Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Požega → Osijek od 12 €

Usporedi 1 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Požega do grada Osijek

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Požega do grada Osijek raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans za sljedeće dane.
danas
od 12 €
sutra
nedjelja
ponedjeljak
utorak
od 12 €
srijeda
četvrtak

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 10m
    05:15
    Požega
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:25
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €
  • Autotrans
    2h 4m
    05:21
    Požega
    07:25
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    2h 10m
    05:15
    Požega
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:25
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    12 €

Činjenice o autobusima od grada Požega do grada Osijek

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans koji putuju dnevno 1 puta autobusom od grada Požega do grada Osijek! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Požega do grada Osijek počevši od 12 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 12 €
Najbrži autobus 2h 4m
Najraniji autobus 05:15
Najkasniji autobus 05:15
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 83,4 km
Autobusno poduzeće Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Požega do grada Osijek

Svaki dan, 1 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Požega za grad Osijek: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
12 €
subota 13.07
nedjelja 14.07
ponedjeljak 15.07
utorak 16.07
12 €
srijeda 17.07
četvrtak 18.07
petak 19.07
subota 20.07
nedjelja 21.07
ponedjeljak 22.07
utorak 23.07
srijeda 24.07
četvrtak 25.07
petak 26.07
subota 27.07
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
utorak 30.07
srijeda 31.07
četvrtak 01.08
petak 02.08
subota 03.08
nedjelja 04.08

Kako uštedjeti novac putujući od grada Požega do grada Osijek

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Požega do grada Osijek unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Požega do grada Osijek, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Požega do grada Osijek također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Požega do grada Osijek

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Požega i Osijek od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Požega i Osijek

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Požega i Osijek.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Požega do grada Osijek

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Požega do grada Osijek? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Požega do grada Osijek? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Požega - Osijek

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Požega - Osijek?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Požega i Osijek košta 12 € i traje 2h 4m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Požega - Osijek?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 12 € do 12 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Osijek.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Požega - Osijek?

Svaki dan na autobusnoj ruti Požega - Osijek prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Požega prema gradu Osijek?

Najbrži autobus iz grada Požega prema gradu Osijek nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 2h 4m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 12 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Požega za grad Osijek?

Najraniji autobus koji stiže u grad Osijek iz grada Požega kreće u 05:15. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Požega prema gradu Osijek?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Požega prema gradu Osijek kreće u 05:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Požega - Osijek?

Na relaciji Požega - Osijek autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Požega i Osijek?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Požega i Osijek pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Autotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Požega - Osijek?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Požega - Osijek ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Požega Osijek opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Požega - Osijek na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Požega - Osijek

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Požega i Osijek

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Požega i iz grada Osijek. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.