Autobus München → Varaždin

Svi autobusi na relaciji München - Varaždin: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada München do grada Varaždin

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada München do grada Varaždin raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
od 40 €
srijeda
od 35 €
četvrtak
od 50 €
petak
subota
od 40 €
nedjelja

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 1m
    19:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    03:16
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    8h 6m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:46
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    11h 50m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 1m
    19:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    03:16
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    8h 6m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:46
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    11h 50m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 6m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:46
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    11h 50m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    96 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 13m
    15:35
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    23:48
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    8h 6m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:46
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    45 €
  • FlixBus
    8h 1m
    19:15
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    03:16
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    50 €
  • FlixBus
    11h 50m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    51 €

Učestalost autobusnih veza između gradova München i Varaždin

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova München i Varaždin, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 4 dnevnih autobusa od grada München do grada Varaždin. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova München i Varaždin.
Najprometnije doba dana je večer, s 7 autobusima iz grada München do grada Varaždin, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova München i Varaždin, s 1 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada München do grada Varaždin

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada München do grada Varaždin! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada München do grada Varaždin počevši od 35 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 35 €
Najbrži autobus 8h 1m
Najraniji autobus 03:05
Najkasniji autobus 23:40
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 412,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada München do grada Varaždin

Svaki dan, 3 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada München za grad Varaždin: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
40 €
srijeda 29.05
35 €
četvrtak 30.05
50 €
petak 31.05
subota 01.06
40 €
nedjelja 02.06
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada München do grada Varaždin

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada München do grada Varaždin, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 35 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada München do grada Varaždin. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 50 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada München do grada Varaždin, s 35 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 40 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada München do grada Varaždin

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada München do grada Varaždin unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada München do grada Varaždin, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada München do grada Varaždin također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada München do grada Varaždin

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova München i Varaždin od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima München i Varaždin

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu München i gradu Varaždin.

Usluge i udobnost u autobusu od grada München do grada Varaždin

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada München do grada Varaždin? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada München do grada Varaždin? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji München - Varaždin

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji München - Varaždin?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova München i Varaždin košta 35 € i traje 8h 1m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji München - Varaždin?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 35 € do 96 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Varaždin.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji München - Varaždin?

Svaki dan na autobusnj ruti München - Varaždin prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada München prema gradu Varaždin?

Najbrži autobus iz grada München prema gradu Varaždin nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 8h 1m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 40 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada München za grad Varaždin?

Najraniji autobus koji stiže u grad Varaždin iz grada München kreće u 03:05. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada München prema gradu Varaždin?

Posljednji autobus koji polazi iz grada München prema gradu Varaždin kreće u 23:40. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji München - Varaždin?

Na relaciji München - Varaždin autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između München i Varaždin?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova München i Varaždin pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji München - Varaždin?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji München - Varaždin ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji München Varaždin opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji München - Varaždin na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti München do Varaždin

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova München i Varaždin

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada München i iz grada Varaždin. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.