Autobusne linije Padova do Udine i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Udine do Padova i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Padova do Udine

Povoljniji autobusni prijevoz90,40 kn
Najbrži autobus1h 44m
Najraniji autobus4:50
Najkasniji autobus17:11
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost128,8 km
Autobusno poduzećeibus, FlixBus, Buscenter.it

Najjeftinije autobusne linije od Padova do Udine grada.

Danas
Sutra
13.07
14.07
15.07
16.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • ibus
    17:11
    Padova - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 44m
    18:55
    Udine
    od90,40 kn
  • FlixBus
    4:50
    Padova - Piazzale Boschetti
    Trajanju 2h 40m
    7:30
    Udine
    od120,46 kn
  • Buscenter.it
    5:00
    Padova
    Trajanju 3h 10m
    8:10
    Udine
    od135,53 kn

Najbolje željezničke veze od Padova prema Udine.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    7:21
    Padova
    Trajanju 2h 31m
    9:52
    Udine
    od96,81 kn
  • Trenitalia
    5:05
    Padova
    Trajanju 3h 25m
    8:30
    Udine
    od99,82 kn
  • OUI.sncf
    5:28
    Padova
    Trajanju 3h 10m
    8:38
    Udine
    od150,67 kn
  • OUI.sncf
    5:28
    Padova
    Trajanju 2h 25m
    7:53
    Udine
    od151,43 kn

Najbolji carshare od Padova prema Udine.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    10:50
    Padova
    Trajanju 1h 40m
    12:30
    Udine
    od67,80 kn

Najjeftinije autobusne linije od Udine do Padova grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • ibus
    7:30
    Udine
    Trajanju 1h 40m
    9:10
    Padova - Glavni autobusni kolodvor
    od90,40 kn
  • FlixBus
    21:50
    Udine
    Trajanju 2h 35m
    0:25
    Padova - Piazzale Boschetti
    od105,39 kn
  • Buscenter.it
    20:30
    Udine
    Trajanju 3h 25m
    23:55
    Padova
    od135,53 kn

Najbolje željezničke veze od Udine prema Padova.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    4:29
    Udine
    Trajanju 2h 39m
    7:08
    Padova
    od99,82 kn
  • Trenitalia
    6:00
    Udine
    Trajanju 2h 8m
    8:08
    Padova
    od99,82 kn
  • OUI.sncf
    14:07
    Udine
    Trajanju 2h 19m
    16:26
    Padova
    od161,97 kn
  • OUI.sncf
    6:07
    Udine
    Trajanju 2h 39m
    8:46
    Padova
    od215,46 kn

Najbolji carshare od Udine prema Padova.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    17:45
    Udine
    Trajanju 1h 40m
    19:25
    Padova
    od60,27 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Padova - Udine ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Padova - Udine te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Udine - Padova za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Padova i Udine, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Udine do alternativnih odredišta iz mjesta Padova, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Padova i Udine.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Padova i odredište Udine. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Udine do mjesta Padova, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Udine - Padova.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Padova - Udine prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Padova - Udine.

Autobusne postaje u Padova i Udine

Kolodvori
Viale Europa Unita 7, 33100 Udine (Italija)

U usporedbi

75,07 kn
50,92 kn
Padova
Udine
Taksi vožnja je u Padova 33% skuplje kao u Udine.
9,79 kn
9,42 kn
Padova
Udine
Autobusna karta je u Padova 4% skuplje kao u Udine.
33,90 kn
30,13 kn
Padova
Udine
Veliko pivo je u Padova 12% skuplje kao u Udine.
3,39 kn
3,01 kn
Padova
Udine
Boca vode je u Padova 12% skuplje kao u Udine.
79,09 kn
60,27 kn
Padova
Udine
Glavno jelo je u Padova 24% skuplje kao u Udine.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.