Autobus Beč → Bregenz

Svi autobusi na relaciji Beč - Bregenz: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Beč do grada Bregenz

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Beč do grada Bregenz raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 42 €
sutra
od 41 €
srijeda
četvrtak
od 58 €
petak
subota
od 49 €
nedjelja
od 66 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 10m
    02:20
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    12:30
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    42 €
  • FlixBus
    10h 45m
    07:15
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    18:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    43 €
  • FlixBus
    10h 55m
    12:45
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    23:40
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    43 €
  • FlixBus
    10h 35m
    01:10
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    15h 0m
    03:00
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    18:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 35m
    01:10
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    12h 10m
    02:20
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    14:30
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    42 €
  • FlixBus
    12h 20m
    23:25
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    42 €
  • FlixBus
    12h 0m
    23:45
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    42 €
  • FlixBus
    10h 55m
    12:45
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    23:40
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    46 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 45m
    07:15
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    18:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    12h 20m
    23:25
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    60 €
  • FlixBus
    12h 0m
    23:45
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    60 €
  • FlixBus
    15h 0m
    03:00
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    18:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    63 €
  • FlixBus
    10h 55m
    12:45
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    23:40
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    65 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    15h 5m
    04:55
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    20:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    49 €
  • FlixBus
    10h 10m
    02:20
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    12:30
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    51 €
  • FlixBus
    10h 45m
    07:15
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    18:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    51 €
  • FlixBus
    10h 0m
    10:00
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    20:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    51 €
  • FlixBus
    10h 35m
    01:10
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    52 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 35m
    01:10
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    10h 10m
    02:20
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    12:30
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    10h 0m
    10:00
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    20:00
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    9h 45m
    13:55
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    23:40
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    66 €
  • FlixBus
    12h 20m
    23:25
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:45
    Bregenz
    P+R West
    FlixBus
    Economy
    66 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Beč i Bregenz

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Beč i Bregenz, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 10 dnevnih autobusa od grada Beč do grada Bregenz. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 6 dnevnim autobusima između gradova Beč i Bregenz.
Najprometnije doba dana je noć, s 20 autobusima iz grada Beč do grada Bregenz, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Beč i Bregenz, s 5 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Beč do grada Bregenz

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 8 puta autobusom od grada Beč do grada Bregenz! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Beč do grada Bregenz počevši od 41 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 41 €
Najbrži autobus 9h 45m
Najraniji autobus 01:10
Najkasniji autobus 23:45
Dnevne autobusne linije 8 Ø
Udaljenost 500,8 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Beč do grada Bregenz

Svaki dan, 8 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Beč za grad Bregenz: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
42 €
utorak 28.05
41 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
58 €
petak 31.05
subota 01.06
49 €
nedjelja 02.06
66 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Beč do grada Bregenz

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Beč do grada Bregenz, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 41 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Beč do grada Bregenz. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 66 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Beč do grada Bregenz, s 41 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 43 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Beč do grada Bregenz

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Beč do grada Bregenz unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Beč do grada Bregenz, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Beč do grada Bregenz također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Beč i Bregenz

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Beč i Bregenz.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Beč do grada Bregenz

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Beč do grada Bregenz? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Beč do grada Bregenz? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Beč - Bregenz

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Beč - Bregenz?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Beč i Bregenz košta 41 € i traje 10h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Beč - Bregenz?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 41 € do 94 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Bregenz.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Beč - Bregenz?

Svaki dan na autobusnoj ruti Beč - Bregenz prometuje otprilike 8 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Beč prema gradu Bregenz?

Najbrži autobus iz grada Beč prema gradu Bregenz nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 9h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 66 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Beč za grad Bregenz?

Najraniji autobus koji stiže u grad Bregenz iz grada Beč kreće u 01:10. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Beč prema gradu Bregenz?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Beč prema gradu Bregenz kreće u 23:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Beč - Bregenz?

Na relaciji Beč - Bregenz autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Beč i Bregenz?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Beč i Bregenz pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Beč - Bregenz?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Beč - Bregenz ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Beč Bregenz opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Beč - Bregenz na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Beč - Bregenz

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Beč do grada Bregenz

Nisi pronašao odgovarajući autobus? Ovdje je izbor alternativnih vrsta prijevoza iz rasporeda od grada Beč do grada Bregenz za sljedeće dane.

Jeftine karte za vlak od grada do grada

Ovdje je izbor najjeftinijih vlakova iz rasporeda od grada Beč do grada Bregenz za sljedeće dane.
  • ÖBB
    9h 34m
    22:55
    Beč
    Glavni Kolodvor
    08:29
    Bregenz
    Central station
    ÖBB
    Economy
    od 25 €
  • ÖBB
    11h 13m
    00:28
    Beč
    Glavni Kolodvor
    11:41
    Bregenz
    Riedenburg
    ÖBB
    Economy
    od 35 €
  • ÖBB
    7h 38m
    05:03
    Beč
    Glavni Kolodvor
    12:41
    Bregenz
    Riedenburg
    ÖBB
    Economy
    od 50 €
  • ÖBB
    7h 55m
    05:03
    Beč
    Glavni Kolodvor
    12:58
    Bregenz
    Central station
    ÖBB
    Economy
    od 157 €

Više autobusnih ruta iz gradova Beč i Bregenz

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Beč i iz grada Bregenz. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.