Autobus Zadar → Varaždin

Svi autobusi na relaciji Zadar - Varaždin: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Varaždin

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Varaždin raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 19 €
sutra
nedjelja
od 20 €
ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
od 17 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 55m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €
  • FlixBus
    8h 20m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    22:50
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    19 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 55m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    20 €
  • FlixBus
    8h 20m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    22:50
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    22 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 55m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:55
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    17 €
  • FlixBus
    8h 20m
    14:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    22:50
    Varaždin
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    18 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Varaždin

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Varaždin, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 2 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Varaždin. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Varaždin.
Najprometnije doba dana je jutro, s 3 autobusima iz grada Zadar do grada Varaždin, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Zadar i Varaždin, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Varaždin

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji putuju dnevno 2 puta autobusom od grada Zadar do grada Varaždin! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Varaždin počevši od 17 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 17 €
Najbrži autobus 7h 55m
Najraniji autobus 07:00
Najkasniji autobus 14:30
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 258,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Varaždin

Svaki dan, 2 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Varaždin: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 19.04.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 15.04
utorak 16.04
srijeda 17.04
četvrtak 18.04
petak 19.04
19 €
subota 20.04
nedjelja 21.04
20 €
ponedjeljak 22.04
utorak 23.04
srijeda 24.04
četvrtak 25.04
17 €
petak 26.04
subota 27.04
19 €
nedjelja 28.04
ponedjeljak 29.04
utorak 30.04
srijeda 01.05
četvrtak 02.05
petak 03.05
subota 04.05
nedjelja 05.05
ponedjeljak 06.05
utorak 07.05
srijeda 08.05
četvrtak 09.05
petak 10.05
subota 11.05
nedjelja 12.05

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Varaždin

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Varaždin, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 17 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Varaždin. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 20 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Varaždin, s 17 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 18 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Varaždin

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Varaždin unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Varaždin, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Varaždin također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Varaždin

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Varaždin od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Varaždin

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zadar i Varaždin.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Varaždin

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Varaždin? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Varaždin? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Varaždin

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Varaždin?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Varaždin košta 17 € i traje 7h 55m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Varaždin?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 17 € do 22 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Varaždin.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Varaždin?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zadar - Varaždin prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Varaždin?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Varaždin nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 7h 55m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 17 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Varaždin?

Najraniji autobus koji stiže u grad Varaždin iz grada Zadar kreće u 07:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Varaždin?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Varaždin kreće u 14:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Varaždin?

Na relaciji Zadar - Varaždin autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Varaždin?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Varaždin pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Varaždin?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Varaždin ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Varaždin opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Varaždin na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Varaždin

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Varaždin

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Varaždin. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.