Autobus na relaciji Ljubljana - Milano

Autobusi na relaciji Ljubljana - Milano: Usporedi sve tvrtke

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji autobusni prijevoz na relaciji Ljubljana - Milano? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Ljubljana - Milano. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultat.

Činjenice o autobusu od mjesta Ljubljana do mjesta Milano

Povoljniji autobusni prijevoz206,65 kn
Najbrži autobus6h 30m
Najraniji autobus1:10
Najkasniji autobus23:50
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost417,9 km
Autobusno poduzećeUnion Ivkoni, FlixBus, GoOpti, Distribusion, INFOBUS, TripstAir
Želite li putovati autobusom od mjesta Ljubljana do mjesta Milano?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne autobuse koji polaze iz mjesta Ljubljana i dolaze u mjesto Milano te vam pokazujemo točne nazive stanica, sva trajanja putovanja i, naravno, najbolje cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice Union Ivkoni, FlixBus ili GoOpti. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li autobus klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo povoljne autobusne karte za autobusnu rutu na relaciji Ljubljana - Milano u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o stanicama međugradskog autobusa u mjestima Ljubljana i Milano kako biste se lakše snašli. Osim toga, pokazat ćemo vam mogućnosti za nastavak putovanja iz mjesta Milano, alternativna odredišta iz mjesta Ljubljana te najpopularnije transfere do zračne luke iz mjesta Milano.

Najjeftinije autobusne linije od Ljubljana do Milano

Danas
Sutra
04.12
05.12
od 206,12 kn
06.12
07.12
od 249,36 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Union Ivkoni
    23:50
    Ljubljana
    Trajanju 6h 40m
    6:30
    Milano
    od206,65 kn
  • FlixBus
    1:10
    Ljubljana - central station
    Trajanju 8h 15m
    9:25
    Milan - Lampugnano
    od211,95 kn
  • FlixBus
    12:55
    Ljubljana - central station
    Trajanju 7h 55m
    20:50
    Milan - Lampugnano
    od211,95 kn
  • GoOpti
    23:30
    Ljubljana
    Trajanju 6h 30m
    6:00
    Milano
    od454,35 kn
  • GoOpti
    11:45
    Ljubljana
    Trajanju 6h 30m
    18:15
    Milano
    od461,92 kn

Koji su najpovoljniji autobusi na relaciji Ljubljana - Milano koji su vam inače dostupni?

Red vožnje autobusa može se mijenjati. U nastavku pronađite autobusne prijevoznike koji obično nude prijevoz na relaciji Ljubljana - Milano, no trenutačno nisu dostupni.
  • Distribusion
    23:50
    Ljubljana
    Trajanju 6h 40m
    6:30
    Milano
    od206,20 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 01.10.2021
  • INFOBUS
    23:50
    Ljubljana
    Trajanju 6h 40m
    6:30
    Milano
    od229,14 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 01.10.2021
  • TripstAir
    7:00
    Ljubljana
    Trajanju 6h 30m
    13:30
    Milano
    od340,76 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 22.06.2021

Autobus na relaciji Ljubljana - Milano: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo postavili mjesto Ljubljana kao vaše mjesto polaska, a mjesto Milano kao vaše odredište. Također smo već postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li već kada se točno planirate vratiti? Zatim odmah provjerite svoje povratno putovanje i jednostavno odaberite željeni datum za rutu od mjesta Milano do mjesta Ljubljana.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko putnika vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Ljubljana - Milano i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi Union Ivkoni po cijeni od 206,05 kn, od kojih najbrža linija traje 6h 30m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete početi sortirati svoje rezultate pretraživanja prema cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati prema stanicama ili prijevoznicima. Prilagodite sve u skladu sa svojim potrebama.
Osim toga: Za autobusnu rutu Ljubljana - Milano također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, uključujući vlakove, dijeljenja putovanja automobilom i letove.
Uživajte u svom putovanju autobusom od mjesta Ljubljana do mjesta Milano!

