Autobus na liniji Postira - Bol

Bus na liniji Postira - Bol: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Postira - Bol

Povoljniji autobusni prijevoz45,00 kn
Najbrži autobus0h 55m
Najraniji autobus6:30
Najkasniji autobus18:00
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost13,0 km
Autobusno poduzećeAutotrans
Želiš li putovati autobusom na liniji Postira - Bol?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Postira - Bol te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Postira - Bol za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Postira i Bol, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Bol, alternativna odredišta iz mjesta Postira, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Postira i Bol.

Najjeftinije autobusne linije od Postira do Bol

Danas
od 45,00 kn
Sutra
28.02
01.03
od 45,00 kn
02.03
od 45,00 kn
03.03

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Autotrans
    18:00
    Postira
    Trajanju 0h 55m
    18:55
    Bol
    od45,00 kn
  • Autotrans
    6:30
    Postira
    Trajanju 1h 5m
    7:35
    Bol
    od45,00 kn
  • Autotrans
    15:40
    Postira
    Trajanju 0h 55m
    16:35
    Bol
    od45,00 kn
  • Autotrans
    12:40
    Postira
    Trajanju 0h 55m
    13:35
    Bol
    od45,00 kn
  • Autotrans
    10:25
    Postira
    Trajanju 0h 55m
    11:20
    Bol
    od45,00 kn
  • Autotrans
    12:40
    Postira
    Trajanju 1h 0m
    13:40
    Bol
    od45,00 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Bol - Postira

Autobus na liniji Postira - Bol: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Postira i odredište Bol. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Bol - Postira.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Postira - Bol prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Postira - Bol.

Autobusne postaje u mjestima Postira i Bol

Kolodvori
Ulica Vladimira Nazora 5, 21420 Bol (Hrvatska)

Postira i Bol u usporedbi

33,00 kn
33,00 kn
Postira
Bol
Taksi vožnja je u Postira 0% skuplje kao u Bol.
11,00 kn
11,00 kn
Postira
Bol
Autobusna karta je u Postira 0% skuplje kao u Bol.
17,50 kn
17,50 kn
Postira
Bol
Veliko pivo je u Postira 0% skuplje kao u Bol.
5,86 kn
5,86 kn
Postira
Bol
Boca vode je u Postira 0% skuplje kao u Bol.
58,75 kn
58,75 kn
Postira
Bol
Glavno jelo je u Postira 0% skuplje kao u Bol.

Autobusne veze iz Postira i iz Bol

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.