Autobus Beč → Ljubljana

Svi autobusi na relaciji Beč - Ljubljana: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Beč do grada Ljubljana

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Beč do grada Ljubljana raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti, FlixBus ili TripstAir za sljedeće dane.
danas
od 30 €
sutra
od 30 €
srijeda
od 35 €
četvrtak
od 35 €
petak
od 30 €
subota
od 30 €
nedjelja
od 30 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 10m
    06:05
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    4h 45m
    17:15
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    22:00
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • TripstAir
    4h 45m
    13:30
    Beč
    18:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • TripstAir
    4h 45m
    13:30
    Beč
    Absberggasse Autobusna postaja
    18:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    38 €
  • GoOpti
    5h 5m
    14:15
    Beč
    19:20
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    39 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 15m
    03:55
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    09:10
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    5h 10m
    06:05
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • TripstAir
    4h 45m
    17:30
    Beč
    22:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • TripstAir
    4h 45m
    17:30
    Beč
    Absberggasse Autobusna postaja
    22:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    38 €
  • GoOpti
    4h 45m
    16:20
    Beč
    21:05
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    51 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • TripstAir
    4h 45m
    13:30
    Beč
    Glavni Kolodvor
    18:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    4h 59m
    23:10
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    04:09
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • GoOpti
    5h 0m
    15:00
    Beč
    20:00
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    49 €
  • FlixBus
    5h 9m
    09:25
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    14:34
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • GoOpti
    5h 0m
    15:00
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    20:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    54 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • TripstAir
    4h 45m
    17:30
    Beč
    22:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    4h 45m
    17:15
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    22:00
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • TripstAir
    4h 45m
    17:30
    Beč
    Absberggasse Autobusna postaja
    22:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    38 €
  • FlixBus
    4h 59m
    23:10
    Beč
    Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    04:09
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • GoOpti
    4h 45m
    07:35
    Beč
    12:20
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    51 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 10m
    06:05
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    4h 50m
    13:45
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    18:35
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • TripstAir
    4h 45m
    16:00
    Beč
    20:45
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    36 €
  • TripstAir
    4h 45m
    16:00
    Beč
    Absberggasse Autobusna postaja
    20:45
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    38 €
  • GoOpti
    4h 45m
    18:30
    Beč
    23:15
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    57 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 15m
    03:55
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    09:10
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    5h 10m
    06:05
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • TripstAir
    4h 45m
    18:30
    Beč
    23:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • TripstAir
    4h 15m
    19:00
    Beč
    23:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    38 €
  • GoOpti
    4h 45m
    15:05
    Beč
    19:50
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    51 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    5h 15m
    03:55
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    09:10
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • FlixBus
    5h 10m
    06:05
    Beč
    Erdberg Autobusni kolodvor
    11:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • TripstAir
    4h 45m
    15:30
    Beč
    Glavni Kolodvor
    20:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • TripstAir
    4h 45m
    15:30
    Beč
    20:15
    Ljubljana
    TripstAir
    Economy
    35 €
  • GoOpti
    4h 45m
    17:30
    Beč
    22:15
    Ljubljana
    GoOpti
    Economy
    51 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Beč i Ljubljana

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Beč i Ljubljana, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 146 dnevnih autobusa od grada Beč do grada Ljubljana. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 26 dnevnim autobusima između gradova Beč i Ljubljana.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 166 autobusima iz grada Beč do grada Ljubljana, dok noć vidi najmanje veza između gradova Beč i Ljubljana, s 79 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Beč do grada Ljubljana

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti, FlixBus i TripstAir koji putuju dnevno 75 puta autobusom od grada Beč do grada Ljubljana! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Beč do grada Ljubljana počevši od 30 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 30 €
Najbrži autobus 4h 15m
Najraniji autobus 03:55
Najkasniji autobus 23:10
Dnevne autobusne linije 75 Ø
Udaljenost 277,8 km
Autobusno poduzeće GoOpti, FlixBus i TripstAir

Najjeftinije autobusne veze od grada Beč do grada Ljubljana

Svaki dan, 75 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Beč za grad Ljubljana: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
30 €
utorak 28.05
35 €
srijeda 29.05
45 €
četvrtak 30.05
35 €
petak 31.05
36 €
subota 01.06
30 €
nedjelja 02.06
30 €
ponedjeljak 03.06
36 €
utorak 04.06
62 €
srijeda 05.06
25 €
četvrtak 06.06
25 €
petak 07.06
25 €
subota 08.06
25 €
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
25 €
utorak 11.06
25 €
srijeda 12.06
25 €
četvrtak 13.06
38 €
petak 14.06
35 €
subota 15.06
25 €
nedjelja 16.06
25 €
ponedjeljak 17.06
25 €
utorak 18.06
36 €
srijeda 19.06
25 €
četvrtak 20.06
36 €
petak 21.06
30 €
subota 22.06
30 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Beč do grada Ljubljana

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Beč do grada Ljubljana, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 30 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Beč do grada Ljubljana. Umjesto toga je srijeda najskuplji dan s cijenama koje počinju od 35 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Beč do grada Ljubljana, s 30 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 30 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Beč do grada Ljubljana

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Beč do grada Ljubljana unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Beč do grada Ljubljana, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Beč do grada Ljubljana također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Beč do grada Ljubljana

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Beč i Ljubljana od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Beč i Ljubljana

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Beč i Ljubljana.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Beč do grada Ljubljana

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Beč do grada Ljubljana? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Beč do grada Ljubljana? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Beč - Ljubljana

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Beč - Ljubljana?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Beč i Ljubljana košta 30 € i traje 5h 10m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Beč - Ljubljana?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 30 € do 184 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Ljubljana.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Beč - Ljubljana?

Svaki dan na autobusnoj ruti Beč - Ljubljana prometuje otprilike 75 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Beč prema gradu Ljubljana?

Najbrži autobus iz grada Beč prema gradu Ljubljana nudi prijevoznik TripstAir, a vožnja traje 4h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 38 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Beč za grad Ljubljana?

Najraniji autobus koji stiže u grad Ljubljana iz grada Beč kreće u 03:55. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Beč prema gradu Ljubljana?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Beč prema gradu Ljubljana kreće u 23:10. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Beč - Ljubljana?

Na relaciji Beč - Ljubljana autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti, FlixBus i TripstAir. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Beč i Ljubljana?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Beč i Ljubljana pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti, FlixBus i TripstAir.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Beč - Ljubljana?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Beč - Ljubljana ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Beč Ljubljana opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Beč - Ljubljana na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Beč - Ljubljana

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Beč i Ljubljana

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Beč i iz grada Ljubljana. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.