Autobusne stanice u mjestu Ljubljana i Milano

Kolodvori
Milan - Duomo
Piazza del Duomo , 20123  Milano  (Italija)
Milan - Glavni kolodvor
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124  Milano  (Italija)
Milan - Glavni kolodvor - Piazza Luigi di Savoia
Piazza Duca D'Aosta 16, 20124  Milano  (Italija)
Milan - Lampugnano
Via Giulio Natta 226, 20151  Milano  (Italija)
Milan - Molino Dorino
Via Fratelli Rizzardi , 20151  Milano  (Italija)
Milan - Rho Fiera
Largo Metropolitana 5, Milano  (Italija)
Milan - Rho Stanica
Piazza della Libertà , 20017  Milano  (Italija)
Milan - Rogoredo
Via Cassinis Giovanni Battista 76, 20139  Milano  (Italija)
Milan - Romolo
Largo Ascari , 20143  Milano  (Italija)
Milan - San Donato
Via Giuseppe Impastato 27, 20138  Milano  (Italija)
Milan - Viale Renato Serra
Viale Renato Serra , 20149  Milano  (Italija)
Milan - Viale Teodorico
Viale Teodorico 10, 20149  Milano  (Italija)
Milan Rescaldina - Bassetti
Via Legnano 24, 20027  Milano  (Italija)
Milano - Affori
Milano  (Italija)
Milano - Bovisa
Milano  (Italija)
Milano - Bruzzano Parco Nord
Milano  (Italija)
Milano - Cadorna
Piazzale Luigi Cadorna, 20123 Milano MI, Italy , Milano  (Italija)
Milano - Certosa
Milano  (Italija)
Milano - Cormano Cusano
20095 Cusano Milanino, Metropolitan City of Milan, Italy , Milano  (Italija)
Milano - Dateo
Milano  (Italija)
Milano - Domodossola
Milano  (Italija)
Milano - Forlanini
Milano  (Italija)
Milano - Garbagnate Milanese
20024 Garbagnate Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milano  (Italija)
Milano - Garbagnate Milanese Via delle Betulle
Milano  (Italija)
Milano - Greco Pirelli
Milano  (Italija)
Milano - Lancetti
Milano  (Italija)
Milano - Palazzolo Milanese
20037 Paderno Dugnano, Metropolitan City of Milan, Italy , Milano  (Italija)
Milano - Piazza Giovine Italia
Via Giovanni Boccaccio 37, 20123  Milano  (Italija)
Milano - Porta Garibaldi
Milano  (Italija)
Milano - Porta Genova
Milano  (Italija)
Milano - Porta Romana
Milano  (Italija)
Milano - Porta Venezia
Milano  (Italija)
Milano - Porta Vittoria
Milano  (Italija)
Milano - Quarto Oggiaro
Milano  (Italija)
Milano - Repubblica
Milano  (Italija)
Milano - San Cristoforo
Milano  (Italija)
Milano - San Giuliano
20098 San Giuliano Milanese, Metropolitan City of Milan, Italy , Milano  (Italija)
Milano - Via Giovanni Battista Cassinis
Milano  (Italija)
Milano - Via Montefeltro
Milano  (Italija)
Milano - Villapizzone
Milano  (Italija)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Ljubljana do mjesta Milano

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Ljubljana - Milano?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 206,65 kn i traje 6h 0m do mjesta Milano. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Ljubljana - Milano?

Ovu rutu nudi Autobusnih prijevoznika: 6 s rasponom cijena karte od 206,05 kn do 461,92 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Milano.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Ljubljana - Milano?

Svaki dan na relaciji Ljubljana - Milano ima približno Broj linija: 2 linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Ljubljana do mjesta Milano?

Najbrži autobus od mjesta Ljubljana do mjesta Milano nudi prijevoznik Union Ivkoni, a vožnja traje 6h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 206,05 kn. U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Ljubljana za mjesto Milano?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Milano iz mjesta Ljubljana kreće u 1:10. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Ljubljana za mjesto Milano?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Ljubljana za mjesto Milano kreće u 23:50. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Ljubljana - Milano?

Za putovanja autobusom na relaciji Ljubljana - Milano putnici mogu putovati prijevoznikom Union Ivkoni, FlixBus i GoOpti. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Ljubljana - Milano?

Tražite li izravnu autobusnu rutu od mjesta Ljubljana do mjesta Milano, CheckMyBus trenutačno uspoređuje %Izravnih autobusnih linija: 4, preko ovih tvrtki: Union Ivkoni, FlixBus i GoOpti

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Ljubljana - Milano?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Ljubljana - Milano. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli autobus koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Ljubljana Milano?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti našu tražilicu kako bi se dobile precizne informacije o opremljenosti autobusa na relaciji Ljubljana - Milano na vaš planirani datum putovanja.

Usporedi Ljubljana i Milano

Ljubljana
272.220
Milano
1,24 Milijuni
14,31 kn
46,11 kn
Ljubljana
Milano
Taksi vožnja je u Ljubljana 69% povoljnije kao u Milano.
9,09 kn
11,36 kn
Ljubljana
Milano
Autobusna karta je u Ljubljana 20% povoljnije kao u Milano.
18,93 kn
37,86 kn
Ljubljana
Milano
Veliko pivo je u Ljubljana 50% povoljnije kao u Milano.
5,17 kn
3,01 kn
Ljubljana
Milano
Boca vode je u Ljubljana 42% skuplje kao u Milano.
73,02 kn
102,77 kn
Ljubljana
Milano
Glavno jelo je u Ljubljana 29% povoljnije kao u Milano.

Autobusne rute iz mjesta Ljubljana i Milano

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.