Autobusne linije Lille do Marseille i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Marseille do Lille i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Lille do Marseille

Povoljniji autobusni prijevoz96,94 kn
Najbrži autobus14h 0m
Najraniji autobus9:35
Najkasniji autobus19:00
Dnevne autobusne linije10 Ø
Udaljenost833,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus, BlaBlaBus

Najjeftinije autobusne linije od Lille do Marseille grada.

Danas
Sutra
08.08
09.08
10.08
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:30
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    Trajanju 14h 15m
    5:45
    Marseille - St Charles bus station
    od96,94 kn
  • BlaBlaBus
    11:15
    Lille - Europe Station
    Trajanju 18h 20m
    5:35
    Marseille - St Charles bus station
    od119,35 kn
  • BlaBlaBus
    16:10
    Lille - Europe Station
    Trajanju 14h 50m
    7:00
    Marseille - St Charles bus station
    od149,22 kn
  • BlaBlaBus
    9:35
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    Trajanju 20h 0m
    5:35
    Marseille - St Charles bus station
    od153,63 kn
  • BlaBlaBus
    16:15
    Lille - Europe Station
    Trajanju 17h 10m
    9:25
    Marseille - St Charles bus station
    od156,69 kn
  • BlaBlaBus
    16:10
    Lille - Europe Station
    Trajanju 17h 15m
    9:25
    Marseille - St Charles bus station
    od156,69 kn
  • BlaBlaBus
    17:20
    Lille - Europe Station
    Trajanju 16h 5m
    9:25
    Marseille - St Charles bus station
    od156,69 kn
  • BlaBlaBus
    19:00
    Lille - Europe Station
    Trajanju 14h 25m
    9:25
    Marseille - St Charles bus station
    od156,69 kn
  • BlaBlaBus
    16:15
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    Trajanju 14h 45m
    7:00
    Marseille - St Charles bus station
    od168,56 kn
  • FlixBus
    16:00
    Lille - Europe Station
    Trajanju 14h 0m
    6:00
    Marseille - Arenc Mirabeau
    od664,55 kn

Najbolje željezničke veze od Lille prema Marseille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Ouigo
    13:00
    Lille
    Trajanju 4h 45m
    17:45
    Marseille
    od590,01 kn
  • Ouigo
    15:41
    Lille
    Trajanju 5h 10m
    20:51
    Marseille
    od590,01 kn
  • SNCF
    18:25
    Lille
    Trajanju 5h 16m
    23:41
    Marseille
    od814,07 kn
  • SNCF
    10:12
    Lille
    Trajanju 5h 41m
    15:53
    Marseille
    od821,53 kn

Najbolji carshare od Lille prema Marseille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    21:00
    Lille
    Trajanju 10h 40m
    7:40
    Marseille
    od373,42 kn

Najjeftinije autobusne linije od Marseille do Lille grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    21:40
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 16h 55m
    14:35
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od74,54 kn
  • BlaBlaBus
    20:00
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 15h 0m
    11:00
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od153,63 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 18h 55m
    16:25
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od153,63 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 19h 10m
    16:40
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od153,63 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 20h 0m
    17:30
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od153,63 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 16h 5m
    13:35
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od161,10 kn
  • BlaBlaBus
    21:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 18h 45m
    16:15
    Lille - Europe Station / Boulevard de Turin
    od168,56 kn
  • BlaBlaBus
    20:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 13h 40m
    10:10
    Lille - Europe Station
    od365,81 kn
  • BlaBlaBus
    20:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 15h 0m
    11:30
    Lille - Europe Station
    od365,81 kn
  • BlaBlaBus
    20:30
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 14h 10m
    10:40
    Lille - Europe Station
    od365,81 kn
  • BlaBlaBus
    21:15
    Marseille - St Charles bus station
    Trajanju 14h 15m
    11:30
    Lille - Europe Station
    od365,81 kn
  • FlixBus
    17:00
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Trajanju 13h 30m
    6:30
    Lille - Europe Station
    od448,04 kn
  • FlixBus
    20:40
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Trajanju 15h 20m
    12:00
    Lille - Europe Station
    od664,55 kn
  • FlixBus
    21:40
    Marseille - Arenc Mirabeau
    Trajanju 15h 35m
    13:15
    Lille - Europe Station
    od664,55 kn

Najbolje željezničke veze od Marseille prema Lille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Ouigo
    10:04
    Marseille
    Trajanju 4h 30m
    14:34
    Lille
    od410,77 kn
  • Ouigo
    17:40
    Marseille
    Trajanju 6h 0m
    23:40
    Lille
    od552,67 kn
  • SNCF
    7:14
    Marseille
    Trajanju 5h 34m
    12:48
    Lille
    od622,87 kn
  • SNCF
    9:00
    Marseille
    Trajanju 5h 18m
    14:18
    Lille
    od705,77 kn

Najbolji carshare od Marseille prema Lille.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Marseille
    Trajanju 10h 0m
    16:00
    Lille
    od448,11 kn
  • BlaBlaCar
    9:00
    Marseille
    Trajanju 10h 30m
    19:30
    Lille
    od522,79 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Marseille
    Trajanju 10h 20m
    20:20
    Lille
    od560,14 kn
  • BlaBlaCar
    10:00
    Marseille
    Trajanju 10h 10m
    20:10
    Lille
    od597,48 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Lille - Marseille ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Lille - Marseille te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Marseille - Lille za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Lille i Marseille, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Marseille do alternativnih odredišta iz mjesta Lille, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Lille i Marseille.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Lille i odredište Marseille. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Marseille do mjesta Lille, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Marseille - Lille.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Lille - Marseille prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Lille - Marseille.

Autobusne postaje u Lille i Marseille

Kolodvori
Rue Peyssonnel 133, 13002 Marseille (Francuska)
Place Victor Hugo 3, 13003 Marseille (Francuska)
Marseille (Francuska)
Quai de la Tourette 13002 , 12 Marseille (Francuska)
13008 Marseille (Francuska)
Rue Jacques Bory , 13003 Marseille (Francuska)
Marseille (Francuska)

U usporedbi

51,53 kn
54,44 kn
Lille
Marseille
Taksi vožnja je u Lille 6% povoljnije kao u Marseille.
11,95 kn
11,95 kn
Lille
Marseille
Autobusna karta je u Lille 0% skuplje kao u Marseille.
37,34 kn
37,34 kn
Lille
Marseille
Veliko pivo je u Lille 0% skuplje kao u Marseille.
3,36 kn
5,38 kn
Lille
Marseille
Boca vode je u Lille 38% povoljnije kao u Marseille.
89,62 kn
88,16 kn
Lille
Marseille
Glavno jelo je u Lille 2% skuplje kao u Marseille.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.