Autobus na liniji Mannheim - Nuremberg

Bus na liniji Mannheim - Nuremberg: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Mannheim - Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz74,85 kn
Najbrži autobus3h 25m
Najraniji autobus7:40
Najkasniji autobus23:00
Dnevne autobusne linije14 Ø
Udaljenost188,7 km
Autobusno poduzećeIC Bus, FlixBus, BlaBlaBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Mannheim - Nuremberg?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Mannheim - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Mannheim - Nuremberg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Mannheim i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg, alternativna odredišta iz mjesta Mannheim, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Mannheim i Nuremberg.

Najjeftinije autobusne linije od Mannheim do Nuremberg

Danas
Sutra
26.11
27.11
28.11
29.11

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • IC Bus
    7:40
    Mannheim
    Trajanju 3h 25m
    11:05
    Nuremberg
    od74,85 kn
  • IC Bus
    21:45
    Mannheim
    Trajanju 5h 0m
    2:45
    Nuremberg
    od74,85 kn
  • IC Bus
    9:10
    Mannheim
    Trajanju 3h 25m
    12:35
    Nuremberg
    od74,85 kn
  • FlixBus
    16:25
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 3h 25m
    19:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od75,53 kn
  • FlixBus
    14:45
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 8h 0m
    22:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od113,26 kn
  • FlixBus
    9:05
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 8h 55m
    18:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od113,26 kn
  • FlixBus
    23:00
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 5h 20m
    4:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od113,26 kn
  • BlaBlaBus
    14:15
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 9h 30m
    23:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od128,38 kn
  • BlaBlaBus
    8:15
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 7h 55m
    16:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od128,38 kn
  • BlaBlaBus
    12:15
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 11h 30m
    23:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od128,38 kn
  • BlaBlaBus
    16:15
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 7h 30m
    23:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od128,38 kn
  • FlixBus
    8:10
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 9h 10m
    17:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od181,31 kn
  • FlixBus
    15:15
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 10h 10m
    1:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od196,43 kn
  • FlixBus
    15:45
    Mannheim - ZOB (central bus station)
    Trajanju 9h 40m
    1:25
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od196,43 kn

Najbolje željezničke veze od Mannheim prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    21:32
    Mannheim
    Trajanju 3h 10m
    0:42
    Nuremberg
    od132,32 kn
  • Deutsche Bahn
    21:32
    Mannheim
    Trajanju 3h 13m
    0:45
    Nuremberg
    od132,32 kn
  • Deutsche Bahn
    3:26
    Mannheim
    Trajanju 4h 52m
    8:18
    Nuremberg
    od210,95 kn
  • Deutsche Bahn
    11:02
    Mannheim
    Trajanju 3h 16m
    14:18
    Nuremberg
    od210,95 kn

Najbolji carshare od Mannheim prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Mannheim
    Trajanju 2h 50m
    18:20
    Nuremberg
    od98,29 kn
  • BlaBlaCar
    18:30
    Mannheim
    Trajanju 2h 50m
    21:20
    Nuremberg
    od98,29 kn
  • Movacar
    8:00
    Mannheim
    Trajanju 2h 26m
    10:26
    Nuremberg
    od434,15 kn
  • Movacar
    9:00
    Mannheim
    Trajanju 2h 26m
    11:26
    Nuremberg
    od434,15 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Nuremberg - Mannheim

Autobus na liniji Mannheim - Nuremberg: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Mannheim i odredište Nuremberg. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Nuremberg - Mannheim.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Mannheim - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Mannheim - Nuremberg.

Autobusne postaje u mjestima Mannheim i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)

Mannheim i Nuremberg u usporedbi

46,50 kn
38,94 kn
Mannheim
Nuremberg
Taksi vožnja je u Mannheim 17% skuplje kao u Nuremberg.
18,90 kn
22,68 kn
Mannheim
Nuremberg
Autobusna karta je u Mannheim 17% povoljnije kao u Nuremberg.
26,46 kn
22,68 kn
Mannheim
Nuremberg
Veliko pivo je u Mannheim 15% skuplje kao u Nuremberg.
1,92 kn
2,57 kn
Mannheim
Nuremberg
Boca vode je u Mannheim 26% povoljnije kao u Nuremberg.
44,83 kn
50,94 kn
Mannheim
Nuremberg
Glavno jelo je u Mannheim 12% povoljnije kao u Nuremberg.

Autobusne veze iz Mannheim i iz Nuremberg

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.