Autobus Zagreb → Nürnberg

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Nürnberg: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Nürnberg

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Nürnberg raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 50 €
sutra
od 45 €
srijeda
od 45 €
četvrtak
od 50 €
petak
od 55 €
subota
od 50 €
nedjelja
od 50 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    9h 30m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:40
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €
  • FlixBus
    12h 25m
    10:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    23:10
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    90 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    9h 30m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:40
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    12h 25m
    12:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    00:40
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    58 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    58 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    9h 35m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    11h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    14h 15m
    07:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    60 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    62 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    63 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    9h 35m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    63 €
  • FlixBus
    14h 15m
    07:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €
  • FlixBus
    11h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    55 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    75 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    75 €
  • FlixBus
    14h 15m
    07:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    77 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    63 €
  • FlixBus
    11h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    65 €
  • FlixBus
    9h 35m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    80 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    80 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    11h 50m
    16:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    12h 5m
    22:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:35
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    60 €
  • FlixBus
    12h 15m
    15:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:05
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    63 €
  • FlixBus
    11h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:30
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    80 €
  • FlixBus
    9h 35m
    19:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    04:45
    Nürnberg
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    80 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Nürnberg

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Nürnberg, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 7 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Nürnberg. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 6 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Nürnberg.
Najprometnije doba dana je jutro, s 16 autobusima iz grada Zagreb do grada Nürnberg, dok večer vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Nürnberg, s 14 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Nürnberg

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 6 puta autobusom od grada Zagreb do grada Nürnberg! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Nürnberg počevši od 45 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 45 €
Najbrži autobus 9h 30m
Najraniji autobus 06:03
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 6 Ø
Udaljenost 546,4 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Nürnberg

Svaki dan, 6 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Nürnberg: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
50 €
utorak 28.05
45 €
srijeda 29.05
45 €
četvrtak 30.05
50 €
petak 31.05
55 €
subota 01.06
50 €
nedjelja 02.06
50 €
ponedjeljak 03.06
36 €
utorak 04.06
36 €
srijeda 05.06
30 €
četvrtak 06.06
30 €
petak 07.06
40 €
subota 08.06
54 €
nedjelja 09.06
36 €
ponedjeljak 10.06
36 €
utorak 11.06
36 €
srijeda 12.06
30 €
četvrtak 13.06
petak 14.06
30 €
subota 15.06
nedjelja 16.06
36 €
ponedjeljak 17.06
36 €
utorak 18.06
36 €
srijeda 19.06
34 €
četvrtak 20.06
36 €
petak 21.06
71 €
subota 22.06
30 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Nürnberg

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Nürnberg, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 45 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Nürnberg. Umjesto toga je petak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 55 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Nürnberg, s 45 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 50 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Nürnberg

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Nürnberg unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Nürnberg, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Nürnberg također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Nürnberg

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Nürnberg od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Nürnberg

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Nürnberg.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Nürnberg

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Nürnberg? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Nürnberg? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Nürnberg

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Nürnberg?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Nürnberg košta 45 € i traje 11h 50m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Nürnberg?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 45 € do 107 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Nürnberg.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Nürnberg?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Nürnberg prometuje otprilike 6 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Nürnberg?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Nürnberg nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 9h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 50 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Nürnberg?

Najraniji autobus koji stiže u grad Nürnberg iz grada Zagreb kreće u 06:03. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Nürnberg?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Nürnberg kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Nürnberg?

Na relaciji Zagreb - Nürnberg autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Nürnberg?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Nürnberg pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Nürnberg?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Nürnberg ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Nürnberg opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Nürnberg na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Nürnberg

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Nürnberg

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Nürnberg. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.