Autobus Metković → Nürnberg

Svi autobusi na relaciji Metković - Nürnberg: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Metković do grada Nürnberg

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Metković do grada Nürnberg raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
od 75 €
srijeda
četvrtak
petak
subota
od 90 €
nedjelja
od 85 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    23h 0m
    05:05
    Metković
    Bus Station
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    75 €
  • FlixBus
    22h 50m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    75 €
  • FlixBus
    29h 45m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    19:00
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    88 €
  • FlixBus
    19h 20m
    09:20
    Metković
    Bus Station
    04:40
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    95 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    23h 0m
    05:05
    Metković
    Bus Station
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    90 €
  • FlixBus
    22h 50m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    125 €
  • FlixBus
    19h 25m
    09:20
    Metković
    Bus Station
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    135 €
  • FlixBus
    29h 45m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    19:00
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    135 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    23h 0m
    05:05
    Metković
    Bus Station
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    85 €
  • FlixBus
    29h 45m
    13:15
    Metković
    Bus Station
    19:00
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    99 €
  • FlixBus
    19h 25m
    09:20
    Metković
    Bus Station
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    135 €
  • FlixBus
    24h 30m
    22:40
    Metković
    Bus Station
    23:10
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    141 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Metković i Nürnberg

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Metković i Nürnberg, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Metković do grada Nürnberg. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Metković i Nürnberg.
Najprometnije doba dana je jutro, s 3 autobusima iz grada Metković do grada Nürnberg, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Metković i Nürnberg, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Metković do grada Nürnberg

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 4 puta autobusom od grada Metković do grada Nürnberg! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Metković do grada Nürnberg počevši od 75 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 75 €
Najbrži autobus 19h 20m
Najraniji autobus 05:05
Najkasniji autobus 22:40
Dnevne autobusne linije 4 Ø
Udaljenost 872,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Metković do grada Nürnberg

Svaki dan, 4 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Metković za grad Nürnberg: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
75 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
petak 31.05
subota 01.06
90 €
nedjelja 02.06
85 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Metković do grada Nürnberg

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Metković do grada Nürnberg, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 75 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Metković do grada Nürnberg. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 90 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Metković do grada Nürnberg, s 75 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 95 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Metković do grada Nürnberg

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Metković do grada Nürnberg unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Metković do grada Nürnberg, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Metković do grada Nürnberg također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Metković i Nürnberg

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Metković i gradu Nürnberg.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Metković do grada Nürnberg

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Metković do grada Nürnberg? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Metković do grada Nürnberg? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Metković - Nürnberg

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Metković - Nürnberg?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Metković i Nürnberg košta 75 € i traje 23h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Metković - Nürnberg?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 75 € do 141 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Nürnberg.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Metković - Nürnberg?

Svaki dan na autobusnj ruti Metković - Nürnberg prometuje otprilike 4 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Metković prema gradu Nürnberg?

Najbrži autobus iz grada Metković prema gradu Nürnberg nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 19h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 95 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Metković za grad Nürnberg?

Najraniji autobus koji stiže u grad Nürnberg iz grada Metković kreće u 05:05. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Metković prema gradu Nürnberg?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Metković prema gradu Nürnberg kreće u 22:40. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Metković - Nürnberg?

Na relaciji Metković - Nürnberg autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Metković i Nürnberg?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Metković i Nürnberg pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Metković - Nürnberg?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Metković - Nürnberg ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Metković Nürnberg opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Metković - Nürnberg na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Metković do Nürnberg

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Metković i Nürnberg

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Metković i iz grada Nürnberg. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.