Autobusne linije Düsseldorf do Rotterdam i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rotterdam do Düsseldorf i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Düsseldorf do Rotterdam

Povoljniji autobusni prijevoz82,99 kn
Najbrži autobus3h 20m
Najraniji autobus3:45
Najkasniji autobus23:00
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost176,5 km
Autobusno poduzećeRegioJet, Eurolines Germany, FlixBus, Union Ivkoni, BlaBlaBus, SemiTimeS

Najjeftinije autobusne linije od Düsseldorf do Rotterdam grada.

Danas
Sutra
16.07
od 97,75 kn
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • RegioJet
    8:45
    Düsseldorf - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    12:05
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od82,99 kn
  • Eurolines Germany
    8:45
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    12:05
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od89,55 kn
  • FlixBus
    7:40
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 55m
    11:35
    Rotterdam - Willemsplein
    od97,75 kn
  • FlixBus
    15:30
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    19:15
    Rotterdam - Willemsplein
    od97,75 kn
  • Union Ivkoni
    23:00
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 10m
    3:10
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    od142,75 kn
  • FlixBus
    16:30
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 20m
    21:50
    Rotterdam - Willemsplein
    od157,20 kn
  • BlaBlaBus
    3:45
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 40m
    11:25
    Rotterdam - Willemsplein
    od157,87 kn
  • BlaBlaBus
    14:50
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 35m
    22:25
    Rotterdam - Willemsplein
    od157,87 kn
  • SemiTimeS
    10:20
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 10m
    14:30
    Rotterdam - Willemsplein
    od206,93 kn

Najbolje željezničke veze od Düsseldorf prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    21:08
    Düsseldorf
    Trajanju 3h 2m
    0:10
    Rotterdam
    od187,37 kn
  • Deutsche Bahn
    21:08
    Düsseldorf
    Trajanju 4h 2m
    1:10
    Rotterdam
    od187,37 kn
  • Deutsche Bahn
    21:08
    Düsseldorf
    Trajanju 3h 3m
    0:11
    Rotterdam
    od187,37 kn
  • Deutsche Bahn
    21:08
    Düsseldorf
    Trajanju 2h 47m
    23:55
    Rotterdam
    od187,37 kn

Najbolji carshare od Düsseldorf prema Rotterdam.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    5:20
    Düsseldorf
    Trajanju 2h 50m
    8:10
    Rotterdam
    od97,82 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rotterdam do Düsseldorf grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • RegioJet
    16:10
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 3h 20m
    19:30
    Düsseldorf - Glavni kolodvor
    od82,99 kn
  • Eurolines Germany
    16:10
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 3h 20m
    19:30
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od89,55 kn
  • RegioJet
    15:15
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 3h 35m
    18:50
    Düsseldorf - Glavni kolodvor
    od89,76 kn
  • FlixBus
    13:55
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 3h 35m
    17:30
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od97,75 kn
  • Union Ivkoni
    9:30
    Rotterdam - Conradstraat Bus Station
    Trajanju 5h 0m
    14:30
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od142,75 kn
  • BlaBlaBus
    6:40
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 8h 30m
    15:10
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od157,87 kn
  • Union Ivkoni
    9:15
    Rotterdam
    Trajanju 4h 30m
    13:45
    Düsseldorf
    od203,92 kn
  • SemiTimeS
    11:00
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 4h 0m
    15:00
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od206,93 kn
  • FlixBus
    15:15
    Rotterdam - Willemsplein
    Trajanju 5h 20m
    20:35
    Düsseldorf - Glavni autobusni kolodvor
    od225,60 kn

Najbolje željezničke veze od Rotterdam prema Düsseldorf.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    13:51
    Rotterdam
    Trajanju 3h 17m
    17:08
    Düsseldorf
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    20:31
    Rotterdam
    Trajanju 8h 4m
    4:35
    Düsseldorf
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    21:08
    Rotterdam
    Trajanju 7h 27m
    4:35
    Düsseldorf
    od142,22 kn
  • Deutsche Bahn
    13:51
    Rotterdam
    Trajanju 3h 5m
    16:56
    Düsseldorf
    od142,22 kn

Najbolji carshare od Rotterdam prema Düsseldorf.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:00
    Rotterdam
    Trajanju 3h 10m
    14:10
    Düsseldorf
    od112,87 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Düsseldorf - Rotterdam ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Düsseldorf - Rotterdam te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rotterdam - Düsseldorf za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Düsseldorf i Rotterdam, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rotterdam do alternativnih odredišta iz mjesta Düsseldorf, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Düsseldorf i Rotterdam.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Düsseldorf i odredište Rotterdam. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rotterdam do mjesta Düsseldorf, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rotterdam - Düsseldorf.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Düsseldorf - Rotterdam prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Düsseldorf - Rotterdam.

Autobusne postaje u Düsseldorf i Rotterdam

Kolodvori
Abram van Rijckevorselplein 34, 3065 Rotterdam (Nizozemska)
Conradstraat , 3013 AP Rotterdam (Nizozemska)
Van Zandvlietplein 1, 3077 AA Rotterdam (Nizozemska)
Stationsplein , 3013 AJ Rotterdam (Nizozemska)
Spinozaweg , 3079 Rotterdam (Nizozemska)
Blaak 1, 3011 GA Rotterdam (Nizozemska)
Rosebrug , 3071 SR Rotterdam (Nizozemska)
Zalmstraat 1, 3016 DW Rotterdam (Nizozemska)
Gooilandsingel 21, 3083 Rotterdam (Nizozemska)

U usporedbi

54,17 kn
53,42 kn
Düsseldorf
Rotterdam
Taksi vožnja je u Düsseldorf 2% skuplje kao u Rotterdam.
19,56 kn
22,57 kn
Düsseldorf
Rotterdam
Autobusna karta je u Düsseldorf 14% povoljnije kao u Rotterdam.
26,71 kn
30,10 kn
Düsseldorf
Rotterdam
Veliko pivo je u Düsseldorf 12% povoljnije kao u Rotterdam.
4,46 kn
6,45 kn
Düsseldorf
Rotterdam
Boca vode je u Düsseldorf 31% povoljnije kao u Rotterdam.
43,48 kn
60,18 kn
Düsseldorf
Rotterdam
Glavno jelo je u Düsseldorf 28% povoljnije kao u Rotterdam.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.