Autobus na liniji Berlin - Stuttgart

Bus na liniji Berlin - Stuttgart: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Berlin - Stuttgart

Povoljniji autobusni prijevoz143,99 kn
Najbrži autobus7h 45m
Najraniji autobus8:20
Najkasniji autobus21:40
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost511,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Stuttgart?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Stuttgart te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Berlin - Stuttgart za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Stuttgart, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Stuttgart, alternativna odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Stuttgart.

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Stuttgart

Danas
Sutra
od 166,66 kn
23.10
od 143,99 kn
24.10
od 143,99 kn
25.10
od 143,99 kn
26.10
od 189,41 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    21:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 45m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od143,99 kn
  • FlixBus
    21:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 45m
    5:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od143,99 kn
  • FlixBus
    10:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 20m
    19:00
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od143,99 kn
  • FlixBus
    10:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 20m
    18:20
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od143,99 kn
  • FlixBus
    8:20
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 50m
    20:10
    Stuttgart - Vaihingen Stanica
    od166,66 kn
  • FlixBus
    19:30
    Berlin - Alexanderplatz
    Trajanju 10h 55m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od196,99 kn
  • FlixBus
    20:00
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 10h 25m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od196,99 kn
  • FlixBus
    19:35
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 10h 50m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od196,99 kn
  • FlixBus
    19:20
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 11h 5m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od196,99 kn
  • FlixBus
    19:35
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 9h 50m
    5:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od212,16 kn
  • FlixBus
    18:55
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 11h 30m
    6:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od250,07 kn
  • FlixBus
    18:55
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 10h 30m
    5:25
    Stuttgart - Zuffenhausen Burgunderstraße
    od250,07 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Stuttgart.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    4:30
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 6h 36m
    11:06
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    od132,69 kn
  • Deutsche Bahn
    7:33
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 6h 19m
    13:52
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    od132,69 kn
  • SaveATrain
    20:43
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 8h 0m
    4:43
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    od132,69 kn
  • SaveATrain
    17:33
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 6h 19m
    23:52
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    od132,69 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Stuttgart.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Berlin
    Trajanju 7h 10m
    21:10
    Stuttgart
    od189,56 kn
  • BlaBlaCar
    17:40
    Berlin
    Trajanju 7h 0m
    0:40
    Stuttgart
    od235,06 kn
  • Movacar
    7:30
    Berlin
    Trajanju 6h 39m
    14:09
    Stuttgart
    od435,39 kn
  • Movacar
    8:30
    Berlin
    Trajanju 6h 39m
    15:09
    Stuttgart
    od435,39 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Stuttgart - Berlin

Autobus na liniji Berlin - Stuttgart: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Berlin i odredište Stuttgart. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Stuttgart - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Stuttgart prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Stuttgart.

Autobusne postaje u mjestima Berlin i Stuttgart

Kolodvori
Stuttgart (Njemačka)
Wiener Platz , 70469 Stuttgart (Njemačka)
Arnulf-Klett-Platz , 70173  Stuttgart (Njemačka)
Schützenbühlstraße 16, 70435 Stuttgart (Njemačka)
Hafenbahnstraße , 70329 Stuttgart (Njemačka)
Vollmoellerstraße , 70563 Stuttgart (Njemačka)
Burgunderstraße , 70435 Stuttgart (Njemačka)

Berlin i Stuttgart u usporedbi

44,73 kn
39,43 kn
Berlin
Stuttgart
Taksi vožnja je u Berlin 12% skuplje kao u Stuttgart.
20,47 kn
21,23 kn
Berlin
Stuttgart
Autobusna karta je u Berlin 4% povoljnije kao u Stuttgart.
22,75 kn
28,81 kn
Berlin
Stuttgart
Veliko pivo je u Berlin 22% povoljnije kao u Stuttgart.
3,53 kn
2,21 kn
Berlin
Stuttgart
Boca vode je u Berlin 38% skuplje kao u Stuttgart.
62,06 kn
50,04 kn
Berlin
Stuttgart
Glavno jelo je u Berlin 20% skuplje kao u Stuttgart.

Autobusne veze iz Berlin i iz Stuttgart

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.