Autobusne linije Pula do Solin i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Solin do Pula i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.626 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Pula do Solin

Povoljniji autobusni prijevoz256,87 kn
Najbrži autobus12h 0m
Najraniji autobus7:00
Najkasniji autobus16:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost257,0 km
Autobusno poduzećeFlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Pula do Solin grada.

Danas
Sutra
07.07
08.07
od 256,87 kn
09.07
10.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    7:00
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 0m
    19:00
    Solin - Ivana Pavla II
    od256,87 kn
  • FlixBus
    16:00
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 25m
    5:25
    Solin - Ivana Pavla II
    od279,54 kn

Najjeftinije autobusne linije od Solin do Pula grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:50
    Solin - Ivana Pavla II
    Trajanju 10h 20m
    2:10
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    od279,54 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Pula - Solin ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Pula - Solin te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Solin - Pula za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Pula i Solin, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Solin do alternativnih odredišta iz mjesta Pula, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Pula i Solin.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Pula i odredište Solin. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Solin do mjesta Pula, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Solin - Pula.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Pula - Solin prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Pula - Solin.

Autobusne postaje u Pula i Solin

Kolodvori
D8 2, 21210 Solin (Hrvatska)

U usporedbi

35,00 kn
33,00 kn
Pula
Solin
Taksi vožnja je u Pula 6% skuplje kao u Solin.
11,00 kn
11,00 kn
Pula
Solin
Autobusna karta je u Pula 0% skuplje kao u Solin.
15,00 kn
17,50 kn
Pula
Solin
Veliko pivo je u Pula 15% povoljnije kao u Solin.
5,50 kn
5,86 kn
Pula
Solin
Boca vode je u Pula 7% povoljnije kao u Solin.
66,25 kn
58,75 kn
Pula
Solin
Glavno jelo je u Pula 12% skuplje kao u Solin.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.