Autobusne linije London do Rotterdam i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rotterdam do London i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.224 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od London do Rotterdam

Povoljniji autobusni prijevoz109,41 kn
Najbrži autobus2h 50m
Najraniji autobus7:00
Najkasniji autobus19:30
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost320,6 km
Autobusno poduzećeTransportes del Norte, Senda TDN Diamante, BlaBlaBus, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od London do Rotterdam grada.

Danas
Sutra
16.07
17.07
od 376,17 kn
18.07
od 451,42 kn
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Transportes del Norte
    8:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 2h 50m
    10:50
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od109,41 kn
  • Transportes del Norte
    9:45
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 3h 10m
    12:55
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od109,41 kn
  • Transportes del Norte
    16:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 3h 20m
    19:20
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od109,41 kn
  • Senda TDN Diamante
    14:35
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 2h 55m
    17:30
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od115,49 kn
  • Senda TDN Diamante
    13:20
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 3h 15m
    16:35
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od115,49 kn
  • Transportes del Norte
    16:45
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 3h 0m
    19:45
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od115,49 kn
  • BlaBlaBus
    19:30
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 11h 5m
    6:35
    Rotterdam - Willemsplein
    od173,00 kn
  • BlaBlaBus
    10:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 10h 40m
    20:40
    Rotterdam - Willemsplein
    od173,00 kn
  • FlixBus
    7:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 13h 0m
    20:00
    Rotterdam - Willemsplein
    od428,77 kn
  • FlixBus
    10:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 10h 55m
    20:55
    Rotterdam - Willemsplein
    od451,42 kn
  • FlixBus
    7:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 13h 40m
    20:40
    Rotterdam - Willemsplein
    od466,39 kn
  • FlixBus
    16:00
    London - Victoria Coach Station
    Trajanju 14h 5m
    6:05
    Rotterdam - Willemsplein
    od737,29 kn

Najbolje željezničke veze od London prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Eurostar
    7:16
    London
    Trajanju 4h 16m
    11:32
    Rotterdam
    od361,19 kn
  • Eurostar
    17:16
    London
    Trajanju 4h 16m
    21:32
    Rotterdam
    od647,14 kn

Najbolji carshare od London prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:00
    London
    Trajanju 5h 30m
    19:30
    Rotterdam
    od361,19 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rotterdam do London grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    22:30
    Rotterdam
    Trajanju 9h 15m
    7:45
    London
    od173,00 kn
  • BlaBlaBus
    11:30
    Rotterdam
    Trajanju 8h 30m
    20:00
    London
    od173,00 kn
  • BlaBlaBus
    22:30
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 10h 15m
    8:45
    London - Victoria Coach Station
    od176,51 kn
  • FlixBus
    9:05
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 9h 10m
    18:15
    London - Victoria Coach Station
    od270,82 kn
  • Eurolines Nederland
    11:30
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 8h 45m
    20:15
    London - Victoria Coach Station
    od303,46 kn

Najbolje željezničke veze od Rotterdam prema London.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • OUI.sncf
    14:58
    Rotterdam
    Trajanju 3h 8m
    18:06
    London
    od1.106,16 kn
  • OUI.sncf
    12:58
    Rotterdam
    Trajanju 3h 7m
    16:05
    London
    od1.399,63 kn
  • OUI.sncf
    8:58
    Rotterdam
    Trajanju 2h 59m
    11:57
    London
    od1.535,08 kn
  • OUI.sncf
    9:58
    Rotterdam
    Trajanju 4h 7m
    14:05
    London
    od1.535,08 kn

Najbolji carshare od Rotterdam prema London.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    16:50
    Rotterdam
    Trajanju 9h 37m
    2:27
    London
    od233,27 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji London - Rotterdam ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije London - Rotterdam te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rotterdam - London za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima London i Rotterdam, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rotterdam do alternativnih odredišta iz mjesta London, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima London i Rotterdam.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište London i odredište Rotterdam. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rotterdam do mjesta London, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rotterdam - London.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju London - Rotterdam prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji London - Rotterdam.

Autobusne postaje u London i Rotterdam

Kolodvori
Abram van Rijckevorselplein 34, 3065 Rotterdam (Nizozemska)
Conradstraat , 3013 AP Rotterdam (Nizozemska)
Van Zandvlietplein 1, 3077 AA Rotterdam (Nizozemska)
Stationsplein , 3013 AJ Rotterdam (Nizozemska)
Spinozaweg , 3079 Rotterdam (Nizozemska)
Blaak 1, 3011 GA Rotterdam (Nizozemska)
Rosebrug , 3071 SR Rotterdam (Nizozemska)
Zalmstraat 1, 3016 DW Rotterdam (Nizozemska)
Gooilandsingel 21, 3083 Rotterdam (Nizozemska)

U usporedbi

62,98 kn
53,42 kn
London
Rotterdam
Taksi vožnja je u London 16% skuplje kao u Rotterdam.
21,02 kn
22,57 kn
London
Rotterdam
Autobusna karta je u London 7% povoljnije kao u Rotterdam.
37,84 kn
30,10 kn
London
Rotterdam
Veliko pivo je u London 21% skuplje kao u Rotterdam.
7,46 kn
6,45 kn
London
Rotterdam
Boca vode je u London 14% skuplje kao u Rotterdam.
52,73 kn
60,18 kn
London
Rotterdam
Glavno jelo je u London 13% povoljnije kao u Rotterdam.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.