Autobusne linije Dresden do Nuremberg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Nuremberg do Dresden i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Dresden do Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz122,33 kn
Najbrži autobus4h 5m
Najraniji autobus0:55
Najkasniji autobus20:00
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost259,4 km
Autobusno poduzećeINFOBUS, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Dresden do Nuremberg grada.

Danas
od 149,30 kn
Sutra
od 149,30 kn
08.08
od 223,98 kn
09.08
od 186,64 kn
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    10:00
    Dresden
    Trajanju 11h 0m
    21:00
    Nuremberg
    od122,33 kn
  • INFOBUS
    10:00
    Dresden
    Trajanju 10h 0m
    20:00
    Nuremberg
    od122,33 kn
  • INFOBUS
    15:00
    Dresden
    Trajanju 11h 30m
    2:30
    Nuremberg
    od130,55 kn
  • INFOBUS
    20:00
    Dresden
    Trajanju 6h 30m
    2:30
    Nuremberg
    od130,55 kn
  • FlixBus
    9:10
    Dresden - central station
    Trajanju 4h 40m
    13:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od149,30 kn
  • FlixBus
    2:25
    Dresden - central station
    Trajanju 4h 25m
    6:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od186,64 kn
  • INFOBUS
    11:00
    Dresden
    Trajanju 15h 30m
    2:30
    Nuremberg
    od218,45 kn
  • FlixBus
    8:00
    Dresden - central station
    Trajanju 4h 5m
    12:05
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od223,98 kn
  • FlixBus
    0:55
    Dresden - central station
    Trajanju 4h 5m
    5:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od261,32 kn
  • INFOBUS
    10:00
    Dresden
    Trajanju 18h 30m
    4:30
    Nuremberg
    od377,01 kn

Najbolje željezničke veze od Dresden prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    17:23
    Dresden
    Trajanju 3h 29m
    20:52
    Nuremberg
    od223,31 kn
  • Deutsche Bahn
    22:14
    Dresden
    Trajanju 6h 48m
    5:02
    Nuremberg
    od260,65 kn

Najbolji carshare od Dresden prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    13:20
    Dresden
    Trajanju 3h 20m
    16:40
    Nuremberg
    od74,68 kn
  • BlaBlaCar
    11:50
    Dresden
    Trajanju 3h 10m
    15:00
    Nuremberg
    od82,15 kn
  • Movacar
    12:00
    Dresden
    Trajanju 3h 22m
    15:22
    Nuremberg
    od424,51 kn
  • Movacar
    18:00
    Dresden
    Trajanju 3h 22m
    21:22
    Nuremberg
    od424,51 kn

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Dresden grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • INFOBUS
    1:45
    Nuremberg
    Trajanju 9h 15m
    11:00
    Dresden
    od140,41 kn
  • INFOBUS
    8:00
    Nuremberg
    Trajanju 12h 0m
    20:00
    Dresden
    od151,91 kn
  • INFOBUS
    8:00
    Nuremberg
    Trajanju 7h 0m
    15:00
    Dresden
    od151,91 kn
  • INFOBUS
    4:30
    Nuremberg
    Trajanju 6h 30m
    11:00
    Dresden
    od174,91 kn
  • INFOBUS
    4:30
    Nuremberg
    Trajanju 10h 30m
    15:00
    Dresden
    od174,91 kn
  • FlixBus
    17:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    21:45
    Dresden - central station
    od186,64 kn
  • FlixBus
    23:59
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 16m
    4:15
    Dresden - central station
    od261,32 kn
  • FlixBus
    2:05
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 55m
    6:00
    Dresden - central station
    od261,32 kn
  • INFOBUS
    4:30
    Nuremberg
    Trajanju 15h 30m
    20:00
    Dresden
    od287,46 kn
  • FlixBus
    18:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    22:15
    Dresden - central station
    od298,67 kn
  • INFOBUS
    20:00
    Nuremberg
    Trajanju 15h 0m
    11:00
    Dresden
    od518,31 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Dresden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:45
    Nuremberg
    Trajanju 3h 54m
    9:39
    Dresden
    od268,12 kn
  • Deutsche Bahn
    10:37
    Nuremberg
    Trajanju 4h 26m
    15:03
    Dresden
    od313,68 kn
  • Deutsche Bahn
    14:37
    Nuremberg
    Trajanju 4h 26m
    19:03
    Dresden
    od313,68 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Dresden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Nuremberg
    Trajanju 3h 30m
    12:30
    Dresden
    od74,68 kn
  • BlaBlaCar
    16:30
    Nuremberg
    Trajanju 3h 20m
    19:50
    Dresden
    od82,15 kn
  • Movacar
    18:00
    Nuremberg
    Trajanju 3h 22m
    21:22
    Dresden
    od424,51 kn
  • Movacar
    9:00
    Nuremberg
    Trajanju 3h 22m
    12:22
    Dresden
    od424,51 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Dresden - Nuremberg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dresden - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Nuremberg - Dresden za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dresden i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg do alternativnih odredišta iz mjesta Dresden, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dresden i Nuremberg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Dresden i odredište Nuremberg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Nuremberg do mjesta Dresden, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Nuremberg - Dresden.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dresden - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dresden - Nuremberg.

Autobusne postaje u Dresden i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Njemačka)

U usporedbi

41,82 kn
38,46 kn
Dresden
Nuremberg
Taksi vožnja je u Dresden 9% skuplje kao u Nuremberg.
17,18 kn
22,41 kn
Dresden
Nuremberg
Autobusna karta je u Dresden 24% povoljnije kao u Nuremberg.
22,41 kn
22,41 kn
Dresden
Nuremberg
Veliko pivo je u Dresden 0% skuplje kao u Nuremberg.
1,54 kn
2,54 kn
Dresden
Nuremberg
Boca vode je u Dresden 40% povoljnije kao u Nuremberg.
39,68 kn
50,32 kn
Dresden
Nuremberg
Glavno jelo je u Dresden 22% povoljnije kao u Nuremberg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.