Autobusne linije Leipzig do Nuremberg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Nuremberg do Leipzig i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Leipzig do Nuremberg

Povoljniji autobusni prijevoz7,39 kn
Najbrži autobus3h 25m
Najraniji autobus1:35
Najkasniji autobus23:25
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost228,9 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Leipzig do Nuremberg grada.

Danas
od 134,36 kn
Sutra
od 119,42 kn
08.08
od 134,36 kn
09.08
od 164,23 kn
10.08
od 119,42 kn
11.08
od 119,42 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    23:25
    Leipzig - Brüderstrasse
    Trajanju 4h 10m
    3:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od7,39 kn
  • FlixBus
    1:35
    Leipzig - Trade Fair
    Trajanju 3h 25m
    5:00
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od119,42 kn
  • FlixBus
    9:30
    Leipzig - Trade Fair
    Trajanju 4h 0m
    13:30
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    od119,42 kn

Najbolje željezničke veze od Leipzig prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:34
    Leipzig
    Trajanju 4h 28m
    5:02
    Nuremberg
    od193,43 kn
  • Deutsche Bahn
    0:14
    Leipzig
    Trajanju 4h 48m
    5:02
    Nuremberg
    od193,43 kn

Najbolji carshare od Leipzig prema Nuremberg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:40
    Leipzig
    Trajanju 2h 50m
    14:30
    Nuremberg
    od67,22 kn
  • BlaBlaCar
    13:30
    Leipzig
    Trajanju 3h 20m
    16:50
    Nuremberg
    od74,68 kn
  • Movacar
    18:00
    Leipzig
    Trajanju 2h 58m
    20:58
    Nuremberg
    od424,51 kn

Najjeftinije autobusne linije od Nuremberg do Leipzig grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    23:50
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 10m
    4:00
    Leipzig - Brüderstrasse
    od7,39 kn
  • BlaBlaBus
    12:25
    Nuremberg
    Trajanju 4h 10m
    16:35
    Leipzig
    od123,16 kn
  • FlixBus
    1:35
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 25m
    5:00
    Leipzig - Trade Fair
    od134,36 kn
  • FlixBus
    12:45
    Nirnberg - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 5m
    16:50
    Leipzig - Trade Fair
    od134,36 kn

Najbolje željezničke veze od Nuremberg prema Leipzig.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:45
    Nuremberg
    Trajanju 2h 39m
    8:24
    Leipzig
    od178,50 kn
  • Deutsche Bahn
    0:23
    Nuremberg
    Trajanju 4h 41m
    5:04
    Leipzig
    od193,43 kn

Najbolji carshare od Nuremberg prema Leipzig.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:10
    Nuremberg
    Trajanju 3h 20m
    15:30
    Leipzig
    od74,68 kn
  • BlaBlaCar
    16:50
    Nuremberg
    Trajanju 3h 0m
    19:50
    Leipzig
    od74,68 kn
  • Movacar
    18:00
    Nuremberg
    Trajanju 2h 58m
    20:58
    Leipzig
    od424,51 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Leipzig - Nuremberg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Leipzig - Nuremberg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Nuremberg - Leipzig za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Leipzig i Nuremberg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Nuremberg do alternativnih odredišta iz mjesta Leipzig, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Leipzig i Nuremberg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Leipzig i odredište Nuremberg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Nuremberg do mjesta Leipzig, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Nuremberg - Leipzig.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Leipzig - Nuremberg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Leipzig - Nuremberg.

Autobusne postaje u Leipzig i Nuremberg

Kolodvori
Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Nuremberg (Njemačka)
Breslauer Str. 304, 90471 Nuremberg (Njemačka)
Bahnhofsplatz , 90402 Nuremberg (Njemačka)
Schlachthofstr. 11, 90439 Nuremberg (Njemačka)

U usporedbi

41,08 kn
38,46 kn
Leipzig
Nuremberg
Taksi vožnja je u Leipzig 7% skuplje kao u Nuremberg.
19,42 kn
22,41 kn
Leipzig
Nuremberg
Autobusna karta je u Leipzig 14% povoljnije kao u Nuremberg.
22,41 kn
22,41 kn
Leipzig
Nuremberg
Veliko pivo je u Leipzig 0% skuplje kao u Nuremberg.
1,91 kn
2,54 kn
Leipzig
Nuremberg
Boca vode je u Leipzig 25% povoljnije kao u Nuremberg.
64,73 kn
50,32 kn
Leipzig
Nuremberg
Glavno jelo je u Leipzig 23% skuplje kao u Nuremberg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.