Autobusni kolodvor Nuremberg

Pronađi sve autobuse iz Nuremberg i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Povoljne autobusne karte za Nuremberg
  • RegioJet
    22:00
    Zračna luka Frankfurt na Majni
    Trajanju 3h 10m
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od74,85 kn
  • Eurolines Germany
    22:30
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 2h 40m
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od74,85 kn
  • Roadjet
    0:30
    Leipzig - Central station
    Trajanju 3h 30m
    4:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od113,34 kn
  • Roadjet
    8:30
    Zračna luka Stuttgart SAB
    Trajanju 3h 0m
    11:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od113,34 kn
  • RegioJet
    18:50
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 20m
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od135,34 kn
  • RegioJet
    19:40
    Zračna luka Köln/Bonn - Glavni Autobusni Kolodvor
    Trajanju 5h 30m
    1:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od151,22 kn

Povoljne vozne karte za vlak za Nuremberg
  • Deutsche Bahn
    19:06
    Erlangen
    Trajanju 0h 27m
    19:33
    Nuremberg
    od72,58 kn
  • Deutsche Bahn
    4:22
    Bamberg - Train station
    Trajanju 0h 40m
    5:02
    Nuremberg - Glavni kolodvor
    od109,63 kn
  • Deutsche Bahn
    3:41
    Ingolstadt
    Trajanju 0h 31m
    4:12
    Nuremberg
    od132,32 kn
  • Deutsche Bahn
    23:23
    Neu-Ulm
    Trajanju 7h 1m
    6:24
    Nuremberg
    od132,32 kn
  • Deutsche Bahn
    23:33
    Tübingen
    Trajanju 7h 42m
    7:15
    Nuremberg
    od132,32 kn
1505 Autobusne
3 Postaje
12 Autobusnih prijevoznika
72,58 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Nuremberg Činjenice
Njemačka
499.237
Euro
Želiš putovati autobusom do Nuremberg?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije do Nuremberg i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također se navode najpovoljnije linije do Nuremberg za sljedećih nekoliko dana. Ovdje možeš pronaći sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Nuremberg i tako si olakšati snalaženje. Pored toga, pronaći ćeš najpopularnije autobusne linije do Nuremberg.
Ne možeš pronaći željeno putovanje? Unaprijed smo odabrali Nuremberg kao odredište u tražilici. Ti moraš samo unijeti svoje polazište. Ako želiš putovati autobusom od mjesta Nuremberg klikni na strelice i promijeni smjer putovanja.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz mjesta Nuremberg? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od mjesta Nuremberg.

Sve autobusne postaje u Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)

Otkrij druge destinacije

Informacije za putnike o Nuremberg

Promet Nuremberg
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta22,68 kn
Mjesečna karta529,26 kn
Korisnici gradske željeznice i podzemne željeznice11,11 %
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti38,94 kn
Taxi - srednje udaljenosti65,40 kn
Taxi - na daljinu158,01 kn
Benzin9,68 kn
Ponuda u Nuremberg
Restoran ili kafić
Povoljna jela75,61 kn
Meni s tri vrste jela189,02 kn
Mali kapučino21,45 kn
Veliko pivo22,68 kn
Kupovina u supermarketu, jelo pripremate sami
Vegetarijanska jela17,04 kn
Mesna jela25,58 kn
Boca vode2,57 kn
Boca vina (srednja cjenovna klasa)30,24 kn

Omiljena putovanja autobusom do i od Nuremberg

Ovo je pregled najpopularnijih veza od Nuremberg. Jednostavno kliknite na opciju po izboru i pronaći ćete sve podate o svom putovanju autobusom.
Popularne linije ka zračnim lukama

Mjesta u blizini grada Nuremberg iz kojih također možete putovati s nama
Mjesta u blizini grada Nuremberg povezana su međugradskim i međunarodnim prijevozom. Ako u pretraživanje želite uključiti autobusne stanice u okolici gradova, kao što su Fuerth, Erlangen ili Bayreuth, samo povećajte radijus traženja i usporedite prometnu povezanost autobusom i vlakom u toj regiji. Pronaći ćete linije koje povezuju Nuremberg i Bamberg, Amberg, Schwabach i mnogim drugim mjestima putem javnog i međugradskog prijevoza. Tražite li povoljniji prijevoz do aerodroma? Na raspolaganju vam je i prijevoz do sljedećih aerodroma: Zračna luka Nürnberg. Prema raspoloživom planu putovanja prikazat ćemo vam raspoloživa prijevozna sredstva i prometne veze.
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.