Autobus Osijek → Venecija

Svi autobusi na relaciji Osijek - Venecija: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do grada Venecija

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do grada Venecija raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
danas
sutra
srijeda
četvrtak
petak
subota
od 41 €
nedjelja
od 44 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    12h 25m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    00:25
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    12h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • FlixBus
    12h 45m
    08:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    20:45
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    13h 5m
    08:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    21:05
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    16h 20m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:20
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    61 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    13h 5m
    08:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    21:05
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    12h 45m
    08:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    20:45
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    15h 25m
    16:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    07:25
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    44 €
  • FlixBus
    12h 25m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    00:25
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    FlixBus
    Economy
    49 €
  • FlixBus
    12h 45m
    12:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    00:45
    Venecija
    Mestre
    FlixBus
    Economy
    49 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Osijek i Venecija

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Osijek i Venecija, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je nedjelja, s više od 7 dnevnih autobusa od grada Osijek do grada Venecija. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 6 dnevnim autobusima između gradova Osijek i Venecija.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 7 autobusima iz grada Osijek do grada Venecija, dok večer vidi najmanje veza između gradova Osijek i Venecija, s 2 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Osijek do grada Venecija

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 6 puta autobusom od grada Osijek do grada Venecija! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Venecija počevši od 41 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 41 €
Najbrži autobus 12h 25m
Najraniji autobus 08:00
Najkasniji autobus 22:00
Dnevne autobusne linije 6 Ø
Udaljenost 497,3 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do grada Venecija

Svaki dan, 6 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Osijek za grad Venecija: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
petak 31.05
subota 01.06
41 €
nedjelja 02.06
39 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
39 €
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Osijek do grada Venecija

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Venecija, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 41 €, subota je najjeftiniji dan za autobus od grada Osijek do grada Venecija. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 44 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Osijek do grada Venecija, s 41 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 61 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do grada Venecija

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do grada Venecija unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Osijek do grada Venecija, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do grada Venecija također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Osijek do grada Venecija

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Osijek i Venecija od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Osijek i Venecija

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i gradu Venecija.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do grada Venecija

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do grada Venecija? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Osijek do grada Venecija? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Venecija

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Venecija?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Osijek i Venecija košta 41 € i traje 12h 25m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Venecija?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 41 € do 154 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Venecija.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Venecija?

Svaki dan na autobusnj ruti Osijek - Venecija prometuje otprilike 6 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema gradu Venecija?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema gradu Venecija nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 12h 25m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 41 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Osijek za grad Venecija?

Najraniji autobus koji stiže u grad Venecija iz grada Osijek kreće u 08:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Osijek prema gradu Venecija?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema gradu Venecija kreće u 22:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Venecija?

Na relaciji Osijek - Venecija autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Osijek i Venecija?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Osijek i Venecija pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Venecija?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Venecija ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Venecija opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Venecija na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek do Venecija

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Osijek i Venecija

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i iz grada Venecija. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.