Autobusne linije Paris do Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle (CDG) i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle do Paris i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Paris do Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle

Povoljniji autobusni prijevoz82,15 kn
Najbrži autobus0h 27m
Najraniji autobus5:15
Najkasniji autobus22:15
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost22,2 km
Autobusno poduzećeRoissybus, Le Bus Direct

Najjeftinije autobusne linije od Paris do Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle grada.

Danas
od 82,15 kn
Sutra
08.08
od 82,15 kn
09.08
od 82,15 kn
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Roissybus
    20:00
    Paris - Opéra
    Trajanju 1h 15m
    21:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    od82,15 kn
  • Roissybus
    20:45
    Paris - Opéra
    Trajanju 1h 15m
    22:00
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    od82,15 kn
  • Roissybus
    22:00
    Paris - Opéra
    Trajanju 1h 15m
    23:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    od82,15 kn
  • Roissybus
    5:15
    Paris - Opéra
    Trajanju 1h 15m
    6:30
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    od82,15 kn
  • Roissybus
    6:00
    Paris - Opéra
    Trajanju 1h 15m
    7:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    od82,15 kn
  • Le Bus Direct
    7:15
    Paris
    Trajanju 0h 30m
    7:45
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od122,35 kn
  • Le Bus Direct
    6:45
    Paris
    Trajanju 0h 30m
    7:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od122,35 kn
  • Le Bus Direct
    6:15
    Paris
    Trajanju 0h 30m
    6:45
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od122,35 kn
  • Le Bus Direct
    5:45
    Paris
    Trajanju 0h 30m
    6:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od122,35 kn
  • Le Bus Direct
    5:30
    Paris - central station Montparnasse
    Trajanju 0h 50m
    6:20
    Pariz - Zračna luka - T1
    od130,70 kn
  • Le Bus Direct
    22:15
    Paris - Etoile / Champs Elysées
    Trajanju 0h 27m
    22:42
    Pariz - Zračna luka - T2
    od134,43 kn
  • Le Bus Direct
    22:00
    Paris - Etoile / Champs Elysées
    Trajanju 0h 33m
    22:33
    Pariz - Zračna luka - T2
    od134,43 kn

Najbolje željezničke veze od Paris prema Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • SNCF
    10:22
    Paris
    Trajanju 0h 10m
    10:32
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od119,50 kn
  • SNCF
    17:52
    Paris
    Trajanju 0h 10m
    18:02
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od141,90 kn
  • SNCF
    12:53
    Paris
    Trajanju 0h 9m
    13:02
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od149,37 kn

Najbolji carshare od Paris prema Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:20
    Paris
    Trajanju 0h 50m
    12:10
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    9:50
    Paris
    Trajanju 0h 40m
    10:30
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od37,34 kn
  • BlaBlaCar
    15:10
    Paris
    Trajanju 0h 50m
    16:00
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od44,81 kn
  • BlaBlaCar
    20:00
    Paris
    Trajanju 1h 0m
    21:00
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    od67,22 kn

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle do Paris grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Roissybus
    23:15
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    Trajanju 22h 45m
    22:00
    Paris - Opéra
    od82,15 kn
  • Roissybus
    6:00
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    Trajanju 1h 15m
    7:15
    Paris - Opéra
    od82,15 kn
  • Roissybus
    20:45
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle - T3
    Trajanju 1h 15m
    22:00
    Paris - Opéra
    od82,15 kn
  • Le Bus Direct
    6:15
    Pariz - Zračna luka - T1
    Trajanju 0h 55m
    7:10
    Paris - central station Montparnasse
    od130,70 kn
  • Le Bus Direct
    23:45
    Pariz - Zračna luka - T2
    Trajanju 0h 42m
    0:27
    Paris - Eiffel Tower
    od134,43 kn
  • Le Bus Direct
    23:00
    Pariz - Zračna luka - T2
    Trajanju 0h 33m
    23:33
    Paris - Eiffel Tower
    od134,43 kn
  • Le Bus Direct
    22:51
    Pariz - Zračna luka - T2
    Trajanju 0h 42m
    23:33
    Paris - Eiffel Tower
    od134,43 kn
  • Le Bus Direct
    23:00
    Pariz - Zračna luka - T2
    Trajanju 0h 55m
    23:55
    Paris - Eiffel Tower
    od134,43 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle prema Paris.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • SNCF
    11:59
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 0h 9m
    12:08
    Paris
    od141,90 kn
  • SNCF
    16:58
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 0h 9m
    17:07
    Paris
    od141,90 kn
  • SNCF
    8:49
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 0h 9m
    8:58
    Paris
    od149,37 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle prema Paris.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 16h 10m
    0:10
    Paris
    od7,47 kn
  • BlaBlaCar
    16:20
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 0h 30m
    16:50
    Paris
    od22,41 kn
  • BlaBlaCar
    13:40
    Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
    Trajanju 0h 40m
    14:20
    Paris
    od22,41 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Paris - Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Paris - Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle do mjesta Paris za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Paris i zračnoj luci Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle, kao i alternativna odredišta iz mjesta Paris.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Paris i odredište Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle do mjesta Paris, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle u mjesto Paris? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Paris - Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Paris i Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle

Kolodvori
Aéroport Paris Charles de Gaulle, Terminal 1 , 77990 Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle (Francuska)
Aéroport Paris Charles de Gaulle, Terminal 2 , 77990 Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle (Francuska)
Aéroport Paris Charles de Gaulle, Terminal 3 , 77990 Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle (Francuska)

U usporedbi

47,05 kn
47,05 kn
Paris
Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
Taksi vožnja je u Paris 0% skuplje kao u Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.
14,19 kn
14,19 kn
Paris
Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
Autobusna karta je u Paris 0% skuplje kao u Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.
44,81 kn
44,81 kn
Paris
Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
Veliko pivo je u Paris 0% skuplje kao u Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.
5,83 kn
5,83 kn
Paris
Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
Boca vode je u Paris 0% skuplje kao u Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.
111,01 kn
111,01 kn
Paris
Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle
Glavno jelo je u Paris 0% skuplje kao u Zračna luka Pariz - Charles de Gaulle.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.