Autobusne linije Rio de Janeiro do São Paulo i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja São Paulo do Rio de Janeiro i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.746 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rio de Janeiro do São Paulo

Povoljniji autobusni prijevoz115,69 kn
Najbrži autobus6h 0m
Najraniji autobus7:30
Najkasniji autobus21:30
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost354,6 km
Autobusno poduzećeGuichê Virtual, Auto Viação Catarinense, Águia Branca, 1001, Viação Kaissara

Najjeftinije autobusne linije od Rio de Janeiro do São Paulo grada.

Danas
od 126,48 kn
Sutra
od 126,48 kn
09.07
10.07
11.07
od 126,48 kn
12.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Guichê Virtual
    10:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Trajanju 11h 10m
    21:10
    São Paulo, SP - Tietê
    od115,69 kn
  • Auto Viação Catarinense
    21:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Trajanju 6h 15m
    3:45
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    od126,48 kn
  • Águia Branca
    10:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Trajanju 6h 30m
    16:30
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    od143,94 kn
  • 1001
    7:30
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Trajanju 6h 30m
    14:00
    São Paulo, SP - Tietê
    od144,19 kn
  • Viação Kaissara
    9:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    Trajanju 6h 0m
    15:00
    São Paulo, SP - Tietê
    od144,20 kn

Najbolji carshare od Rio de Janeiro prema São Paulo.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:50
    Rio de Janeiro
    Trajanju 5h 50m
    18:40
    São Paulo
    od98,24 kn
  • BlaBlaCar
    6:00
    Rio de Janeiro
    Trajanju 5h 50m
    11:50
    São Paulo
    od105,80 kn
  • BlaBlaCar
    11:30
    Rio de Janeiro
    Trajanju 5h 50m
    17:20
    São Paulo
    od105,80 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Rio de Janeiro
    Trajanju 6h 0m
    13:00
    São Paulo
    od113,36 kn

Najjeftinije autobusne linije od São Paulo do Rio de Janeiro grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Guichê Virtual
    22:01
    São Paulo, SP - Tietê
    Trajanju 1h 30m
    23:31
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od38,16 kn
  • Auto Viação Catarinense
    22:50
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    Trajanju 6h 0m
    4:50
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od126,48 kn
  • Viação Kaissara
    9:00
    São Paulo, SP - Tietê
    Trajanju 6h 10m
    15:10
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od130,53 kn
  • Águia Branca
    21:30
    São Paulo, SP - Terminal Rodoviário Barra Funda
    Trajanju 6h 30m
    4:00
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od143,94 kn
  • 1001
    23:20
    São Paulo, SP - Tietê
    Trajanju 9h 5m
    8:25
    Rio de Janeiro, RJ - Rodoviária Novo Rio
    od144,19 kn

Najbolji carshare od São Paulo prema Rio de Janeiro.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    13:00
    São Paulo
    Trajanju 6h 10m
    19:10
    Rio de Janeiro
    od83,13 kn
  • BlaBlaCar
    15:10
    São Paulo
    Trajanju 6h 10m
    21:20
    Rio de Janeiro
    od83,13 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    São Paulo
    Trajanju 6h 40m
    13:40
    Rio de Janeiro
    od98,24 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    São Paulo
    Trajanju 6h 20m
    0:20
    Rio de Janeiro
    od98,24 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rio de Janeiro - São Paulo ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rio de Janeiro - São Paulo te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije São Paulo - Rio de Janeiro za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rio de Janeiro i São Paulo, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta São Paulo do alternativnih odredišta iz mjesta Rio de Janeiro, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rio de Janeiro i São Paulo.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rio de Janeiro i odredište São Paulo. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta São Paulo do mjesta Rio de Janeiro, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji São Paulo - Rio de Janeiro.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rio de Janeiro - São Paulo prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rio de Janeiro - São Paulo.

Autobusne postaje u Rio de Janeiro i São Paulo

Kolodvori
Av. das Nações Unidas , 15627 São Paulo (Brazil)
Cidade Antonio Estevão de Carvalho , 08220-000 São Paulo (Brazil)
Av. Santos Dumont, Bom Retiro 843, 01101-000 São Paulo (Brazil)
R. Alfredo Ricci 1-83, 08253-010 São Paulo (Brazil)
R. Brg. Galvão 772, 01151-000 São Paulo (Brazil)
Praça do Patriarca 78, 01002-000 São Paulo (Brazil)
R. Jaciara 103-5, 02879-200 São Paulo (Brazil)
Rua dos Jequitibás 279, São Paulo (Brazil)
Av. Auro Soares de Moura Andrade 644, 01156-001 São Paulo (Brazil)
Av. Adélia Chohfi 100, 08320-390 São Paulo (Brazil)
R. Eudoro Lemos - Santana 259, 02030-000 São Paulo (Brazil)

U usporedbi

9,74 kn
9,17 kn
Rio de Janeiro
São Paulo
Taksi vožnja je u Rio de Janeiro 6% skuplje kao u São Paulo.
4,81 kn
4,81 kn
Rio de Janeiro
São Paulo
Autobusna karta je u Rio de Janeiro 0% skuplje kao u São Paulo.
8,85 kn
7,59 kn
Rio de Janeiro
São Paulo
Veliko pivo je u Rio de Janeiro 15% skuplje kao u São Paulo.
3,48 kn
3,50 kn
Rio de Janeiro
São Paulo
Boca vode je u Rio de Janeiro 1% povoljnije kao u São Paulo.
38,23 kn
34,83 kn
Rio de Janeiro
São Paulo
Glavno jelo je u Rio de Janeiro 9% skuplje kao u São Paulo.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.