Autobusne linije Dubrovnik do Solin i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Solin do Dubrovnik i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Dubrovnik do Solin

Povoljniji autobusni prijevoz75,50 kn
Najbrži autobus3h 54m
Najraniji autobus6:00
Najkasniji autobus21:21
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost163,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Globtour, Autotrans, CROATIA BUS d.o.o., BusTicket4.me

Najjeftinije autobusne linije od Dubrovnik do Solin grada.

Danas
Sutra
07.07
08.07
09.07
10.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    19:00
    Solin - Ivana Pavla II
    od75,50 kn
  • Globtour
    7:15
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 5m
    11:20
    Solin
    od96,96 kn
  • Globtour
    6:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 30m
    10:30
    Solin
    od96,96 kn
  • Globtour
    21:21
    Dubrovnik
    Trajanju 3h 54m
    1:15
    Solin
    od100,06 kn
  • Globtour
    18:51
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 39m
    23:30
    Solin
    od100,06 kn
  • Globtour
    21:15
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 0m
    1:15
    Solin
    od107,16 kn
  • Autotrans
    8:00
    Dubrovnik
    Trajanju 5h 10m
    13:10
    Solin - Ivana Pavla II
    od127,00 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 25m
    5:25
    Solin - Ivana Pavla II
    od143,43 kn
  • BusTicket4.me
    11:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 39m
    8:39
    Solin - Ul. Antuna Gustava Matoša
    od312,86 kn

Najjeftinije autobusne linije od Solin do Dubrovnik grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    10:35
    Solin - Ivana Pavla II
    Trajanju 3h 55m
    14:30
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    od75,50 kn
  • FlixBus
    5:25
    Solin - Ivana Pavla II
    Trajanju 3h 50m
    9:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    od120,84 kn
  • Arriva Hrvatska
    14:30
    Solin
    Trajanju 4h 56m
    19:26
    Dubrovnik
    od126,96 kn
  • Autotrans
    16:31
    Solin - Ivana Pavla II
    Trajanju 5h 12m
    21:43
    Dubrovnik
    od127,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    14:30
    Solin
    Trajanju 5h 14m
    19:44
    Dubrovnik
    od127,72 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Dubrovnik - Solin ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dubrovnik - Solin te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Solin - Dubrovnik za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dubrovnik i Solin, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Solin do alternativnih odredišta iz mjesta Dubrovnik, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dubrovnik i Solin.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Dubrovnik i odredište Solin. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Solin do mjesta Dubrovnik, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Solin - Dubrovnik.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dubrovnik - Solin prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dubrovnik - Solin.

Autobusne postaje u Dubrovnik i Solin

Kolodvori
D8 2, 21210 Solin (Hrvatska)

U usporedbi

36,00 kn
33,00 kn
Dubrovnik
Solin
Taksi vožnja je u Dubrovnik 9% skuplje kao u Solin.
15,00 kn
11,00 kn
Dubrovnik
Solin
Autobusna karta je u Dubrovnik 27% skuplje kao u Solin.
30,00 kn
17,50 kn
Dubrovnik
Solin
Veliko pivo je u Dubrovnik 42% skuplje kao u Solin.
9,67 kn
5,86 kn
Dubrovnik
Solin
Boca vode je u Dubrovnik 40% skuplje kao u Solin.
82,50 kn
58,75 kn
Dubrovnik
Solin
Glavno jelo je u Dubrovnik 29% skuplje kao u Solin.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.