✈ Autobus München → Zračna luka Memmingen (FMM)

Pronađi povoljni prijevoz između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen raznih autobusnih prijevoznika kao što je Allgäu-Airport-Express ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 9 €
sutra
od 9 €
nedjelja
od 10 €
ponedjeljak
od 9 €
utorak
od 9 €
srijeda
od 10 €
četvrtak
od 9 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 25m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:45
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    08:00
    München
    Glavni Kolodvor
    09:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    10:00
    München
    Glavni Kolodvor
    11:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    11:30
    München
    Glavni Kolodvor
    12:50
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    1h 20m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:40
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 25m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:45
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    08:00
    München
    Glavni Kolodvor
    09:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    06:00
    München
    Glavni Kolodvor
    07:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    1h 20m
    14:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    15:35
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    04:30
    München
    Glavni Kolodvor
    05:50
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    05:00
    München
    Glavni Kolodvor
    06:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    1h 25m
    06:10
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:35
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    12 €
  • FlixBus
    1h 20m
    17:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    18:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    12 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 20m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:40
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 25m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:45
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 20m
    12:45
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:45
    München
    Glavni Kolodvor
    05:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 20m
    17:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    18:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 20m
    12:45
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 25m
    07:20
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    08:45
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    06:00
    München
    Glavni Kolodvor
    07:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 20m
    12:45
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    1h 20m
    14:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    15:35
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:45
    München
    Glavni Kolodvor
    05:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    05:30
    München
    Glavni Kolodvor
    06:50
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    1h 20m
    17:00
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    18:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 20m
    12:45
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:05
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    9 €
  • FlixBus
    1h 20m
    14:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    15:35
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    03:00
    München
    Glavni Kolodvor
    04:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €
  • Allgäu-Airport-Express
    1h 20m
    04:00
    München
    Glavni Kolodvor
    05:20
    Zračna luka Memmingen
    Zračna luka Memmingen
    Allgäu-Airport-Express
    Economy
    10 €

Učestalost autobusnih veza između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 19 dnevnih autobusa od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen. Umjesto toga petak ima najmanje veza, sa samo 14 dnevnim autobusima između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen.
Najprometnije doba dana je jutro, s 53 autobusima iz grada München do mjesta Zračna luka Memmingen, dok noć vidi najmanje veza između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen, s 16 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen (FMM)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Allgäu-Airport-Express i FlixBus koji dnevno putuju 17 puta autobusom od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen počevši od 9 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 9 €
Najbrži autobus 1h 20m
Najraniji autobus 07:20
Najkasniji autobus 17:00
Dnevne autobusne linije 17 Ø
Udaljenost 101,6 km
Autobusno poduzeće Allgäu-Airport-Express i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Svaki dan, 17 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada München do mjesta Zračna luka Memmingen: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
10 €
subota 20.04
10 €
nedjelja 21.04
10 €
ponedjeljak 22.04
10 €
utorak 23.04
9 €
srijeda 24.04
10 €
četvrtak 25.04
9 €
petak 26.04
10 €
subota 27.04
10 €
nedjelja 28.04
9 €
ponedjeljak 29.04
9 €
utorak 30.04
10 €
srijeda 01.05
10 €
četvrtak 02.05
10 €
petak 03.05
9 €
subota 04.05
9 €
nedjelja 05.05
10 €
ponedjeljak 06.05
10 €
utorak 07.05
9 €
srijeda 08.05
10 €
četvrtak 09.05
10 €
petak 10.05
10 €
subota 11.05
10 €
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 9 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen. Umjesto toga je srijeda najskuplji dan s cijenama koje počinju od 10 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen, s 9 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 10 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Ovo su najčešće bukirane autobusne tvrtke između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu München i u blizini mjesta Zračna luka Memmingen

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu München i u blizini mjesta Zračna luka Memmingen.

Usluge i udobnost u autobusu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji München - Zračna luka Memmingen

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji München - Zračna luka Memmingen?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen košta 9 € i traje 1h 20m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji München - Zračna luka Memmingen?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 9 € do 18 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Memmingen.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji München - Zračna luka Memmingen?

Svaki dan autobusnu rutu München - Zračna luka Memmingen prometuje otprilike 17 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada München prema mjestu Zračna luka Memmingen?

Najbrži autobus iz grada München prema mjestu Zračna luka Memmingen nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 1h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 14 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada München do mjesta Zračna luka Memmingen?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Memmingen iz grada München kreće u 07:20. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada München prema mjestu Zračna luka Memmingen?

Posljednji autobus koji polazi iz grada München prema mjestu Zračna luka Memmingen kreće u 17:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji München - Zračna luka Memmingen?

Na relaciji München - Zračna luka Memmingen autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Allgäu-Airport-Express i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada München i mjesta Zračna luka Memmingen pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Allgäu-Airport-Express i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji München - Zračna luka Memmingen?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji München - Zračna luka Memmingen ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji München Zračna luka Memmingen opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji München - Zračna luka Memmingen na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti München - Zračna luka Memmingen

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Jeftini zajednički prijevoz od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada München do mjesta Zračna luka Memmingen za sljedeće dane.
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    19:20
    München
    20:30
    Zračna luka Memmingen
    BlaBlaCar
    Economy
    od 6 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    18:20
    München
    19:40
    Zračna luka Memmingen
    BlaBlaCar
    Economy
    od 7 €
  • Movacar
    1h 20m
    08:00
    München
    09:20
    Zračna luka Memmingen
    Movacar
    Economy
    od 163 €
  • Movacar
    1h 20m
    07:00
    München
    08:20
    Zračna luka Memmingen
    Movacar
    Economy
    od 167 €

Više autobusnih ruta iz grada München i od mjesta Zračna luka Memmingen

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada München i od mjesta Zračna luka Memmingen. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.