Autobus Đakovo → Osijek

Svi autobusi na relaciji Đakovo - Osijek: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Đakovo do grada Osijek

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Đakovo do grada Osijek raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Autotrans ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 6 €
sutra
od 5 €
srijeda
od 6 €
četvrtak
od 3 €
petak
subota
od 5 €
nedjelja
od 5 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    1h 5m
    06:10
    Đakovo
    07:15
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    1h 12m
    06:28
    Đakovo
    07:40
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 54m
    08:06
    Đakovo
    09:00
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 58m
    11:30
    Đakovo
    12:28
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 57m
    12:33
    Đakovo
    13:30
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 45m
    05:45
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Autotrans
    0h 45m
    06:30
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:15
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Autotrans
    0h 40m
    07:00
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:40
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Arriva
    0h 45m
    05:45
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    06:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 45m
    06:30
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:15
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    1h 5m
    06:10
    Đakovo
    07:15
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    1h 12m
    06:28
    Đakovo
    07:40
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 54m
    08:06
    Đakovo
    09:00
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 58m
    11:30
    Đakovo
    12:28
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 57m
    12:33
    Đakovo
    13:30
    Osijek
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    0h 40m
    05:20
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    06:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    0h 40m
    22:10
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    22:50
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    0h 45m
    11:00
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    11:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    4 €
  • Autotrans
    0h 40m
    20:20
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    21:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Autotrans
    0h 40m
    20:20
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    21:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 40m
    04:35
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    05:15
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Autotrans
    1h 10m
    07:15
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    08:25
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Autotrans
    0h 40m
    09:05
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    09:45
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Arriva
    0h 40m
    04:35
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    05:15
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    1h 10m
    07:15
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    08:25
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    0h 40m
    20:20
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    21:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    5 €
  • Arriva
    0h 48m
    18:00
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    18:48
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €
  • Arriva
    0h 40m
    20:20
    Đakovo
    Glavni Autobusni Kolodvor
    21:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    6 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Đakovo i Osijek

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Đakovo i Osijek, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 37 dnevnih autobusa od grada Đakovo do grada Osijek. Umjesto toga nedjelja ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Đakovo i Osijek.
Najprometnije doba dana je jutro, s 29 autobusima iz grada Đakovo do grada Osijek, dok noć vidi najmanje veza između gradova Đakovo i Osijek, s 5 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Đakovo do grada Osijek

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Autotrans i FlixBus koji dnevno putuju 11 puta autobusom od grada Đakovo do grada Osijek! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Đakovo do grada Osijek počevši od 3 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 3 €
Najbrži autobus 0h 40m
Najraniji autobus 06:10
Najkasniji autobus 20:20
Dnevne autobusne linije 11 Ø
Udaljenost 35,2 km
Autobusno poduzeće Arriva, Autotrans i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Đakovo do grada Osijek

Svaki dan, 11 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Đakovo za grad Osijek: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
6 €
utorak 28.05
5 €
srijeda 29.05
6 €
četvrtak 30.05
3 €
petak 31.05
subota 01.06
5 €
nedjelja 02.06
5 €
ponedjeljak 03.06
5 €
utorak 04.06
3 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Đakovo do grada Osijek

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Đakovo do grada Osijek, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 3 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Đakovo do grada Osijek. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 6 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Đakovo do grada Osijek, s 3 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 4 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Đakovo do grada Osijek

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Đakovo do grada Osijek unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Đakovo do grada Osijek, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Đakovo do grada Osijek također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Đakovo do grada Osijek

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Đakovo i Osijek od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Đakovo i Osijek

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Đakovo i gradu Osijek.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Đakovo do grada Osijek

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Đakovo do grada Osijek? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Đakovo do grada Osijek? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Đakovo - Osijek

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Đakovo - Osijek?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Đakovo i Osijek košta 3 € i traje 0h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Đakovo - Osijek?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 3 € do 7 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Osijek.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Đakovo - Osijek?

Svaki dan na autobusnj ruti Đakovo - Osijek prometuje otprilike 11 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Đakovo prema gradu Osijek?

Najbrži autobus iz grada Đakovo prema gradu Osijek nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 0h 40m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 5 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Đakovo za grad Osijek?

Najraniji autobus koji stiže u grad Osijek iz grada Đakovo kreće u 06:10. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Đakovo prema gradu Osijek?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Đakovo prema gradu Osijek kreće u 20:20. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Đakovo - Osijek?

Na relaciji Đakovo - Osijek autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Autotrans i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Đakovo i Osijek?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Đakovo i Osijek pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva, Autotrans i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Đakovo - Osijek?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Đakovo - Osijek ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Đakovo Osijek opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Đakovo - Osijek na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Đakovo do Osijek

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Đakovo i Osijek

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Đakovo i iz grada Osijek. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.