Autobusne linije Minhen do Nuremberg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Nuremberg do Minhen i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Minhen do Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz37,13 kn
Najbrži autobus1h 50m
Najraniji autobus5:30
Najkasniji autobus21:35
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost151,2 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Minhen do Nuremberg grada.

Danas
od 37,13 kn
Sutra
od 37,13 kn
06.08
od 37,13 kn
07.08
od 37,13 kn
08.08
od 37,13 kn
09.08
od 37,13 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    9:30
    Minhen - Central Station North
    Trajanju 2h 10m
    11:40
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od37,13 kn
  • BlaBlaBus
    21:35
    Minhen - Central Station North
    Trajanju 2h 10m
    23:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od37,13 kn
  • BlaBlaBus
    8:00
    Minhen - Central Station North
    Trajanju 2h 10m
    10:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od37,13 kn
  • FlixBus
    14:00
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    Trajanju 2h 10m
    16:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od44,57 kn
  • FlixBus
    10:25
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    Trajanju 2h 10m
    12:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od59,45 kn
  • FlixBus
    18:20
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    Trajanju 1h 50m
    20:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od59,45 kn
  • Eurolines Germany
    5:30
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    Trajanju 2h 0m
    7:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od96,73 kn
  • Eurolines Germany
    17:30
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    Trajanju 11h 0m
    4:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od260,42 kn

Najbolje željezničke veze od Minhen prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    6:15
    Minhen
    Trajanju 1h 10m
    7:25
    Nuremberg
    od130,21 kn
  • Deutsche Bahn
    4:13
    Minhen
    Trajanju 1h 16m
    5:29
    Nuremberg
    od130,21 kn
  • Deutsche Bahn
    4:13
    Minhen
    Trajanju 1h 9m
    5:22
    Nuremberg
    od130,21 kn

Najbolji carshare od Minhen prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Minhen
    Trajanju 1h 40m
    13:10
    Nuremberg
    od44,64 kn
  • BlaBlaCar
    0:25
    Minhen
    Trajanju 1h 40m
    2:05
    Nuremberg
    od44,64 kn
  • Movacar
    16:00
    Minhen
    Trajanju 1h 57m
    17:57
    Nuremberg
    od422,92 kn

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Minhen grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    17:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    19:20
    Minhen - Central Station North
    od37,13 kn
  • BlaBlaBus
    19:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    21:40
    Minhen - Central Station North
    od37,13 kn
  • BlaBlaBus
    5:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    7:10
    Minhen - Central Station North
    od37,13 kn
  • FlixBus
    18:10
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    20:20
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    od44,57 kn
  • FlixBus
    6:20
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 50m
    9:10
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    od59,45 kn
  • Eurolines Germany
    20:15
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 45m
    23:00
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    od89,29 kn
  • AGAT
    22:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 0m
    23:00
    Minhen - Hackerbrücke central bus station
    od505,56 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Minhen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    20:14
    Nuremberg
    Trajanju 1h 4m
    21:18
    Minhen
    od130,21 kn
  • Deutsche Bahn
    18:33
    Nuremberg
    Trajanju 2h 4m
    20:37
    Minhen
    od130,21 kn
  • Deutsche Bahn
    18:33
    Nuremberg
    Trajanju 2h 1m
    20:34
    Minhen
    od130,21 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Minhen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    22:30
    Nuremberg
    Trajanju 1h 50m
    0:20
    Minhen
    od37,20 kn
  • BlaBlaCar
    3:00
    Nuremberg
    Trajanju 1h 50m
    4:50
    Minhen
    od44,64 kn
  • Movacar
    12:00
    Nuremberg
    Trajanju 1h 57m
    13:57
    Minhen
    od422,92 kn
  • Movacar
    18:00
    Nuremberg
    Trajanju 1h 57m
    19:57
    Minhen
    od422,92 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Minhen - Nuremberg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Minhen - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Nuremberg - Minhen za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Minhen i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg do alternativnih odredišta iz mjesta Minhen, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Minhen i Nuremberg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Minhen i odredište Nuremberg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Nuremberg do mjesta Minhen, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Nuremberg - Minhen.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Minhen - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Minhen - Nuremberg.

Autobusne postaje u Minhen i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Njemačka)

U usporedbi

40,93 kn
38,32 kn
Minhen
Nuremberg
Taksi vožnja je u Minhen 7% skuplje kao u Nuremberg.
20,09 kn
22,32 kn
Minhen
Nuremberg
Autobusna karta je u Minhen 10% povoljnije kao u Nuremberg.
26,79 kn
22,32 kn
Minhen
Nuremberg
Veliko pivo je u Minhen 17% skuplje kao u Nuremberg.
5,02 kn
2,53 kn
Minhen
Nuremberg
Boca vode je u Minhen 50% skuplje kao u Nuremberg.
67,90 kn
50,13 kn
Minhen
Nuremberg
Glavno jelo je u Minhen 27% skuplje kao u Nuremberg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.