Autobus Zagreb → Ljubljana

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Ljubljana: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Ljubljana

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti, FlixBus i Union Ivkoni koji putuju dnevno 210 puta autobusom od grada Zagreb do grada Ljubljana! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Ljubljana počevši od 10 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 10 €
Najbrži autobus 1h 55m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:30
Dnevne autobusne linije 210 Ø
Udaljenost 117,3 km
Autobusno poduzeće GoOpti, FlixBus, Union Ivkoni, BlaBlaCar Bus i Florentia Bus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Ljubljana

Svaki dan, 210 autobusa 5 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Ljubljana: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
45 €
srijeda 28.02
10 €
četvrtak 29.02
10 €
petak 01.03
10 €
subota 02.03
10 €
nedjelja 03.03
10 €
ponedjeljak 04.03
12 €
utorak 05.03
45 €
srijeda 06.03
13 €
četvrtak 07.03
13 €
petak 08.03
10 €
subota 09.03
15 €
nedjelja 10.03
12 €
ponedjeljak 11.03
10 €
utorak 12.03
10 €
srijeda 13.03
10 €
četvrtak 14.03
11 €
petak 15.03
13 €
subota 16.03
15 €
nedjelja 17.03
15 €
ponedjeljak 18.03
32 €
utorak 19.03
13 €
srijeda 20.03
10 €
četvrtak 21.03
10 €
petak 22.03
13 €
subota 23.03
11 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Ljubljana

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Ljubljana, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 10 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Ljubljana. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 12 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Ljubljana, s 10 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 18 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Ljubljana

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Ljubljana unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Ljubljana, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Ljubljana također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Ljubljana

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Ljubljana raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti, FlixBus ili Union Ivkoni za sljedeće dane.
  • FlixBus
    2h 15m
    17:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:25
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    od 10 €
  • BlaBlaCar Bus
    1h 55m
    11:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    12:55
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    od 10 €
  • Union Ivkoni
    2h 30m
    20:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    Union Ivkoni
    Economy
    od 11 €
  • FlixBus
    2h 21m
    07:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    09:36
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    od 15 €
  • BlaBlaCar Bus
    1h 55m
    11:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    13:25
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    od 15 €
  • Florentia Bus
    2h 50m
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    03:50
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    Florentia Bus
    Economy
    od 18 €
  • FlixBus
    2h 20m
    07:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:15
    Ljubljana
    central station
    FlixBus
    Economy
    od 20 €
  • Union Ivkoni
    2h 30m
    20:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    Union Ivkoni
    Economy
    od 31 €
  • GoOpti
    2h 0m
    08:30
    Zagreb
    Stanica
    10:30
    Ljubljana
    central station
    GoOpti
    Economy
    od 35 €
  • Union Ivkoni
    2h 30m
    20:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    Union Ivkoni
    Economy
    od 49 €
  • GoOpti
    2h 0m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    od 69 €
  • GoOpti
    2h 15m
    00:00
    Zagreb
    02:15
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    GoOpti
    Economy
    od 71 €
  • GoOpti
    2h 0m
    00:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    GoOpti
    Economy
    od 75 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Zagreb
    02:30
    Ljubljana
    Grand Hotel Union Business
    GoOpti
    Economy
    od 84 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zagreb - Ljubljana

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zagreb do grada Ljubljana, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Čazmatrans
    2h 15m
    06:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    08:25
    Ljubljana
    central station
    Čazmatrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 24.11.2023
    Economy
    od 15 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Ljubljana

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Ljubljana, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 345 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Ljubljana. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 73 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Ljubljana.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 419 autobusima iz grada Zagreb do grada Ljubljana, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Ljubljana, s 327 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Ljubljana

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Ljubljana od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Ljubljana

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Ljubljana.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Ljubljana

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Ljubljana? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Ljubljana? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Ljubljana

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Ljubljana?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Ljubljana košta 10 € i traje 1h 55m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Ljubljana?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 5 s rasponom cijena karata od 10 € do 103 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Ljubljana.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Ljubljana?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Ljubljana prometuje otprilike 210 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Ljubljana?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Ljubljana nudi prijevoznik BlaBlaCar Bus, a vožnja traje 1h 55m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 10 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Ljubljana?

Najraniji autobus koji stiže u grad Ljubljana iz grada Zagreb kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Ljubljana?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Ljubljana kreće u 23:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Ljubljana?

Na relaciji Zagreb - Ljubljana autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti, FlixBus i Union Ivkoni. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Ljubljana?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Ljubljana pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti, FlixBus i Union Ivkoni.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Ljubljana?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Ljubljana ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Ljubljana opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Ljubljana na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Ljubljana

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Ljubljana

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Ljubljana. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.