Autobusne linije Milano do Rim i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rim do Milano i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Milano do Rim

Povoljniji autobusni prijevoz60,12 kn
Najbrži autobus1h 15m
Najraniji autobus5:00
Najkasniji autobus23:00
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost477,4 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, Buscenter.it, Rede Expressos, FlixBus, Marino Autolinee, Eurolines Suisse, GoOpti

Najjeftinije autobusne linije od Milano do Rim grada.

Danas
od 218,15 kn
Sutra
od 263,30 kn
15.07
od 263,30 kn
16.07
od 263,30 kn
17.07
od 263,30 kn
18.07
od 300,92 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    20:00
    Milan - Lampugnano
    Trajanju 8h 55m
    4:55
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od60,12 kn
  • Buscenter.it
    23:00
    Milano
    Trajanju 7h 0m
    6:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od112,80 kn
  • Rede Expressos
    18:00
    Milan - Rogoredo
    Trajanju 3h 15m
    21:15
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od127,92 kn
  • Buscenter.it
    19:00
    Milano
    Trajanju 10h 15m
    5:15
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od142,90 kn
  • FlixBus
    16:20
    Milan - San Donato
    Trajanju 8h 50m
    1:10
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od263,30 kn
  • FlixBus
    22:00
    Milan - San Donato
    Trajanju 8h 10m
    6:10
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    od263,30 kn
  • Marino Autolinee
    6:55
    Milan - Molino Dorino
    Trajanju 9h 0m
    15:55
    Rim - Anagnina
    od346,15 kn
  • Eurolines Suisse
    18:30
    Milan - Lampugnano
    Trajanju 7h 30m
    2:00
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    od451,49 kn
  • Eurolines Suisse
    19:30
    Milan - Lampugnano
    Trajanju 7h 30m
    3:00
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    od451,49 kn
  • GoOpti
    6:00
    Milano
    Trajanju 1h 15m
    7:15
    Rim
    od558,95 kn
  • GoOpti
    5:00
    Milano
    Trajanju 1h 15m
    6:15
    Rim
    od558,95 kn

Najbolje željezničke veze od Milano prema Rim.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    23:05
    Milan - Glavni kolodvor
    Trajanju 8h 12m
    7:17
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    od119,65 kn
  • Trenitalia
    21:34
    Milan - Glavni kolodvor
    Trajanju 9h 43m
    7:17
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    od119,65 kn
  • OUI.sncf
    6:53
    Milano
    Trajanju 6h 43m
    13:36
    Rim
    od462,78 kn
  • OUI.sncf
    7:03
    Milano
    Trajanju 6h 19m
    13:22
    Rim
    od462,78 kn

Najbolji carshare od Milano prema Rim.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Milano
    Trajanju 6h 50m
    12:50
    Rim
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Milano
    Trajanju 6h 30m
    0:30
    Rim
    od210,70 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Milano
    Trajanju 7h 0m
    21:00
    Rim
    od225,75 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Milano
    Trajanju 6h 50m
    23:50
    Rim
    od225,75 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rim do Milano grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • SitBus Shuttle
    8:30
    Rim
    Trajanju 1h 25m
    9:55
    Milano
    od43,24 kn
  • Buscenter.it
    23:15
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 10h 0m
    9:15
    Milan - Rogoredo
    od142,90 kn
  • FlixBus
    9:30
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 9h 40m
    19:10
    Milan - San Donato
    od218,15 kn
  • FlixBus
    22:45
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 8h 10m
    6:55
    Milan - San Donato
    od263,30 kn
  • FlixBus
    20:15
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 7h 45m
    4:00
    Milan - San Donato
    od263,30 kn
  • Marino Autolinee
    11:40
    Rim - Anagnina
    Trajanju 8h 45m
    20:25
    Milan - Molino Dorino
    od346,15 kn
  • Eurolines Suisse
    20:50
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 6h 45m
    3:35
    Milan - Lampugnano
    od451,49 kn

Najbolje željezničke veze od Rim prema Milano.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    15:50
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 7h 16m
    23:06
    Milan - Glavni kolodvor
    od172,32 kn
  • Italotreno
    19:05
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 3h 10m
    22:15
    Milan - Glavni kolodvor
    od473,32 kn
  • Italotreno
    10:05
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 3h 10m
    13:15
    Milan - Glavni kolodvor
    od473,32 kn

Najbolji carshare od Rim prema Milano.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Rim
    Trajanju 6h 30m
    14:30
    Milano
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Rim
    Trajanju 7h 10m
    15:10
    Milano
    od225,75 kn
  • BlaBlaCar
    17:50
    Rim
    Trajanju 6h 20m
    0:10
    Milano
    od240,80 kn
  • BlaBlaCar
    17:45
    Rim
    Trajanju 6h 10m
    23:55
    Milano
    od240,80 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Milano - Rim ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Milano - Rim te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rim - Milano za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Milano i Rim, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rim do alternativnih odredišta iz mjesta Milano, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Milano i Rim.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Milano i odredište Rim. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rim do mjesta Milano, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rim - Milano.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Milano - Rim prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Milano - Rim.

Autobusne postaje u Milano i Rim

Kolodvori
Via Vincenzo Giudice , 00173 Rim (Italija)
Via Proba Petronia , 00136 Rim (Italija)
A24 c/o Eni Colle Tasso sud , 00132 Rim (Italija)
Via Aurelia 919, 00165 Rim (Italija)
Piazza dei Cinquecento 64, 00185 Rim (Italija)
Largo Guido Mazzoni 4, 00162 Rim (Italija)
Largo Damiano Chiesa , 00136 Rim (Italija)
Via dello Scalo delle Capannelle , 00178 Rim (Italija)
Via del Mandrione 181, 00181 Rim (Italija)
Via della Pineta Sacchetti , 00168 Rim (Italija)
Via Della Stazione Laurentina  , 00143 Rim (Italija)
Viale Castro Pretorio 76, 00185 Rim (Italija)
Via Tiburtina , 00156 Rim (Italija)
Via della Stazione di Monte Mario , 00135 Rim (Italija)
00199 Rim (Italija)
Via della Stazione Ostiense , 00154 Rim (Italija)
Via Aurelia 480, 00165 Rim (Italija)
Piazza delle Stazione Prenestina , 00159 Rim (Italija)
Viale dei Quattro Venti , 00152 Rim (Italija)
Piazza della Stazione di S. Pietro , 00165 Rim (Italija)
Viale della Serenissima , 00177 Rim (Italija)
Piazza Flavio Biondo , 00152 Rim (Italija)
Piazza della Stazione Tuscolana , 00182 Rim (Italija)
Via Val d'Ala , 00141 Rim (Italija)
Via Crescenzio 19, 00193 Rim (Italija)
Rim (Italija)
Rim (Italija)
Via Marsala 5, 00185 Rim (Italija)

U usporedbi

45,82 kn
44,77 kn
Milano
Rim
Taksi vožnja je u Milano 3% skuplje kao u Rim.
11,29 kn
11,29 kn
Milano
Rim
Autobusna karta je u Milano 0% skuplje kao u Rim.
37,62 kn
31,98 kn
Milano
Rim
Veliko pivo je u Milano 15% skuplje kao u Rim.
2,99 kn
4,49 kn
Milano
Rim
Boca vode je u Milano 34% povoljnije kao u Rim.
102,12 kn
101,59 kn
Milano
Rim
Glavno jelo je u Milano 1% skuplje kao u Rim.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.