Autobusne linije Dortmund do Rotterdam i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rotterdam do Dortmund i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Dortmund do Rotterdam

Povoljniji autobusni prijevoz113,10 kn
Najbrži autobus3h 11m
Najraniji autobus2:10
Najkasniji autobus23:59
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost210,8 km
Autobusno poduzećeUnion Ivkoni, FlixBus, AGAT, Eurolines Polska, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Dortmund do Rotterdam grada.

Danas
Sutra
od 135,37 kn
16.07
17.07
18.07
od 188,05 kn
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Union Ivkoni
    23:59
    Dortmund
    Trajanju 3h 11m
    3:10
    Rotterdam
    od113,10 kn
  • FlixBus
    2:10
    Dortmund - Central station
    Trajanju 5h 0m
    7:10
    Rotterdam - Willemsplein
    od135,37 kn
  • FlixBus
    2:10
    Dortmund - Central station
    Trajanju 4h 40m
    6:50
    Rotterdam - Willemsplein
    od135,37 kn
  • AGAT
    6:10
    Dortmund - Central station
    Trajanju 5h 5m
    11:15
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od168,58 kn
  • Eurolines Polska
    6:10
    Dortmund - Central station
    Trajanju 5h 5m
    11:15
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od168,58 kn
  • FlixBus
    12:00
    Dortmund - Central station
    Trajanju 7h 10m
    19:10
    Rotterdam - Willemsplein
    od195,50 kn
  • Eurolines Germany
    11:00
    Dortmund - Central station
    Trajanju 6h 0m
    17:00
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od203,17 kn

Najbolje željezničke veze od Dortmund prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    21:24
    Dortmund
    Trajanju 9h 41m
    7:05
    Rotterdam
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    20:56
    Dortmund
    Trajanju 4h 15m
    1:11
    Rotterdam
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    5:22
    Dortmund
    Trajanju 4h 43m
    10:05
    Rotterdam
    od142,22 kn
  • Thalys
    15:10
    Dortmund
    Trajanju 4h 52m
    20:02
    Rotterdam
    od586,94 kn

Najbolji carshare od Dortmund prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    18:30
    Dortmund
    Trajanju 3h 0m
    21:30
    Rotterdam
    od173,07 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rotterdam do Dortmund grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Union Ivkoni
    9:15
    Rotterdam
    Trajanju 3h 30m
    12:45
    Dortmund
    od113,02 kn
  • FlixBus
    23:50
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 5h 15m
    5:05
    Dortmund - Central station
    od120,32 kn
  • FlixBus
    0:20
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 4h 45m
    5:05
    Dortmund - Central station
    od120,32 kn
  • Union Ivkoni
    9:30
    Rotterdam
    Trajanju 4h 0m
    13:30
    Dortmund
    od125,59 kn
  • Eurolines Germany
    11:30
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 6h 0m
    17:30
    Dortmund - Central station
    od127,92 kn
  • FlixBus
    19:30
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 6h 10m
    1:40
    Dortmund - Central station
    od135,30 kn
  • AGAT
    14:00
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 5h 15m
    19:15
    Dortmund - Central station
    od142,60 kn
  • Eurolines Polska
    14:00
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 5h 15m
    19:15
    Dortmund - Central station
    od144,42 kn

Najbolje željezničke veze od Rotterdam prema Dortmund.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    21:35
    Rotterdam
    Trajanju 9h 0m
    6:35
    Dortmund
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    21:49
    Rotterdam
    Trajanju 8h 56m
    6:45
    Dortmund
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    21:31
    Rotterdam
    Trajanju 9h 14m
    6:45
    Dortmund
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    21:28
    Rotterdam
    Trajanju 9h 7m
    6:35
    Dortmund
    od142,22 kn

Najbolji carshare od Rotterdam prema Dortmund.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    16:40
    Rotterdam
    Trajanju 3h 50m
    20:30
    Dortmund
    od166,89 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Dortmund - Rotterdam ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dortmund - Rotterdam te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rotterdam - Dortmund za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dortmund i Rotterdam, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rotterdam do alternativnih odredišta iz mjesta Dortmund, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dortmund i Rotterdam.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Dortmund i odredište Rotterdam. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rotterdam do mjesta Dortmund, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rotterdam - Dortmund.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dortmund - Rotterdam prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dortmund - Rotterdam.

Autobusne postaje u Dortmund i Rotterdam

Kolodvori
Abram van Rijckevorselplein 34, 3065 Rotterdam (Nizozemska)
Conradstraat , 3013 AP Rotterdam (Nizozemska)
Van Zandvlietplein 1, 3077 AA Rotterdam (Nizozemska)
Stationsplein , 3013 AJ Rotterdam (Nizozemska)
Spinozaweg , 3079 Rotterdam (Nizozemska)
Blaak 1, 3011 GA Rotterdam (Nizozemska)
Rosebrug , 3071 SR Rotterdam (Nizozemska)
Zalmstraat 1, 3016 DW Rotterdam (Nizozemska)
Gooilandsingel 21, 3083 Rotterdam (Nizozemska)

U usporedbi

39,88 kn
53,42 kn
Dortmund
Rotterdam
Taksi vožnja je u Dortmund 26% povoljnije kao u Rotterdam.
18,81 kn
22,57 kn
Dortmund
Rotterdam
Autobusna karta je u Dortmund 17% povoljnije kao u Rotterdam.
24,08 kn
30,10 kn
Dortmund
Rotterdam
Veliko pivo je u Dortmund 21% povoljnije kao u Rotterdam.
2,50 kn
6,45 kn
Dortmund
Rotterdam
Boca vode je u Dortmund 62% povoljnije kao u Rotterdam.
44,40 kn
60,18 kn
Dortmund
Rotterdam
Glavno jelo je u Dortmund 27% povoljnije kao u Rotterdam.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.