✈ Autobus Umag → Zračna luka Venecija (VCE)

Pronađi povoljni prijevoz između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 41 €
sutra
od 66 €
srijeda
od 41 €
četvrtak
od 66 €
petak
od 41 €
subota
od 41 €
nedjelja
od 29 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    08:45
    Umag
    11:15
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    15:00
    Umag
    17:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    01:00
    Umag
    03:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    60 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Umag
    04:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    60 €
  • GoOpti
    2h 30m
    05:45
    Umag
    08:15
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    60 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 0m
    04:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    07:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €
  • GoOpti
    3h 0m
    15:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    18:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €
  • GoOpti
    3h 0m
    16:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    19:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €
  • GoOpti
    3h 0m
    17:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    20:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €
  • GoOpti
    3h 0m
    22:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    01:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    01:00
    Umag
    03:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Umag
    04:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    11:15
    Umag
    13:45
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    11:30
    Umag
    14:00
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    12:30
    Umag
    15:00
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    3h 0m
    02:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    05:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €
  • GoOpti
    3h 0m
    03:45
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    06:45
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €
  • GoOpti
    3h 0m
    05:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    08:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €
  • GoOpti
    3h 0m
    05:45
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    08:45
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €
  • GoOpti
    3h 0m
    06:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    09:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    66 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    03:30
    Umag
    06:00
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    05:00
    Umag
    07:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    09:15
    Umag
    11:45
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    05:30
    Umag
    08:00
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    59 €
  • GoOpti
    2h 30m
    06:00
    Umag
    08:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    59 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    06:00
    Umag
    08:30
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    06:15
    Umag
    08:45
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    8h 0m
    00:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    08:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:45
    Umag
    03:15
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    59 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 0m
    00:15
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    08:15
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    FlixBus
    Economy
    29 €
  • GoOpti
    3h 0m
    03:30
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €
  • GoOpti
    3h 0m
    04:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    07:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €
  • GoOpti
    3h 0m
    05:00
    Umag
    Glavni autobusni kolodvor
    08:00
    Zračna luka Venecija
    Zračna luka Venecija
    GoOpti
    Economy
    86 €

Učestalost autobusnih veza između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 89 dnevnih autobusa od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 26 dnevnim autobusima između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija.
Najprometnije doba dana je jutro, s 71 autobusima iz grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija, dok poslijepodne vidi najmanje veza između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija, s 58 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija (VCE)

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti i FlixBus koji dnevno putuju 37 puta autobusom od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija počevši od 29 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 29 €
Najbrži autobus 2h 30m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 37 Ø
Udaljenost 92,9 km
Autobusno poduzeće GoOpti i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija

Svaki dan, 37 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
41 €
utorak 28.05
66 €
srijeda 29.05
41 €
četvrtak 30.05
66 €
petak 31.05
41 €
subota 01.06
41 €
nedjelja 02.06
29 €
ponedjeljak 03.06
60 €
utorak 04.06
67 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
15 €
petak 07.06
17 €
subota 08.06
nedjelja 09.06
17 €
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
15 €
petak 14.06
28 €
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
54 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 29 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 66 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija, s 29 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 41 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradu Umag i u blizini mjesta Zračna luka Venecija

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Umag i u blizini mjesta Zračna luka Venecija.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu od grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Umag - Zračna luka Venecija

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Umag - Zračna luka Venecija?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija košta 29 € i traje 8h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Umag - Zračna luka Venecija?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 29 € do 169 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje do mjesta Zračna luka Venecija.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Umag - Zračna luka Venecija?

Svaki dan autobusnu rutu Umag - Zračna luka Venecija prometuje otprilike 37 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Umag prema mjestu Zračna luka Venecija?

Najbrži autobus iz grada Umag prema mjestu Zračna luka Venecija nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 2h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 87 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer iz grada Umag do mjesta Zračna luka Venecija?

Najraniji autobus koji stiže do mjesta Zračna luka Venecija iz grada Umag kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz grada Umag prema mjestu Zračna luka Venecija?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Umag prema mjestu Zračna luka Venecija kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Umag - Zračna luka Venecija?

Na relaciji Umag - Zračna luka Venecija autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija?

Možeš provjeriti sve izravne veze između grada Umag i mjesta Zračna luka Venecija pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Umag - Zračna luka Venecija?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Umag - Zračna luka Venecija ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Umag Zračna luka Venecija opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Umag - Zračna luka Venecija na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Umag - Zračna luka Venecija

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz grada Umag i od mjesta Zračna luka Venecija

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Umag i od mjesta Zračna luka Venecija. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.