Autobusne linije Rijeka do Villach i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Villach do Rijeka i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rijeka do Villach

Povoljniji autobusni prijevoz112,80 kn
Najbrži autobus5h 10m
Najraniji autobus7:20
Najkasniji autobus14:20
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost149,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Črnja Tours

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Villach grada.

Danas
Sutra
16.07
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    11:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 10m
    16:10
    Villach - Central bus station
    od112,80 kn
  • Črnja Tours
    14:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 25m
    20:45
    Villach - Central bus station
    od175,93 kn
  • FlixBus
    7:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 45m
    15:05
    Villach - Central bus station
    od225,60 kn

Najbolje željezničke veze od Rijeka prema Villach.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    20:45
    Rijeka
    Trajanju 8h 40m
    5:25
    Villach
    od130,18 kn

Najbolji carshare od Rijeka prema Villach.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:30
    Rijeka
    Trajanju 3h 0m
    11:30
    Villach
    od58,00 kn
  • BlaBlaCar
    16:00
    Rijeka
    Trajanju 3h 10m
    19:10
    Villach
    od106,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Villach do Rijeka grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    13:45
    Villach - Central bus station
    Trajanju 5h 5m
    18:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od112,80 kn
  • Črnja Tours
    5:15
    Villach - Central bus station
    Trajanju 7h 5m
    12:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od361,19 kn
  • GoOpti
    23:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    2:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.708,15 kn
  • GoOpti
    22:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    1:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.708,15 kn
  • GoOpti
    19:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    22:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.715,68 kn
  • GoOpti
    18:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    21:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.715,68 kn
  • GoOpti
    17:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    20:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.715,68 kn
  • GoOpti
    16:00
    Villach - Central bus station
    Trajanju 3h 30m
    19:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od1.715,68 kn

Najbolje željezničke veze od Villach prema Rijeka.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    20:54
    Villach
    Trajanju 12h 36m
    9:30
    Rijeka
    od130,18 kn
  • ÖBB
    20:52
    Villach
    Trajanju 12h 38m
    9:30
    Rijeka
    od130,18 kn
  • ÖBB
    22:39
    Villach
    Trajanju 10h 51m
    9:30
    Rijeka
    od130,18 kn

Najbolji carshare od Villach prema Rijeka.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    19:10
    Villach
    Trajanju 3h 0m
    22:10
    Rijeka
    od104,00 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rijeka - Villach ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rijeka - Villach te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Villach - Rijeka za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rijeka i Villach, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Villach do alternativnih odredišta iz mjesta Rijeka, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rijeka i Villach.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rijeka i odredište Villach. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Villach do mjesta Rijeka, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Villach - Rijeka.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rijeka - Villach prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rijeka - Villach.

Autobusne postaje u Rijeka i Villach

Kolodvori
Bahnhofplatz 5a, 9500 Villach (Austrija)

U usporedbi

25,00 kn
42,14 kn
Rijeka
Villach
Taksi vožnja je u Rijeka 41% povoljnije kao u Villach.
10,00 kn
15,80 kn
Rijeka
Villach
Autobusna karta je u Rijeka 37% povoljnije kao u Villach.
15,00 kn
26,34 kn
Rijeka
Villach
Veliko pivo je u Rijeka 44% povoljnije kao u Villach.
5,92 kn
2,88 kn
Rijeka
Villach
Boca vode je u Rijeka 52% skuplje kao u Villach.
55,83 kn
42,87 kn
Rijeka
Villach
Glavno jelo je u Rijeka 24% skuplje kao u Villach.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.