Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Novigrad → Ljubljana od 67 €

Usporedi 1 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Novigrad do grada Ljubljana

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Novigrad do grada Ljubljana raznih autobusnih prijevoznika kao što je GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 89 €
sutra
od 67 €
ponedjeljak
od 77 €
utorak
od 89 €
srijeda
četvrtak
od 69 €
petak
od 70 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    13:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    20:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    22:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    131 €
  • GoOpti
    2h 30m
    21:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    23:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    131 €
  • GoOpti
    2h 30m
    22:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    00:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    131 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 5m
    05:10
    Novigrad
    Central Bus Station
    07:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    67 €
  • GoOpti
    2h 5m
    05:10
    Novigrad
    Central Bus Station
    07:15
    Ljubljana
    central station
    GoOpti
    Economy
    68 €
  • GoOpti
    2h 30m
    04:05
    Novigrad
    Central Bus Station
    06:35
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    106 €
  • GoOpti
    2h 30m
    04:05
    Novigrad
    Central Bus Station
    06:35
    Ljubljana
    central station
    GoOpti
    Economy
    108 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    140 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    06:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    09:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    77 €
  • GoOpti
    2h 30m
    08:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    11:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    77 €
  • GoOpti
    2h 30m
    10:15
    Novigrad
    Central Bus Station
    12:45
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    77 €
  • GoOpti
    2h 30m
    01:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    04:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    04:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    01:50
    Novigrad
    Central Bus Station
    04:20
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    04:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    03:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    05:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    04:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    06:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    89 €
  • GoOpti
    2h 30m
    22:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    00:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    130 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    13:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    69 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    69 €
  • GoOpti
    2h 30m
    13:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:15
    Ljubljana
    central station
    GoOpti
    Economy
    72 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    16:30
    Ljubljana
    central station
    GoOpti
    Economy
    72 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:20
    Novigrad
    Central Bus Station
    02:50
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    81 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • GoOpti
    2h 30m
    05:15
    Novigrad
    Central Bus Station
    07:45
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    70 €
  • GoOpti
    2h 30m
    11:30
    Novigrad
    Central Bus Station
    14:00
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    70 €
  • GoOpti
    2h 30m
    11:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    14:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    70 €
  • GoOpti
    2h 30m
    16:45
    Novigrad
    Central Bus Station
    19:15
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    70 €
  • GoOpti
    2h 30m
    00:00
    Novigrad
    Central Bus Station
    02:30
    Ljubljana
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Economy
    81 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Novigrad i Ljubljana

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Novigrad i Ljubljana, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 58 dnevnih autobusa od grada Novigrad do grada Ljubljana. Umjesto toga nedjelja ima najmanje veza, sa samo 8 dnevnim autobusima između gradova Novigrad i Ljubljana.
Najprometnije doba dana je noć, s 45 autobusima iz grada Novigrad do grada Ljubljana, dok večer vidi najmanje veza između gradova Novigrad i Ljubljana, s 36 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Novigrad do grada Ljubljana

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput GoOpti koji putuju dnevno 27 puta autobusom od grada Novigrad do grada Ljubljana! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Novigrad do grada Ljubljana počevši od 67 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 67 €
Najbrži autobus 2h 5m
Najraniji autobus 12:00
Najkasniji autobus 23:00
Dnevne autobusne linije 27 Ø
Udaljenost 109,3 km
Autobusno poduzeće GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od grada Novigrad do grada Ljubljana

Svaki dan, 27 autobusa 1 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Novigrad za grad Ljubljana: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
77 €
nedjelja 16.06
67 €
ponedjeljak 17.06
77 €
utorak 18.06
89 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
72 €
petak 21.06
70 €
subota 22.06
81 €
nedjelja 23.06
ponedjeljak 24.06
utorak 25.06
srijeda 26.06
četvrtak 27.06
petak 28.06
subota 29.06
nedjelja 30.06
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
četvrtak 04.07
petak 05.07
subota 06.07
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Novigrad do grada Ljubljana

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Novigrad do grada Ljubljana, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 67 €, nedjelja je najjeftiniji dan za autobus od grada Novigrad do grada Ljubljana. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 89 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Novigrad do grada Ljubljana, s 67 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 107 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Novigrad do grada Ljubljana

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Novigrad do grada Ljubljana unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Novigrad do grada Ljubljana, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Novigrad do grada Ljubljana također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Novigrad i Ljubljana

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Novigrad i Ljubljana.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Novigrad do grada Ljubljana

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Novigrad do grada Ljubljana? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Novigrad do grada Ljubljana? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Novigrad - Ljubljana

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Novigrad - Ljubljana?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Novigrad i Ljubljana košta 67 € i traje 2h 5m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Novigrad - Ljubljana?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 67 € do 144 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Ljubljana.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Novigrad - Ljubljana?

Svaki dan na autobusnoj ruti Novigrad - Ljubljana prometuje otprilike 27 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Novigrad prema gradu Ljubljana?

Najbrži autobus iz grada Novigrad prema gradu Ljubljana nudi prijevoznik GoOpti, a vožnja traje 2h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 68 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Novigrad za grad Ljubljana?

Najraniji autobus koji stiže u grad Ljubljana iz grada Novigrad kreće u 12:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Novigrad prema gradu Ljubljana?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Novigrad prema gradu Ljubljana kreće u 23:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Novigrad - Ljubljana?

Na relaciji Novigrad - Ljubljana autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Novigrad i Ljubljana?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Novigrad i Ljubljana pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Novigrad - Ljubljana?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Novigrad - Ljubljana ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Novigrad Ljubljana opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Novigrad - Ljubljana na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Novigrad - Ljubljana

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Novigrad i Ljubljana

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Novigrad i iz grada Ljubljana. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.