Autobusne linije Frankfurt na Majni do Stuttgart i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Stuttgart do Frankfurt na Majni i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Frankfurt na Majni do Stuttgart

Povoljniji autobusni prijevoz37,79 kn
Najbrži autobus2h 45m
Najraniji autobus1:30
Najkasniji autobus15:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost152,8 km
Autobusno poduzećeINFOBUS, Eurolines Germany, FlixBus, Karat-S, Marino Autolinee, Cipolla Group

Najjeftinije autobusne linije od Frankfurt na Majni do Stuttgart grada.

Danas
Sutra
od 75,50 kn
07.07
od 120,84 kn
08.07
09.07
10.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    8:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 3h 25m
    11:25
    Stuttgart
    od37,79 kn
  • Eurolines Germany
    15:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    Trajanju 3h 30m
    18:30
    Stuttgart - Obertürkheim
    od52,90 kn
  • FlixBus
    10:05
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 2h 45m
    12:50
    Stuttgart
    od75,50 kn
  • FlixBus
    1:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 3h 20m
    4:50
    Stuttgart
    od75,50 kn
  • Karat-S
    15:15
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 4h 0m
    19:15
    Stuttgart
    od75,57 kn
  • Marino Autolinee
    8:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 3h 15m
    11:15
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    od136,03 kn
  • Cipolla Group
    8:15
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area E
    Trajanju 3h 15m
    11:30
    Stuttgart - Obertürkheim
    od143,58 kn

Najbolje željezničke veze od Frankfurt na Majni prema Stuttgart.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:17
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 35m
    7:52
    Stuttgart
    od132,25 kn
  • Deutsche Bahn
    16:20
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 7m
    18:27
    Stuttgart
    od132,25 kn
  • Deutsche Bahn
    14:20
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 7m
    16:27
    Stuttgart
    od132,25 kn
  • Deutsche Bahn
    3:37
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 3h 24m
    7:01
    Stuttgart
    od132,25 kn

Najbolji carshare od Frankfurt na Majni prema Stuttgart.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    10:40
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 30m
    13:10
    Stuttgart
    od60,46 kn
  • BlaBlaCar
    11:40
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 40m
    14:20
    Stuttgart
    od60,46 kn
  • Movacar
    15:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 1h 58m
    16:58
    Stuttgart
    od293,97 kn
  • Movacar
    16:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 1h 58m
    17:58
    Stuttgart
    od293,97 kn

Najjeftinije autobusne linije od Stuttgart do Frankfurt na Majni grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    8:30
    Stuttgart
    Trajanju 2h 55m
    11:25
    Frankfurt na Majni
    od37,79 kn
  • Eurolines Germany
    8:00
    Stuttgart - Obertürkheim
    Trajanju 3h 40m
    11:40
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area A
    od52,90 kn
  • FlixBus
    23:40
    Stuttgart
    Trajanju 3h 25m
    3:05
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od75,50 kn
  • FlixBus
    20:20
    Stuttgart
    Trajanju 2h 40m
    23:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od75,50 kn
  • Marino Autolinee
    15:50
    Stuttgart - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    19:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od136,03 kn

Najbolje željezničke veze od Stuttgart prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • FlixTrain
    6:26
    Stuttgart
    Trajanju 2h 44m
    9:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od37,71 kn
  • Deutsche Bahn
    19:34
    Stuttgart
    Trajanju 2h 18m
    21:52
    Frankfurt na Majni
    od132,25 kn

Najbolji carshare od Stuttgart prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Stuttgart
    Trajanju 2h 30m
    10:30
    Frankfurt na Majni
    od60,46 kn
  • BlaBlaCar
    19:40
    Stuttgart
    Trajanju 2h 20m
    22:00
    Frankfurt na Majni
    od75,57 kn
  • Movacar
    16:00
    Stuttgart
    Trajanju 1h 58m
    17:58
    Frankfurt na Majni
    od535,35 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Frankfurt na Majni - Stuttgart ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Frankfurt na Majni - Stuttgart te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Stuttgart - Frankfurt na Majni za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Frankfurt na Majni i Stuttgart, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Stuttgart do alternativnih odredišta iz mjesta Frankfurt na Majni, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Frankfurt na Majni i Stuttgart.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Frankfurt na Majni i odredište Stuttgart. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Stuttgart do mjesta Frankfurt na Majni, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Stuttgart - Frankfurt na Majni.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Frankfurt na Majni - Stuttgart prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Frankfurt na Majni - Stuttgart.

Autobusne postaje u Frankfurt na Majni i Stuttgart

Kolodvori
Stuttgart (Njemačka)
Wiener Platz , 70469 Stuttgart (Njemačka)
Arnulf-Klett-Platz , 70173  Stuttgart (Njemačka)
Schützenbühlstraße 16, 70435 Stuttgart (Njemačka)
Hafenbahnstraße , 70329 Stuttgart (Njemačka)
Vollmoellerstraße , 70563 Stuttgart (Njemačka)
Burgunderstraße , 70435 Stuttgart (Njemačka)

U usporedbi

39,67 kn
39,30 kn
Frankfurt na Majni
Stuttgart
Taksi vožnja je u Frankfurt na Majni 1% skuplje kao u Stuttgart.
21,16 kn
21,16 kn
Frankfurt na Majni
Stuttgart
Autobusna karta je u Frankfurt na Majni 0% skuplje kao u Stuttgart.
28,34 kn
28,72 kn
Frankfurt na Majni
Stuttgart
Veliko pivo je u Frankfurt na Majni 2% povoljnije kao u Stuttgart.
4,59 kn
2,20 kn
Frankfurt na Majni
Stuttgart
Boca vode je u Frankfurt na Majni 53% skuplje kao u Stuttgart.
81,87 kn
49,87 kn
Frankfurt na Majni
Stuttgart
Glavno jelo je u Frankfurt na Majni 40% skuplje kao u Stuttgart.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.