Promet Makarska
    Economy
    12 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 30m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    14:45
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 35m
    20:00
    Metković
    Bus Station
    21:35
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    6 €
  • FlixBus
    1h 25m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    00:05
    Makarska
    Autobusni Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Promet Makarska
    1h 42m
    09:40
    Metković
    11:22
    Makarska
    Promet Makarska
    Economy
    12 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Metković i Makarska

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Metković i Makarska, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Metković do grada Makarska. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Metković i Makarska.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 6 autobusima iz grada Metković do grada Makarska, dok noć vidi najmanje veza između gradova Metković i Makarska, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Metković do grada Makarska

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Promet Makarska i Nomago koji putuju dnevno 3 puta autobusom od grada Metković do grada Makarska! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Metković do grada Makarska počevši od 6 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 6 €
Najbrži autobus 1h 3m
Najraniji autobus 03:10
Najkasniji autobus 22:40
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 57,5 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Promet Makarska i Nomago

Najjeftinije autobusne veze od grada Metković do grada Makarska

Svaki dan, 3 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Metković za grad Makarska: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
12 €
utorak 28.05
11 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
6 €
petak 31.05
subota 01.06
13 €
nedjelja 02.06
6 €
ponedjeljak 03.06
11 €
utorak 04.06
12 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
12 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
6 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Metković do grada Makarska

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Metković do grada Makarska, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 6 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Metković do grada Makarska. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 12 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Metković do grada Makarska, s 6 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 12 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Metković do grada Makarska

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Metković do grada Makarska unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Metković do grada Makarska, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Metković do grada Makarska također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Metković do grada Makarska

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Metković i Makarska od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Metković i Makarska

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Metković i Makarska.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Metković do grada Makarska

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Metković do grada Makarska? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Metković do grada Makarska? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Metković - Makarska

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Metković - Makarska?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Metković i Makarska košta 6 € i traje 1h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Metković - Makarska?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 6 € do 15 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Makarska.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Metković - Makarska?

Svaki dan na autobusnoj ruti Metković - Makarska prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Metković prema gradu Makarska?

Najbrži autobus iz grada Metković prema gradu Makarska nudi prijevoznik Nomago, a vožnja traje 1h 3m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 11 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Metković za grad Makarska?

Najraniji autobus koji stiže u grad Makarska iz grada Metković kreće u 03:10. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Metković prema gradu Makarska?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Metković prema gradu Makarska kreće u 22:40. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Metković - Makarska?

Na relaciji Metković - Makarska autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Promet Makarska i Nomago. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Metković i Makarska?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Metković i Makarska pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus, Promet Makarska i Nomago.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Metković - Makarska?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Metković - Makarska ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Metković Makarska opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Metković - Makarska na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Metković - Makarska

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Metković i Makarska

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Metković i iz grada Makarska. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.