Autobusne linije Cologne do Nuremberg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Nuremberg do Cologne i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Cologne do Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz114,94 kn
Najbrži autobus5h 10m
Najraniji autobus11:01
Najkasniji autobus22:15
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost336,2 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Cologne do Nuremberg grada.

Danas
Sutra
od 133,69 kn
08.08
09.08
od 133,69 kn
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    14:00
    Cologne
    Trajanju 6h 45m
    20:45
    Nuremberg
    od114,94 kn
  • BlaBlaBus
    22:15
    Cologne
    Trajanju 5h 40m
    3:55
    Nuremberg
    od114,94 kn
  • FlixBus
    16:50
    Cologne - Refrath
    Trajanju 5h 10m
    22:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od119,42 kn
  • FlixBus
    17:40
    Cologne - Refrath
    Trajanju 5h 15m
    22:55
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od119,42 kn
  • Eurolines Germany
    19:40
    Cologne - Central station
    Trajanju 5h 30m
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od133,69 kn
  • FlixBus
    15:01
    Cologne - Refrath
    Trajanju 9h 34m
    0:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od216,51 kn
  • FlixBus
    15:01
    Cologne - Refrath
    Trajanju 16h 9m
    7:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od246,39 kn
  • FlixBus
    11:01
    Cologne - Refrath
    Trajanju 11h 19m
    22:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od246,39 kn

Najbolje željezničke veze od Cologne prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    19:53
    Cologne
    Trajanju 4h 49m
    0:42
    Nuremberg
    od208,37 kn
  • Deutsche Bahn
    19:49
    Cologne
    Trajanju 5h 20m
    1:09
    Nuremberg
    od223,31 kn

Najbolji carshare od Cologne prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    20:10
    Cologne
    Trajanju 4h 20m
    0:30
    Nuremberg
    od112,03 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Cologne
    Trajanju 6h 0m
    14:00
    Nuremberg
    od119,50 kn
  • Movacar
    16:00
    Cologne
    Trajanju 4h 22m
    20:22
    Nuremberg
    od424,51 kn
  • Movacar
    13:00
    Cologne
    Trajanju 4h 22m
    17:22
    Nuremberg
    od424,51 kn

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Cologne grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:05
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 25m
    10:30
    Cologne - Refrath
    od119,42 kn
  • FlixBus
    13:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 0m
    20:45
    Cologne - Refrath
    od119,42 kn
  • BlaBlaBus
    17:00
    Nuremberg
    Trajanju 6h 30m
    23:30
    Cologne
    od131,37 kn
  • RegioJet
    3:05
    Nuremberg
    Trajanju 6h 5m
    9:10
    Cologne
    od132,19 kn
  • Eurolines Germany
    2:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 20m
    8:05
    Cologne - Central station
    od133,69 kn
  • FlixBus
    20:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 25m
    2:25
    Cologne - Refrath
    od134,36 kn
  • FlixBus
    18:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 25m
    6:45
    Cologne - Refrath
    od231,37 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Cologne.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    3:25
    Nuremberg
    Trajanju 4h 40m
    8:05
    Cologne
    od223,31 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Cologne.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    22:20
    Nuremberg
    Trajanju 5h 20m
    3:40
    Cologne
    od119,50 kn
  • BlaBlaCar
    3:10
    Nuremberg
    Trajanju 5h 20m
    8:30
    Cologne
    od119,50 kn
  • Movacar
    18:00
    Nuremberg
    Trajanju 4h 22m
    22:22
    Cologne
    od424,51 kn
  • Movacar
    9:00
    Nuremberg
    Trajanju 4h 22m
    13:22
    Cologne
    od424,51 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Cologne - Nuremberg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Cologne - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Nuremberg - Cologne za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Cologne i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg do alternativnih odredišta iz mjesta Cologne, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Cologne i Nuremberg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Cologne i odredište Nuremberg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Nuremberg do mjesta Cologne, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Nuremberg - Cologne.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Cologne - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Cologne - Nuremberg.

Autobusne postaje u Cologne i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Njemačka)

U usporedbi

39,58 kn
38,46 kn
Cologne
Nuremberg
Taksi vožnja je u Cologne 3% skuplje kao u Nuremberg.
20,91 kn
22,41 kn
Cologne
Nuremberg
Autobusna karta je u Cologne 7% povoljnije kao u Nuremberg.
26,14 kn
22,41 kn
Cologne
Nuremberg
Veliko pivo je u Cologne 15% skuplje kao u Nuremberg.
3,37 kn
2,54 kn
Cologne
Nuremberg
Boca vode je u Cologne 25% skuplje kao u Nuremberg.
48,21 kn
50,32 kn
Cologne
Nuremberg
Glavno jelo je u Cologne 5% povoljnije kao u Nuremberg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.