Autobus Osijek → Pirovac

Svi autobusi na relaciji Osijek - Pirovac: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do grada Pirovac

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do grada Pirovac raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans ili Arriva za sljedeće dane.
danas
sutra
od 34 €
srijeda
četvrtak
od 34 €
petak
subota
nedjelja
od 34 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Arriva
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    37 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Arriva
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    37 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Arriva
    9h 31m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    08:01
    Pirovac
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    39 €

Činjenice o autobusima od grada Osijek do grada Pirovac

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans i Arriva koji dnevno putuju 2 puta autobusom od grada Osijek do grada Pirovac! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Pirovac počevši od 34 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 34 €
Najbrži autobus 9h 31m
Najraniji autobus 22:30
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 307,3 km
Autobusno poduzeće Autotrans i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do grada Pirovac

Svaki dan, 2 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Osijek za grad Pirovac: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
34 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
34 €
petak 31.05
subota 01.06
nedjelja 02.06
34 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
37 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do grada Pirovac

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do grada Pirovac unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Osijek do grada Pirovac, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do grada Pirovac također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Osijek do grada Pirovac

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Osijek i Pirovac od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Osijek i Pirovac

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i gradu Pirovac.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do grada Pirovac

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do grada Pirovac? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Osijek do grada Pirovac? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Pirovac

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Pirovac?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Osijek i Pirovac košta 34 € i traje 9h 31m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Pirovac?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 34 € do 39 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Pirovac.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Pirovac?

Svaki dan na autobusnj ruti Osijek - Pirovac prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema gradu Pirovac?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema gradu Pirovac nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 9h 31m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 34 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Osijek za grad Pirovac?

Najraniji autobus koji stiže u grad Pirovac iz grada Osijek kreće u 22:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Osijek prema gradu Pirovac?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema gradu Pirovac kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Pirovac?

Na relaciji Osijek - Pirovac autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Osijek i Pirovac?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Osijek i Pirovac pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Autotrans i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Pirovac?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Pirovac ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Pirovac opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Pirovac na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek do Pirovac

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Osijek i Pirovac

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i iz grada Pirovac. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.